Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike pridala som ich do svojho albumu....
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike aj mne dneska ta pani co ich na robi napisala ze 2 tyzdne tak som zvedava... najprv sme nechceli ziadne, lebo na MU nam povedali, ze pohare co dostaneme tam na pripitok nam zostanu... ale potom som nasla tieto a nemohla som odolat :)
Odpovedať
@tinka_14 môžem poprosiť do IP kontakt na tú pani? aj my už máme oznamká asi 2 týždne hotové, už len popočítať a dať vytlačiť :-)
Odpovedať
Baby to uz idete tlacit tie oznamka? Uz aj posielat snad? :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac malovaneumenie.sk.... a tam najdes aj kontakt alebo mail kde som jej ja pisala je skorpionsart@gmail.com
Odpovedať
@panaacik no ja chcem začiatkom apríla vytlačiť a do konca apríla poslať, no my to hlavne kvôli tomu, že potrebujeme vedieť približne presný počet lebo všetkým musíme ubytovať :-) @tinka_14 ďakujem krásne
Odpovedať
@luciac veru mas pravdu :-) lebo akurat minule som hovorila s kamoskou..a zistila som z sa v lete chysta vypadnut von...este ze som jej povedala datum :-D :-D tak radsej oznamit pekne dopredu
Odpovedať
@panaacik my budeme posielať asi až v máji...alebo koncom apríla. Aj tak všetci vedia, kedy to máme :-)
Odpovedať
@lindux u nas to praveze ani nevedia myslim vsetci...a ak iba ti co mi idu aj na hostinu, ostatni nie...ale vies s niekym sa napr. osobne uvidim v aprili, ale v maji a juni uz nie, tak mu to dam radsej v aprili :-)
Odpovedať
@panaacik tak to potom určite :-)
Odpovedať
@lindux a v skole ted nebyvas? :-p :-p
Odpovedať
@panaacik práveže viac, než kedykoľvek predtým :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lindux preco?
Odpovedať
@panaacik dala som si veľa predmetov, aby som budúci rok mohla byť väčšinu času v Opave s manželom ;-)
Odpovedať
@lindux ahaaa, jasnacka. :-) A keby som xcela nakuknut, kedy a kde by som ta mohla vidiet? :-p :-p
Odpovedať
@panaacik nájdeš ma buď na treťom, alebo na 23 - ke :-) Máš nejakú hodinu dole?
Odpovedať
@lindux ja nemam ziadne, tam chodim len prilezitostne :-D
Odpovedať
@lindux juj nezávidím, nech ti tá šola rýchlo zbehne...ja som si myslela, že už máš po :-) . Ja napr. tento rok končím, ešte mám jednu skúšku a štátnice ;-( a päť predmetov na zápočty. Už nech je to z krku...
Odpovedať
@panaacik mas IŠP? :-o aj ja chceeeem! @alohim no mňa toto bohužial čaká až budúci rok :-( už by som to chcela mať skončené, aby som mohla byť s mojou láskou v Opave, takto musím trčať v BA kvôli škole 8-(
Odpovedať
Dievčatá, ktorá z vás má svadbu 30.7.2011 v PK? Budem rada, ak sa nejaká nájde :) Pri zajednávaní kostola sme zistili, že termín o 16h už je zajednaný, tak nás to čaká o 15h :-D
Odpovedať
@lindux co je isp? :-D :-D
Odpovedať
Baby akurat rozmyslam nad knihou hosti :-) lebo ked nebude kamera kde by sa mi pacilo ze by sa mi tam vsetci hostia nahrali ze co nam praju do zivota, tak takto si kupim knihu tam si dopredu vlepim fotky jednotlivych hosti a pod fotku budu mat priestor aby nam nieco pekne napisali. To bude pekna pamiatka, co myslite? :-)
Odpovedať
@panaacik isp= individualny studijny plan ;-) Napad s knihou hosti je super, my budeme asi mat taky ten hruby ram, na ktory sa nam vsetci podpisu, to sa nam zatial pacilo najviac :-)
Odpovedať
@lindux jaj nemam, ale uz koncim a tak nemam nic. :-D :-D :-D ktory ram?
Odpovedať
@panaacik aha jasne :-) Myslela som ramcek na fotku ;-)
Odpovedať
Aj ja sa pridavám , mame 30.7, chcelí sme v septembri že nieje taka horučava ,,ale všetko obsadené . Zatial sme rezervovalí len miestnost ...a nemam ani tušenie kedy začat so šatymi a tak . akurat po vyzdobe už pozeram :-)))
Odpovedať
@nanka19 ahoj, vitaj medzi nami julovymi. Myslim, ze na skusanie siat mas uz najvyssi cas... ;-)
Odpovedať
jaaaj, no dneska sa mi snival velmi zvlastny sen :-D :-D uz druha noc o svadbe..snivalo sa mi ze som nevedela vydrzat a tak sme sa vzali uz dnes a potom sme nevedeli co s vecami ktore boli pripravene priamo na jul :-D :-D
Odpovedať
@panaacik :-) mne sa zvykne snivat nieco podobne, akurat ja vzdy panikarim, ze nic nemame pripravene :-D
Odpovedať
@lindux haha no ja mam skor pocit, ze mam vsetko, len prave preto uz nemam nad cim premyslat a vymyslat a to ma stve, preto drobnosti este stale vylepsujem a budem tam mat niektore veci, co ma nikdy nenapadli ze to budem xciet :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?