Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
nimika vdaka :-) ano veru, toto leto sa na nas vykaslalo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tiež máš pocit, že tam nie je žiaden vhodný dátum sa svadbu? :-D
Odpovedať
jeden den ako druhy :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a ktorý ste nakoniec vybrali?
Odpovedať
Ale baby, idete na to zle....ten vas datum bude urcite najlepsi a zapamatate si ho na cely zivot!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď teraz už áno! :-D ...ale kým sme to vymysleli :-p
Odpovedať
baby, ja som najprv chcela uplne iny datumik, ale nakoniec to nejak vyslo takto a mam 9. jula :-) ale tiez ma to najprv troska "stvalo" :-p ale po 10 minutach sa mi zapacil a uz je moj a moj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela dátum 18.6. alebo 10.9., ale svadbu v júli :-D :-D :-D mne sa už tiež páči môj dátum, však som ho od leta už toľkokrát povedala ;-)
Odpovedať
nimika to verim..a urcite ho budes este velakrat sklonovat :-D :-D :-D
Odpovedať
presne tak machula :-D ja som tiez radsej za teplucko . ritak, neboj, vsetko stihas 8-)
Odpovedať
baby myslim, ze my zeny nebudeme mat problem si zapamatat akykolvek datum, otazne je to vsak s nasimi polovickami :-p
Odpovedať
bubu si to vystihla...ja mu to napisem na svadobne fotky velkym pismom :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Tiez sa pripajam k julovym. Svadbu mame 23.7.2011. Termin sme vyberali len cisto z praktickych dovodov, kedze chceme ist hned potom na dovolenku. Zatial mame zajednanu salu a fotografa - Tomasa Zahumenskeho
Odpovedať
monika vitaj u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby mam k vam jednu prosbu neviem ci ste boli niektora na ukrajine rozpravaju ze maju celkom dobre saty chcem sa opytat ci z trhu do mesta je daleko alebo ako sa tam ide????
Odpovedať
Ahojte. My mame tiez svadbu 2.jula, teda spon by sme to chceli mat ten datum. Uz som objednala salu a ubytovanie pre hosti, nakolko bude nasa svadba rusko slovenska. Rozmyslam ci mam uz dalej planovat alebo to este ma cas. Co si myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lopieta my mame 9.7.2011 a uz tiez mame salu ,kameramana ,fotografa, uz pomalicky sa snazim vybavit aj farara takze si myslim ze pomalicky mozes zacat a este zabudla som na hubu aj tu uz mame :))))))
Odpovedať
tonka258 prepac, s tym nemam skusenost :-.
Odpovedať
lopieta: urcite este kameramana a fotografa treba vybavit, aby sa ti nestalo, ze budu mat vsetci rezervovany termin :-S a aj svadobne saty kludne mozes zacat hladat. Ja som bola nedavno v svadobnom salone a pytala som sa ci nejdem priskoro. Dozvedela som sa, ze saty maju nevesty aj na september uz zarezervovane :-N tonka: ja som sice zo zapadu, ale videla som jednu nevestu v satach z ukrajiny a vobec sa mi nepacili, boli velmi nekvalitne, trblietky poodtrhane...(ale lacne). Ak to mas blizko, chod pozriet, ved nemusis kupovat!
Odpovedať
lopieta, machulka..na fotografa je najvyssi cas veru.Mne mnohi, to som si robila len nejaky prieskum aby som nasla to co hladam, hned aj odpisali, ze sa so mnou bavit nebudu kedze na moj termin uz nemaju volno, niektori zas aj odmietli len za to ze nesplnam ich ideal nevesty :-D len za to ze nemam zaujem o ich idealne baliky, kde je vsetko zahrnute :-D proste niektori su zvlastni..a najma sposoby, ktorymi sa s tebou bavia...takze urcite bez za fotografom
Odpovedať
Dakujem Vam za radu. S fotografom by to nemalo byt velmi tazke, kedze to bude lamarat mojho snubenca :). A ohladom siat, boli sme v salonoch a neboli velmi nadseni, ze som prisla tak skoro pred svadbou. Hudbu uz chcem zajednat len uvidime ci ro bude dobra volba.
Odpovedať
lopieta DJa alebo zivu skupinu? :-)
Odpovedať
Zivu skupinu plus nejake cd s ruskymi piesnami.
Odpovedať
Mas rada rusku kulturu? :-)
Odpovedať
iha...ruske??? ja som zas ten pripad, ze chcem hlavne ludovky...najmodernejsie, co sa bude hrat je repete, pripadne vondrackova alebo elan xixixi...nech si poriadne zatancujeme :)
Odpovedať
machula ano, na tom sa da veru vytancovat :-p
Odpovedať
No ako sa to vezme. Kedze je moj snubenec Rus, tak musime vyhoviet aj ruskemu pribuzenstvu. Chudaci oni by sa potom velmi asi nezabavili :) u nas budu tiez aj ludovky aj moderne a vsetko dokopy :)
Odpovedať
Ja neznasam robit hada....masinku odmietam!!! to bude na ciernej listine, co sa nesmie hrat!!!!....baby a ake tradicie planujete dodrzat? odpytovanie, cepcenie, jest z jedneho taniera, rozbit tanier, pozametat..........
Odpovedať
machula mne sa veru zvyky pacia :-) a potom i na fotkach to pekne sa ukaze :-)
Odpovedať
Planujete aj nejaky program urobit? Ja rozmyslam nad balonovym tancom, metlovym tancom a este musim nieco vymysliet. Co by ste odporucili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?