Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@luciac tak daj tolko, ja neviem. :-D :-D pockaj a pri tanci to chces ako co robit s nimi? :-D
Odpovedať
@panaacik no chceme aby nám padali dole, lebo nad parketom máme balkón :-D :-D :-D chceli sme aj v kostole,ale tam nám to zakázali :-|
Odpovedať
@panaacik a ty ich máš na čo?
Odpovedať
@luciac ono sa to da hadzat na zem pred prichodom nevesty, pocas tanca ci na vyzdobu..pacili sa mi ale este fakt neviem co s nimi presne urobim. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik no nám to vyslovene povedali, že si to v kostole neželajú 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( tak to budeme musieť využiť pri tanci :-D :-D :-D
Odpovedať
@alohim ja to riešim tak isto. Stačí, že mi niekto amatérsky natočí obrad, tiež sa na seba nerada pozerám... @panaacik málo pozeráš fotoblogy ;-) Koluje tu fotečka, kde pár tancuje a všetci ich zasypávajú lupeňami ruží..... mne to príde trošku moc...stačí, že budem zasypaná ryžou :-D
Odpovedať
@lindux no nekukam, iba obcas,lebo (v dobrom myslene) svadby inych neviest ma nezaujimaju. :-) :-) ..akoze lebo niekedy nevies co tou svadbou chcu..ci sa ukazat a predbiehat sa alebo sa im to fakt paci, co rovnako nechapem :D
Odpovedať
@panaacik ja kukam a prave u niektorych som nasla fakt pekne veci, co ma inspirovali ;-)
Odpovedať
@lindux ano..ja u teba :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
baby kolko moze trvat, kym pride balicek z Nemecka do Ciech? Ja sa tych topanok asi nedozijem.... :-(
Odpovedať
@lindux podla mna dlhsie..sak kukni SR-sluzby :-D :-D :-D
Odpovedať
@panaacik linduska ale zamysli sa troska :-) ked sa pozeram na vacsinu fotiek a videii zo svadieb, tak baby tam robia take poozy, ktore by ma ani nenapadli...skacu, ohybaju sa, ..mne to pripada take nanutene, ved co ma toto spolocne so svadbou??? svadba a jej pocity by mali byt spontanne a prirodzene..na tych fotkach nic take nevidim...tie fotky su vhodne do modneho katalogu...a o tom je svadba a spomienky na nu??...mne to pride ze sa snazia co najviac sa ukazat a robit sa modelkami a kebyze ich stretnes rano na ulici tak ich nespoznas lebo na svadbe su umele... :-N :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lindux linduska ale zamysli sa troska ked sa pozeram na vacsinu fotiek a videii zo svadieb, tak baby tam robia take poozy, ktore by ma ani nenapadli...skacu, ohybaju sa, ..mne to pripada take nanutene, ved co ma toto spolocne so svadbou??? svadba a jej pocity by mali byt spontanne a prirodzene..na tych fotkach nic take nevidim...tie fotky su vhodne do modneho katalogu...a o tom je svadba a spomienky na nu??...mne to pride ze sa snazia co najviac sa ukazat a robit sa modelkami a kebyze ich stretnes rano na ulici tak ich nespoznas lebo na svadbe su umele... :-D :-D :-N
Odpovedať
@panaacik no...to moze byt. Svadba je vzdy taka, aku si ju ti dvaja (alebo vo vacsine pripadov nevesta) urobia. Niektori robia okazalu svadbu, aby ukazali svatu ze maju peniaze alebo co ja viem...my napriklad nerobime okazalu hostinu so vsetkymi tymi tvarovanymi servitkami a ikebanami, ale party, kde sa bude sice jset z plastovych tanierov, ale verime, ze vsetci sa budu bavit a budu uvolneni. Co sa tyka fotoblogov, v mnohych pripadoch tam baby davaju fotky veci, ktore sa nedaju zohnat, ale casto tam maju skvele napady, ktore ta mozu inspirovat ;) som rada, ze ja som inspirovala teba a mozno nejake dalsie kocky, mne tiez vela bab dodalo kopec uzitocnych napadov ;-)
Odpovedať
ani my nebudeme mat kameramana :)
Odpovedať
dievcata, ake budete mat menu? a kolko chodov?
Odpovedať
@lopieta my budeme mať predjedlo, polievka, hl.jedlo, dezert a to tortu, a potom kapustnicu. Zatiaľ sme dohodnutí len na 2 chody, rozmýšľali sme aj nad 3 okolo 22 hod. ale nás tá reštaurácia odhovorila, že bude júl a teplo, že sa to nezje a všetko zostane, že mali už tak svadbu a všetko zostalo, že radšej kopu nápojov. Na stoloch budeme mať ešte koláče, korbáče, slané a stôl s ovocím :-) ale stále neviem či to bude stačiť :-( a ty?
Odpovedať
@lopieta :-D :-D :-D my budeme mat prasiatko, gulas, steaky, zeleninovy salat, nejake ovocie a kolaciky mojej svokry. ;-) ;-)
Odpovedať
@luciac @lindux my budeme mat predjedlo, polievku, hlavne jedlo, prasiatko, svedske stoly a borsc.. urcite to staci, len moja mama so starou mamou stresuju, ze nam to nestaci. ale v lete, tak nechuti jest, aj toto bude urcite vela, ale aspon nam ostane aj na dalsi den :)
Odpovedať
@lopieta presne, aj ja si myslim, ze to staci...moja mamina tiez stale vymysla, co este treba, ale ja si myslim, ze je toho akurat... osobne by som sa aj vykaslala bud na gulas, alebo na steaky, ale drahy na to trva... :-)
Odpovedať
@lindux to je pravda, zbytocne tam bude tolko jedla, ale na druhej strane, keby tam jedlo nebolo, tak si o nas hostia pomyslia nieco zle... a budu sa len sirit klebety :D
Odpovedať
@lopieta to je pravda, ale ked nad tym uvazujem, na nasej svadbe budu iba blizki ludia, ktori by nas nikdy neohovorili...myslim :-D
Odpovedať
@lindux to tiez nie je nikdy iste :) stale je niekto, kto rad klebeti a toto by bola podla mna tema cislo 1!! :)
Odpovedať
no my chceme ešte mať v zásobe studené misy, keby náhodou. A na druhý deň ešte máme v tej istej sále pohostenie okolo 12.00 hod. nakoľko všetci sú z ďaleka a treba ich pred cestou pohostiť :-D , no a nám je to jedno nech klebetia, bude to len rodina a ak budú klebetiť tak to radšej nemuseli chodiť na svadbu ak nevedia pochopiť, že nie je jednoduché postarať sa o 100 ľudí a ešte ich aj ubytovať ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( je to naša svadba a žiadne klebety nepočúvame :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@luciac takto som nad tym ani neuvazovala :) ja by som si z toho naozaj nic nerobila, ale moja stara mama by sa asi zrutila, keby povedia ludia, ze nemali co jest... my mame este aj ranajky zabezpecene pre hosti, ale budeme sa musiet s nimi dohodnut, aby to servirovali, ked sa zobudia, tak to nebudu ranajky ale obed :D
Odpovedať
@lopieta no aj rodičia nás stále presviedčali, že to bude málo, ale dosť ľudí nám povedalo, že v lete sa toľko neje a ešte, keď sama tá pani čo má na starosti jedlo na svadbe povedala, že to úplne stačí tak sme to nechali na 2 chody. Že vždy im všetko pozostávalo. No ale misy chceme do zásoby určite, no aj my plánujeme raňajky o 12.00 hod. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
od dnes mam potvrdenu kadernicku jupiiii :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
dnes došli poháre :-) :-) :-) :-) :-) !
Odpovedať
@mezike ake?:))) @lindux fiiiha, no aj ja by som mala asi objednat. Ale dnes som bola na skuske na jednom liceni a povedala ze staci mesiac dopredu. Ale poviem vam, strasne sklamanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Odpovedať
@lindux páči sa mi tvoja predstava;) ja som napr. chcela pôvodne grilovačku alebo piknik v záhrade...ale oslavu v sále robíme kvôli rodine, no nebude to nejaké prehnané, aj tá sála je lacná, máme iba 40 ľudí dokopy, iba základné veci - jeden chod a nejaké chuťovky na švédskych stoloch, koláčiky, vínko :-) A s fotoblogmi súhlasím, niektoré veci sú prehnané a nedajú sa zohnať,ale nie je zlé ich si pozerať kvôli inšpirácii, odporučeniu niekoho kto podobnú vec už zohnal. Ja napr. mám problém zohnať topánky (krémové, nie saténové a nie vysoký opätok, max 7cm, tak dúfam, že do leta nájdem... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?