Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac a podľa toho, kto ti to tvrdil, môže byť muž-muž? lebo u nás je to väčšinou tak a keby nemohla byť žena-žena, tak to by bola diskriminácia, nie? :-p :-D ;-)
Odpovedať
@nimika ]-( ...nepaci sa mi to, ale radsej nejdem uz teraz nervacit nad obruckami, ktore este vobec nemam!
Odpovedať
@machula tak super, no ja chcem kamarátku a priateľ sestru, ale keby sa nedalo tak si dám brata :-D @nimika no môj my stále hovorí, že odkedy riešim svadbu nemám vôbec čas na stavbu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@nimika no to teda, mne tvrdili, že len muž a žena teda pár :-D :-D :-D :-D ale ak nemusí tak super bude žena a žena
Odpovedať
@luciac juuu šatky sú nádherné!! :-) @nimika Nám to vychádza muž - žena, kamoš a kamoška ;-) Inak ja nosím snubný tiež stále a všade a stále ho kontrolujem, či z neho nevypadol kamienok, to by ma strašne mrzelo, ja ho chcem nosiť aj po svadbe stále. A aké budeme mať obrúčky rozhodol drahý. Ja som chcela čisto z bieleho zlata alebo z ocele a on vybral tie so žltým pásikom ;-) Ale nakoniec som sa stotožnila :-)
Odpovedať
@luciac Presne aj mne pri prani vypadol kamienok zo snubneho prstena. Saty mas nadherne :)
Odpovedať
@lindux @lopieta ďakujem, ste ma potešili, že sa vám páčia, boli jediné, ktoré mi na dekolte sadli lebo ja mám malé prsia :-D :-D :-D a napíšte mi každá čo už všetko máte :-) ja chcem teraz vo februári už všetko pokúpiť nech potom nestresujeme :-)
Odpovedať
@luciac sú fakt nádherné :-) Ja som chcela pôvodne s podobným výstrihom, lebo mám podobný problém ako ty, ale mne nesadli a práve tiež čo mám rezervované mi prsia akoby zväčšujú ;-) chichi aj keď mi ich v tom mieste muesia ešte zúžiť :-D No my toho nemáme veľa....moje šaty, teraz čakáme na topánky, miesto obradu a výzdobu ktorú celú dostanem od kamošky...tento mesiac chceme poriešiť obrúčky, miesto oslavy (to už horí) a miláčkov oblek....a asi zaplatiť na matrike ak to vyjde....
Odpovedať
bola som na veltrhu, tam si obrucky vybrat, je takmer nemozne... :) maju ich tak vela :) a ked mne sa vsetky pacia, len mojmu drahemu akosi iba klasika, ale uz som nasla jedny, vecer alebo zajtra si po ne ideme a su tam vsade zlavy na obrucky 10 - 20 %
Odpovedať
Caute baby! Veltrh nic moc, aaaaaaaaaaaaaale máme zajednanú kapelu :-) ! Začína sa to rozbiehať! Veľmi sa teším :-) :-) :-) :-) !
Odpovedať
a ja sa musím pochváliť, že som dnes značne pohla s oznamkom! Dúfam, že aj zajtra sa mi bude pozdávať... =-)
Odpovedať
Kupene obrucky :D Budeme ich mat 18.marca :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lopieta aj ja už ceeeem :-)
Odpovedať
@lindux viete ake utrpenie to bolo!!!!! hroza :)ale uz je dobre
Odpovedať
@lopieta aké?? :-o No ja dúfam, že nám ujo odmeria prsty a pekne prstienky vyrobí. A potešilo by, keby nechcel zaplatiť dopredu, ale to môžem asi snívať ďalej, že? :-D
Odpovedať
@lindux no to bolo len kvoli snubencovi :) mali sme zaplatit len zalohu, 50 eur a ostatne na dobierku, kedze nam budu robit v Cechach - Lukáš Rýdl... to boli ozajstne boje, sedeli sme tam asi 45 minut... snubenec si nakoniec zobral 3mm a ja mam 4,5 mm :D ale tvar rovnaky :D
Odpovedať
@lopieta :-) ja som sa drahému prispôsobila radšej hneď na začiatku... :-D
Odpovedať
@lindux to mas stastie :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 16.7" :-)
Odpovedať
@maruskamolny rovnaký ako ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) a uz robis pripravy?
Odpovedať
@maruskamolny vitaj aj my máme 16.7 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeejj...nás je teda veľa ;-) a co uz mate nachystane?leby my zatial len rezervovanu salu, sme prihlaseni na fare a mame hudbu.
Odpovedať
@maruskamolny my máme: sálu, kostol, dj+starejší, fotografku, kaderníčku, vizážistku, hotové oznamká, šaty rezervované a vo februári chceme doriešiť všetko ostatné :-)
Odpovedať
Baby, tak mne sa ten veltrh nahodou celkom vydaril ! :) kupila som topanky, objednali sme obrucky, okrem toho sme kupili manzetove gombiky.....a potom, ze sa tam neoplati ist? :D a nakoniec sme kupili aj oblek, sice nie na veltrhu, ale kupili....to bol teda uspesny den :D
Odpovedať
Profilova fotka
@maruskamolny aj my mame vtedy :)
Odpovedať
Dievcata, dnes ideme dohodnut menu a ideme za panom fararom, tak na nas myslite, aby nam povolil sobas v kostole. Som neskutocne zvedava ako to vsetko dopadne :)
Odpovedať
@machula wooow tak to je fakt parada! U nas to vyzera, ze sa nedostaneme ani na ten Ostravsky veltrh :-(
Odpovedať
@lopieta drzim palce! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula My sme tiež mali úspešný lov: obrúčky objednané, oznamká objednané, figúrka na tortu kúpená, manžetové gombíky kúpené, vankúšik pod obrúčku kúpené, ozdoba do vlasov so sieťkou kúpená - všetko zdokumentované v albume... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?