Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@panaacik Fuuha fakt? čiže nie si psokojná?..inak s týmto mám problém nájsť niekoho normálneho, tak neverím tým vizážistkám, raz som sa dala nalíčiť a otras - úplne mi zmenšila oči, dala linku do vnútra, na celé oko tmavý tieň pritom ja mám dosť vpadnuté oči. A na pery, ktoré si myslím mám pekné a výrazné dala mejkap - že ju ruší farba mojich pier. No hrôza. Rozmýšľam, že sa budem líčiť sama, kúpim si kozmetiku, no neviem, do albumu som dala nejaké svoje výtvory na rodine, kamoškách...šli by ste do toho sami?
Odpovedať
@alohim to bolo len skusanie. Este nikdy som to neskusala a toto bola jedna z moznosti. Nastastie kozmetik je v meste vela, len si vybrat. Ano bola som nespokojna, pretoze moj vlastny make up z domu mi vydrzi dlhsie nez toto profesionalne a licidlo nebolo vobec vyrazne, vecer bolo fuc a urobilo mi to hrozne male oci. Hrozneee :-S Tam nepojdem.
Odpovedať
Veru treba poskúšať. Lenže kde, ja som z veľkého mesta a toľko je možností... no za skúšky sa platí. Tak držím prsty nech nájdeš niekoho, čo ťa skrášli ako si praješ:)
Odpovedať
@alohim niekde za skusky nepytaju peniaze. Ale mas obrovsku pravdu - mat tak cas a peniaze na tie skusky. :-D :-D Ty chodis k niekomu alebo tiez pojdes "prvykrat"??
Odpovedať
Veď to čas a peniaze. Práveže k nikomu nechodím, namaľovať som sa dala raz, ja sa maľujem sama, aj kamošky, baví ma to :D len na svadbu som túžila byť rozmaznávaná..no neviem, ak nikoho nezoženiem, tak sama sa nalíčim. Snáď to nie je až také hrozné.
Odpovedať
@alohim tak držím palce, ja stále čakám na svoje topánky, už mali doraziť a stále nič. Bojím sa, že keď sa ich konečne dočkám, zistím, že mi niesú dobré a pôjde to celé odznova.... 8-( Inak ja sa asi budem líčiť sama...ale budem si to musieť navičiť ;-)
Odpovedať
:-) a odkiaľ si zohnala, cez net, máš nejaký tip? ...a s tým líčením, dá sa to...som pozerala na youtube rôzne videá, máš tam pekné návody, ja som si našla jeden, také krásne fialové líčenie, tak vyskúšam a ak sa podarí, tak sa nalíčim sama.
Odpovedať
@alohim hodis link na to malovanie? :-)
Odpovedať
chceš to fialové? :) tu je: http://www.youtube.com/watch?v=U2JGkz... a tu je na krásne dymové neutrálne: http://www.youtube.com/watch?v=O1w2qy... alebo také nevestovské svieže: http://www.youtube.com/watch?v=O1w2qy... na youtube je toho plno, pozerala som, stačí zadať "eye make up tutorial" a vyhodí plno vecí...sú tam aj návody ako aplikovať umelé mihalnice, normálne som si na ples úspešne dala trsy a dobre to vyzeralo. Ešte potrénujem do svadby :-) dúfam že som pomohla
Odpovedať
pardón som tam hodila 2x ten istý link, malo byť že: http://www.youtube.com/watch?v=voCgQr... sa mi páči že sa tam nelíčia žiadne modelky, ale normálne baby :)
Odpovedať
@alohim hocijake :-D :-D Ja sa rada pozriem na nejake inspiracie. Vdaka, idem kuk. :-p
Odpovedať
Baby potrebujem poradiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit nieco s oblekom, ste tu? :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som tuuu. jno neviem tiez co s oblekom :) este som to neriesila, viem ze urcite bude tmavy, no kde ho pojdeme zohnat, to neviem :-.
Odpovedať
@alohim potrebovala som radu. Mam biele saty s jemnym nadychom striebornej farby na detailoch. Aj topanky mam strieborne, nahodne!!!! :-D :-D Takze som rozmyslala, ze snubencovi dam bielu koselu a peknu lesklu striebornu kravatu, co myslis? Pojde to???
Odpovedať
Myslím, že to bude vyzerať fajn;) akurát som mrkla na nete striebristékravaty, bude to pekné :-) ja zase musím zohnať nejakú smotanovú kravatku: http://www.finetuxedos.com/media/cata... niečo také ale nie motýlik
Odpovedať
@alohim a ty mas ivory saty? A dakujeeeeeeeeeeeeeem 8-)
Odpovedať
Hej hej nemám klasické snehobiele, chcela som ale nejak k pleti mi to nejde, takže mám také ivory, prírodná biela :-o oo aj toto je krásne ale to je zasa do strieborna ako pre teba, brala by som také pre svojho v ivory: http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-67280560... len jooj on to ofrfle, je konzervatívny, povie že chce čiernu vestu :-D
Odpovedať
@alohim My ideme bez vesticky, ani jednemu sa to nepaci. :-) A ivory mam velmi rada. :-p
Odpovedať
mne sa vesta páči ale asi nebude, keď tak premýšľam, lebo bude horúco v tom júli :) plus radšej nech sa mi chlap dobre cíti, nechám to na neho
Odpovedať
@panaacik a ivory sa mi tiež páči...prv sa mi to nejak nie ale keď som poskúšala viacero šiat , vedela som, že nebudú biele šatky a zamilovala som si tú farbu. No zasa každému ide iné, aj snehobiela sa mi veľmi páči na nevestách.
Odpovedať
@alohim napr. ja som si cely zivot myslela, ze mi biela nesedi a ani ju vobec nemam v satniku. Ale predsa len mi ide asi. :-D :-D A hned po skuske siat som si kupila pekne biele tricko. :-D :-D Mne sa veru pacia aj take kremove az zlatiste saty, to je celkovo pekny nadych ked to ide do tej "zltej" :-)
Odpovedať
:) niekedy to vyjde inak no... sa teším keď tu dáš potom foto šiat, po dni D, radasi pozriem. No moje sú len tak zľahka smotanové, nejdú až do zlata. Dúfam, že to aj tak vynikne keď budem v lete opálená.
Odpovedať
Hihi caka ma novy balicek. Som nasla taky krasny svadobny album, presne taky co som chcela. :-) A na nete to cloveka vyjde lacnejsie, no nekup to. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik jeeej tak sa tesime s tebou ;) Inak milacek tiez nebude mat vesticku. Dost ze (mozno) bude mat kravatu. Nasla som na nete jednu uplne nadhernu ale klasicky problem. Neviem sa k nej realne dostat :(
Odpovedať
@lindux akoze nemozes? Nie je to internetovy predaj? Ci len niekde na fotke, v albume zenicha??? Ozaj balicek ti este nedosiel?
Odpovedať
@panaacik no nasla som obrazok na webe, vies ako, vobec netusim, kde by ju mohli predavat, ale snad sa mi podari zohnat podobnu. Inak podla draheho balicek este nedosiel :( - ja som uz v BA.
Odpovedať
@lindux aha ty si posielas vsetko do ciech? :-) No veru, predsa je to len iny stat..hmmm.. =-) No je to sice obrazok, ale je z nejakeho webu, alebo od cloveka, nic tam nie je??
Odpovedať
@panaacik vsetko nie, ale topanky su z Nemecka, prislo mi to lepsie. A tu kravatu som nasla niekde nahodou...tusim na google obrazky....alebo to mozno niekto mal vo fotoblogu...
Odpovedať
@lindux babyyyy konecne dprazili topanocky moje! Milacek hovori, ze su nadherne. Uz len dufam, aby mi sadli ;-) Ale na vyskusanie si budem musiet pockat az do stvrtku :-(
Odpovedať
@lindux mojeeee :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?