Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@nimika ty sa mas :-D no ja som velmi zvedava, co sa dozvieme....v sobotu sa mame stretnut s nasim knazom, tak nam aj povie, ako si to predstavuje!.....no ved uvidim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby ked mame sobas v kostole potrebujem ist aj na matriku??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula tak mne by neprekážalo ani viac poučení a dokonca ani to s lekárom, hoci viem, o čom by sa vtedy hovorilo :-) ale lepšie je to asi pre snúbenca, nielen z toho hľadiska, že nie je veriaci (to by nejako zvládol), ale hlavne kvôli jeho práci, mohli by sme mať problém ich načasovať
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela211 áno
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem to som nevedela dobre ze svadbu mame v juni ...ty kokso dufam ze to nebude neskoro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela211 určite nebude ;-) a v kostole budú chcieť od vás aj papiere z matriky, takže by ste sa to dozvedeli. Raz som tu našla tému súvisiacu so sobášom v kostole a matrikou, môžeš ju skúsiť nájsť, možno ti pomôže
Odpovedať
@tinka_14 super ste sa rozbehli :-) My mame tiež dokončený návrh oznamka (kopla ma múza a bol behom hodiny hotový 8-) ) ..takže nás čaká výroba mašličiek :-) Inak sa teším, lebo tento mesiac sa zase my pohneme o niečo dopredu, chystáme sa kúpiť oblek (dúfam, že už sa konečne podarí) a objednať obrúčky :-) :-) :-)
Odpovedať
šupla som naše oznamko do albumčeku keby ste sa chceli kuknúť ;-)
Odpovedať
@nimika to bude problem aj u nas...zladit to tak, aby mal moj priatel cas ist na stretnutie...zrejme to dame na nejake soboty.... 8-)
Odpovedať
@lindux krasne oznamko s myslienkou :-) ....tie hudobne nastroje su skvely napad, vystihuje vas to, sudiac podla fotiek :-D
Odpovedať
@machula ďakujeeeeeem :-) :-) Trochu ma mrzí, že to úplne zmenilo farby, keď som to premenila do jpg...tlačiť sa to bude v inom formáte a v skutočnosti sú tie farby svetlejšie a celé je to krajšie...
Odpovedať
Profilova fotka
@machula u nás býva poučenie vždy v sobotu @lindux jej, aj ty už máš oznamko, je krásne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika nám pán farár povedal, aby sme prisli na poucenie az niekedy v maji :) vravel, ze stihame asi tak 2 stretnutia, co som velmi rada :), my tiez nemozeme cez tyzden, takze aj u nas budu tiez prebiehat cez vikend
Odpovedať
my musíme na poučenia ešte 3 krát, a ja som si myslela, že to je len u katolikov, my katolici nie sme! A ako tu čítam my ich budeme mať asi najviac, nejako to snáď prežijeme ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta že "až" :-D my máme až, týždeň pred svadbou :-p @mezike a akého ste vierovyznania?
Odpovedať
@nimika sme kálvinisti
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike a teraz som si všimla, že si napísala ešte trikrát, koľkokrát ste už boli? pred cirkevných sobášom je asi potrebné mať poučenia všade...
Odpovedať
@nimika Boli sme len raz. U nás to predtým nebývalo zvykom. Čo už, ešte že máme zlatého pána farára, ktorému nechýba ani humor, tak asi to zvládneme :-)! Ťažké je to len preto, že sme doma vždy na deň a pol, tak sa ťažko hľadá čas, hlavne keď všetko možné okolo svadby treba ešte vybavovať. Ale pán farár je ústretový, zavolám, že sme doma a on sa prispôsobí nám :-) :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike tak potom to určite nejako zvládnete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som objednala krasne svadobne pohare s mackom Me to you... nasla som pani, ktora maluje na rozne materialy a robi aj taketo krasne pohare... kontakt poslem v IP ak by ste mali zaujem... uz mame aj podbradniky vybrate, zajtra idem aj tie objednat
Odpovedať
@lindux Aj ja chcem vidiet to vase oznamko :) My este nemame a tiez sa berieme v juli.
Odpovedať
@darinka_marek My tiež ešte nemáme a berieme sa v júli;))) ale Linduš je šikovnica;) No snáď koncom mesiaca s mojim milým niečo stvoríme. Ja sa už hrám s grafickom programe, ale bude to inak vyzerať, lebo musí aj snúbenec prispieť svojou rukou keďže je grafik :) to by mi neodpustil keby som sama robila. Snáď sa dohodneme na nejakom kompromise :P
Odpovedať
@mezike Už nemáš veľa, prežiješ to ;) @lopieta juj, ja by som teraz vôbec nestíhala tie náuky, my sme si to spravili minulý rok, 12 stretnutí ale stálo to za to. No nebolo to povinné až 12krát tam ísť ale nebolo to iba s kňazom, ale aj s manželským párom, fajn pokec.
Odpovedať
@alohim aj ja som sikovnica :-D :-D :-D tiez uz mam...teda vybrala som si konecne z navrhov :-D :-D
Odpovedať
nám našťastie bude robiť oznámenia náš fotograf, už začal na tom pracovať, takže sme zvedaví čo nám vytvorí :) uz by som ich chcela mat doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
a mne už oznámenia robí kamarátka dva mesiace :-N ešte dobre, že som jej to dala skôr, možno to bude na čas hotové :-D
Odpovedať
juuj baby, ja som rada, ze o toto sa postarala moja zlata sestricka a z oznameni sa uz doma mozem vytesovat :-D ....ale myslim, ze to este vsetky s prehladom stihate!
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuu, ako sa teším - práve som sa dozvedela, že nám zlatník urobí obrúčky, aké sa nám páčia :-) ...a drahý vybavoval :-)
Odpovedať
@tinka_14 Aj my máme tie poháre tuším! Môžeš dať fotku?
Odpovedať
@tinka_14 Aha, už som ich našla. Ja ich mám doma už asi mesiac, sú krásne. Objednávala som si ich sobotu v stredu som ich už mala doma, a to mi tá pani hovorila, že budú za 2 týždne. Proste suuuuuuuuuuuper :-) :-) :-) :-) !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?