Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta držím palec, daj potom vedieť, čo ste dohodli... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta my sme tiež behali od stánku ku stánku s obrúčkami a oči sa nám krížili... Hlavne sme mali úplne rozdielne predstavy - nakoniec sme urobili kompromis... ;-) Dostali sme zľavu - 3 briliantíky z 12 zadarmo... :-D No aj tak stáli slušnú pálku, s tým som nepočítala... Ale hovoríme si, že je to na celý život, tak prečo nie?... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta určite povolí ;-) ale držím palce, aby to bolo bez problémov :-)
Odpovedať
Baby no co som citala diskusiu o veltrhu, tak bolo tusim viac bab sklamanych. Ja som sa tiez chystala kvoli skor kvetom, vyzdobe ci kadernictvu, ale zevraj to bolo len o satach a prstenoch, tak som nakoniec rada, ze som nesla. :-) lopieta drzim palce!!
Odpovedať
@nimika @alique @lindux @panaacik dievcata dakujem :) dopadlo to nad ocakavania dobre. O tri tyzdne sa stretneme s panom fararom, aby sme mohli vyplnit ziadost na dispenz a priprava bude niekedy v maji. Pan farar vravel, ze to nebude problem. A ja som tak stresovala :). Vybrali sme aj menu, musia nam to este nacenit, tak dufam ze to bude v pohode :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta super :-) ja som tiež stresovala pred mesiacom a nebolo to nič hrozné. My už sme aj všetky žiadosti vyplňovali vtedy, teraz by sme sa mali vybrať niekedy na matriku
Odpovedať
@nimika nás to tiež čaká tento mesiac - teda matrika...
Odpovedať
baby neviete mi poradiť nejakého dobrého kameramana za prijateľnú cenu? :-)
Odpovedať
@luciac no.. :-S :-S vies moja, teraz budu volni asi len ti "lacnejsi" a jednoduchsi..chces takeho? vies ono vsetci su dnes drahi, zarabaju na tom..neviem o nikom prijatelnom...ale fakt mas na case aby si objednala, je uz datum :-D :-D
Odpovedať
@panaacik a ty už máš? no všetko ostatné mám ale nejak sa nevieme rozhodnúť pre kameramana, a zase takého drahého za 700 euro nechceme :-)
Odpovedať
@luciac mam. :-) Chapem ta..akoze ja chapem vsetky nevesty, i tie co nechcu za to dat tolko penazi, i tie co daju. :-) Kazdy ma svoj rebricek hodnot a veci, do ktorych vrazi tolko investicie. Ja len mam nazor, ze pekne fotky/video zo svadby sa da zajednat aj "lacnejsie", ale mnohe nevesty v tom vidia zavist. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik no jasné každý si musí podľa seba :-) a môže mi do ip poslať kontakt? či ty máš práve toho drahého? :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luciac s tými kameramanmi ťažko, nájsť kvalitného aj cenovo výhodne...my sme sa rozhodli, že nebudeme mať, iba niekto amatérsky natočí obrad. Aj tak sa nerada vidím na videu :) radšej sme investovali do fotografa :-) držím palce v hľadaní...
Odpovedať
@alohim no máme pár tipov len nevieme, ktorého z nich :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no už sa budeme musieť rozhodnúť najvyšší čas :-) ale ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac a majú všetci ešte voľný termín? lebo možno sa budete rozhodovať nakoniec podľa toho ;-)
Odpovedať
@nimika @luciac tak tak, asi to bude zial urcujuci fakt moja. :-|
Odpovedať
@nimika zatiaľ mali všetci, ale stoja tak 300-350 takže sú tí najlacnejší :-)
Odpovedať
ale ak máte nejaký dobrý tip tak kľudne dajte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac ja mám tiež približne s takouto cenou a veru má už celý júl obsadený, ale tak je asi najžiadanejší v našom okolí
Odpovedať
@nimika no našťastie ja mám viacej kontaktov a každý je z iného mesta :-D, ale zajtra volám lebo ste ma nastrašili :-p
Odpovedať
@luciac ale no. :-N Ja "strasim", lebo ostatne nevesty su v tomto veeelmo akcne a rychle. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac my sme ťa ani tak nechceli strašiť, ale trošku ťa popohnať ;-) :-D
Odpovedať
@panaacik @nimika :-D :-D :-D ďakujem! zajtra volám hneď ráno :-D :-D :-D :-D no veru, keby že nechodím na túto stránku tak asi ešte nič nemám :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac to asi ani ja. A takto už s prípravami žijem pol roka :-D :-p
Odpovedať
@luciac @nimika hihi no veru, my radi pomozeme, vypocujeme, "vyburcujeme" k cinnosti. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik aspoň si to všetko pekne rozdelím a nemusím riešiť všetko naraz :-)
Odpovedať
@nimika :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja trošku menej :-D :-D :-D :-D inak asi blbá otázka, idem objednávať lupene ruží a vôbec neviem koľko balíkov mám objednať, teda v jednom balíku je 100ks, a chcem to na výzdobu teda trošku posypať stoly a potom na prvý novomanželský tanec :-D
Odpovedať
@panaacik :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@luciac to som riesila i ja i ked neviem na co to vyuzijem este. :-D :-D Ale kupila som si 200 ks.
Odpovedať
@panaacik len trošku posypať stoly a potom už len na ten novomanželský tanec, už na nič iné. Ja rozmýšľam nad 400ks. :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?