Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Vsetko mi ruplo, kazdy ma okaslal..nemam s kym ist na veltrh a uz som sa tak tesila.
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik to mi je ľúto :-( keby to nebolo tak ďaleko, išla by som s tebou ;-)
Odpovedať
@nimika :-( :-( :-( no ano, najprv som myslela, ze to nepostiham kvoli lekarovi..potom sa jednotlive kamosky nevedeli rozhodnut...potom ked idem na 100% tak odmietnu...hmmm jak naschval SOS hlada sa kamaratka na veltrh !!! ;-(
Odpovedať
@panaacik ja by som hneď išla s tebou keby to nebolo tak ďaleko :-) baby inak mám už šaty, včera som išla len akože na rýchlo vyskúšať a vybrala som si asi 6 ks, a hneď ako som obliekla tieto som vedela, že su tie pravé a tie ostatné zvyšné 2 ks som už neskúšala a hneď som si ich rezervovala, tak veľmi sa z toho teším :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac super :-) sú krásne ;-)
Odpovedať
no baby, ja tiez odmietam mat na obrucke kamienok...suhlasim s nazorom, ze je tam zbytocny, ked uz na snubnom je...chceme biele zlato, ale trosku som sa zacala obavat, odkedy ste tu niektore pisali, ze sa vam biele zlato osuchalo dozlta :-| to sa mi teda nepaci!!! inak my sme teraz prisli s napadom posielat ako svadobne oznamenie potlacene CD s nasimi oblubenymi pesnickami...tak uvidime, ci sa to podari dotiahnut do stastneho konca :-N
Odpovedať
@luciac jeej, saty su naozaj krasne ;-)
Odpovedať
@nimika @machula ďakujem, som si myslela, že šaty budem zháňať aspoň pol roka, a išla som len tak nakuknúť, a ďalej už radšej nehľadám lebo je ich strašne veľa krásnych :-D inak ani my nechceme s kamienkami, lebo mne zo snubného už raz vypadol, keď som dávala prať, ledva som ho našla v práčke :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takže nie som jediná, ktorá mala problém so snubným prsteňom :-p mne by bol asi tiež vypadol, ale všimla som si to skôr, ako sa to mohlo stať
Odpovedať
@luciac ja asi tiez budem musiet ist reklamovat, na spodnej casti som si nasla taky tenky pasik ako vlas, najskor som si myslela, ze je to iba povrchove posriabanie, ale je to aj vo vnutri, tak sa bojim, aby sa mi nerozlomil, pojdem im to rozhodne ukazat :-(
Odpovedať
@nimika no to by musel byť príšerne drahý ten prsteň aby to očko držalo :-D ale obrúčka sa nosí celý život tak si to neviem ani predstaviť mať tam kamienky
Odpovedať
@luciac ja dufam, ze aj snubny vydrzi cely zivot... :-. snad
Odpovedať
Článok sa načítava...
@machula no ale väčšinou je to tak, že obrúčku nosíš neustále, no aspoň ja teraz nosím snubný len keď niekde idem, lebo doma ho už odkladám, lebo stále ho niekde buchnem a to ešte nemám moc vyčnievajúci. A obrúčku chcem nosiť neustále :-)
Odpovedať
@luciac ja zatial nosim aj snubny stale...uvidime dokedy, kym ho neznicim :-D nastastie nie je taky, ze by sa zachytaval, ale aj tak ho vzdy niekde skrabnem, buchnem... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac ja som to išla dať opraviť zlatníkovi a ten mi povedal, že to je strašná robota, že to sa po pol roku nosenia nemôže stať, ani mi to neopravil, povedal, aby som to dala reklamovať, tak som dala... a k tomu zlatníkovi si chceme dať urobiť obrúčky, lebo bol seriózny a povedal, čo si myslí, keby chcel zarobiť, tak ho vezme a opraví... podľa mňa tie firmy, čo vyrábajú obrúčky vo veľkom ako na bežiacom páse, nemôžu mať kvalitnú prácu, veď to musia robiť rýchlo, nebudú sa s tým "babrať", preto si dáme obrúčky robiť k zlatníkovi, ktorý ich sám vyrobí a nejako sa nebojím ani toho kamienku :-) dúfam, že sa teda nesklameme
Odpovedať
@machula no aj ja som ho plánovala :-D :-D :-D :-D :-D ale potom ako vypadlo očko pri mojej šikovnosti radšej nie :-D :-D :-D :-D :-D ale na obrúčku sa už veľmi teším, preto ju chcem veľmi pohodlnú :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@nimika @luciac ja zas dufam, ze ked si dame biele zlato, tak sa mi casom neosuchaju do zlta...to by ma teda mrzelo. mne sa to este nestalo, dufam, ze obrucky nerobia take nekvalitne, ci? :-.
Odpovedať
@nimika no veď závisí podľa mňa aj od kvality, možno ten môj snubný je nekvalitný :-), ale ak chcete s kamienkami tak prečo nie, mne sa to tiež veľmi páči. Len keby že má človek záruku, že to nikdy nevyletí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ťažko povedať, čo je kvalitné a čo nie, keď sa v tom nevyznáme :-|
Odpovedať
@nimika napíšeme si o pár rokov :-D :-D :-D
Odpovedať
a neviete mi poradiť či svedkovia musia byť muž a žena? či môže byť žena a žena? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac ja o kvalite môjho zásnubného pochybujem od začiatku :-D :-p s kamienkom pre mňa chce snúbenec, ja som chcela úplne jednoduché, ale aspoň k niečomu sa vyjadril, čo by sa mu páčilo, tak to rešpektujem, lebo takmer všetko ostatné si mám urobiť ako chcem :-p
Odpovedať
@nimika vsak ja sa na to opytam, ked budeme kupovat a tiez ci sa vztahuje zaruka aj na takyto pripad :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac myslím, že pri svedkoch je úplne jedno, či muž alebo žena ;-)
Odpovedať
@luciac u nas kludne moze byt zena-zena, alebo aj muz-muz...ako ty chces
Odpovedať
@nimika no to ako keby som počula toho môjho, že to všetko nechá na mňa :-D :-D :-D @machula spýtaj sa, ale ja si myslím, že určite, mne to vtedy opravili zadarmo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula záruka by sa na to mala vzťahovať, otázne je, čo s tým prsteňom potom urobia, lebo na zásnubnom mi to opravili, dokonca expresne rýchlo, ale nevyzerá to veľmi dobre - našťastie, zblízka ho nikto neskúma (okrem mňa), takže to nie je len tak vidno
Odpovedať
@machula @nimika super to ste ma potešili, lebo niekto mi tvrdil, že len muž a žena a my chceme žena a žena
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac :-D opäť si ma potešila, že nie som sama :-p
Odpovedať
@luciac inak my uplne nahodou budeme mat svedka a svedkynu, ja sestru a priatel brata :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?