Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@alique aj my sme ich objednali na veltrhu, takze uz je to ozaj dlho, uz by mohli prist, ja sa ich neviem dockat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta nápodobne... :-D A najmä tej pálky, čo odíde z účtu... :-D :-D :-D
Odpovedať
@alique :D:D
Odpovedať
no baby, mne nahodou konci obciansky par dni po svadbe, takze som to vyhrala :-D :-D @alique veru...ta palka odchadza z uctu uz pomaly aj teraz :-p
Odpovedať
@mezike my sme mali šťastie, že naša matrikárka je úplne v pohode, takže ja tam iba skočím týždeň pred svadbou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ste ma veľmi nepotešili s tou matrikou, čo ak snúbenec nebude mať v tom čase, keď tam bude treba ísť, voľno? :-N a keď som sa v januári pýtala kaplána, či mi nevie povedať, kedy ísť na matriku, či teraz ešte nie je skoro, tak povedal, že nie je skoro...
Odpovedať
baby a na matriku treba ist skor ako za knazom, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula my sme boli najprv za kňazom, lebo tam treba zistiť, či bude voľný termín, ja som sa síce nebála, že nebude, ale radšej sme išli skôr
Odpovedať
@nimika jasne, my sme s knazom dohodnuti na tuto sobotu...termin uz vie a povedal, ze nie je problem, len to treba spisat...a na matriku su potrebni obaja-teda ja aj snubenec???
Odpovedať
Profilova fotka
@machula áno, lebo sú tam potrebné podpisy
Odpovedať
@nimika tak tam asi tak skoro nepojdeme...pretoze on je doma obycajne iba cez vikend, hm jednine, ze by som sa dohodla s matrikarkou, to je suseda...takze mozno by sa dalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula my máme ten istý problém, od januára sme sa tam ešte nedostali :-N teraz by si mal ísť aspoň domov po rodný list a občas, keď máva služby, tak mu vyjde, že má voľno aj cez týždeň, tak uvidíme, kedy bude čas ísť tam
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika hhm...ved snad sa nam podari nejako dohodnut...a vy, kedze ste uz boli za knazom, tak mate nejake poucenia uz dohodnute???
Odpovedať
Profilova fotka
@machula u nás býva asi iba jedno, lebo máme prísť iba týždeň pred svadbou, ale ktovie, či sa ešte niečo nezmení, keď tam zanesiem papiere z matriky
Odpovedať
@nimika ooo, tak to je fajn...u nas nejake tri tusim...a to posledne je uz prakticky nacvik sobasa den pred svadbou. tak uvidime v sobotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula my asi zas nemávame nácvik sobáša
Odpovedať
@nimika To u nas pater robi, urcite sa tym predide mnohym neprijemnostiam...aspon uz ma clovek pribliznu predstavu, ako co pojde :-)
Odpovedať
@machula @nimika mne sa tie nacviky nepacia. :-) :-) taku vec xcem presa robit len raz :-D :-D
Odpovedať
Baby, teraz uz sa konecne musim rozhodnut pre konecny vyber oznamka. Cas letiiiiiiiiiiii. :-D
Odpovedať
@mezike my máme šťastie na veľmi milú pani matrikárku, takže povedala, že stačí, keď sa zastavím týždeň pred svadbou a prepíšeme aktuálne údaje... ;-)
Odpovedať
lindus a co ti treba prepisat???
Odpovedať
@panaacik ved pri tom nacviku to vsetko nehovoris...iba ti knaz ukaze, co mas citat, kde sa to v knihe nachadza, pripadne sa dohodneme na vstupe do kostola ci pojdeme spolu, alebo nas budu viest rodicia atd., aby aj knaz mal predstavu o tom, ako to bude prebiehat :-)
Odpovedať
@panaacik asi číslo občianskeho, alebo také niečo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ja približnú predstavu mám, však som už bola na niekoľkých svadbách a videla aj niekoľko videí :-p a okrem toho na poučení by sa mal preberať manželský sľub, tak aj tam sa môžeme niečo dozvedieť
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik súhlasím s tebou, keď urobím nácvik, tak priamo v ten deň by som to asi necítila tak, že je to niečo až tak výnimočné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojste baby... co mate noveho?? AKo pokracujete s priprvami?? Ja som si dneska kupila krasne popolnocne satocky a drahy si kupil kosele na svadbu.... Oznamka uz mame navrhnute - este urobime par uprav a v aprili pojdu do tlace + mame vybrate obrucky, uz ich treba objednat.... nasla som aj krasne pohare s motivom Me to you, kedze budu aj oznamka take... Takze sa toho deje celkom dost u nas a tesime sa coraz viac :-)
Odpovedať
@nimika ved ja mam tiez predstavu ;-), ale u nas sa to proste robi den pred svadbou, aby sme si vyjasnili aj s knazom ci budeme sluby hovorit cele alebo iba odpovedat slubujem..., dalej ako budeme vstupovat, ci budeme niest obetne dary...a tak, aby neprislo k nejakym nedorozumeniam. Samozrejme, ze to neznamena, ze prejdeme uplne cely obrad...... @tinka_14 jeej, to je skvele, ja stale cakam cokoladky...a o satoch este nemam ani predstavu, kde si kupila a ake??? mas aj foto?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula chápem, u nás sa to zas nerobí ;-) ale viem, že na konci poučenia sa pýta, že či máme nejakú otázku ohľadom obradu, takže ak si niečím nebudeme istí, tak tam to môžeme vyriešiť
Odpovedať
@nimika a vies aj, ako u vas tie poucenia prebiehaju??? ja som pocula, ze niektori knazi posielaju na jedno poucenie aj za gynekologom...hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula keďže máme iba jedno, tak takéto asi nebude... keď pred troma rokmi boli sestra na poučení, tak podrobne rozoberali manželský sľub, čo to znamená a tak, ale možno to zas zmenia, lebo zas pár rokov predtým viem, že robili aj jedno poučenie s lekárom (ale vtedy robievali poučenia kapláni a ten vraj robí iba dekan), takže uvidíme
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?