Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@panaacik no ved to, za uplne nieco obycajne ziadaju tolko penazi, to nie je normalne. Idu na to spravne, vedia, ze jedneho dna kazdy bude potrebovat obrucky, tak si mozu za to pytat vela, lebo si ludia aj tak budu musiet kupit...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa. Náš termín je 2.7.2011. Ešte vôbec nič vybavené ani zajednane nemám, ale tento vikend ideme obzrieť sálu. Mimochodom, idete na svadobný veltrh v BA?
Odpovedať
@kikuska16 vitaj medzi nami :) ja mam tiez 2.7., ja mam saty, salu, vyzdobu a nejake tie drobnosti. ideme na veltrh, kupit si obrucky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no vau toto všetko už mas? klobuk dole. My ideme akurat tento vikend pozrieť sálu. A podľa toho potom aj vyberieme aká výzdoba sa bude hodiť. Ty máš aranžersku firmu alebo si budeš zdobiť sama? A šaty si si kupovala niekde , či z požičovne? Aj my ideme na obrúčky a oznámenia a uvidím čo všetko tam bude, strašne sa tam teším. Myslíš že tam su väčšiš zľavy než to stojí obyčajne v obchode?
Odpovedať
@kikuska16 nie je to zas az tak vela, co mam vybavene, baby tu toho maju uz viac :) no jedna baba v nasej dedine sa tym zaobera popri praci, vyzdoba saly na svadby, popripade promocie, krstiny a tak dalej... ja nemam na take nieco cit, takze sama by som sa neodvazila nic robit :) ja som taky antitalent. Saty mam pozicane v salone El v BA. maju tam nadherne saty. No o zlavach nic neviem, ale my uz sme dohodnuti s ceskou firmou, ze si na veltrh prideme objednat obrucky za 220 eur, par, ale mozno tie obrucky budu ine, takze este ani cenu neviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta to je super cena za obrúčky, dufam, že tak nejako kúpime aj my. Ja rozmýšľam že si nakúpin na výzdobu a jedna /kamošova frajerka - aranžerka/ mi pomôže tiež som antitalent :) Zrovna komunikujem s kamaramanom, a kepelou a cukrárkou a ostatne už pôjde samo. Hlavne mať zajednané to najdôležitejšie. Takže možno sa aj uvidime :)
Odpovedať
@kikuska16 urcite sa uvidime, len nebudeme vediet kto sme :). a zabudla som, ze ja mam tiez kapelu zajednanu. my ale kameramana nebudeme mat, iba fotografa, takze o jeden vydavok menej :) ja neznasam kameru a teraz by sa aj tak tocil len okolo mna, tak to vobec nie :D
Odpovedať
Ale baby ak sa dostanem na veltrh a uvidite ma a ja sa budem tvarit nezucastnene, tak do mna drgnite :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@panaacik ako povies :D:D
Odpovedať
@lopieta tak vies, nekukam ludom do tvare, tak sa moze stat ze vas neuvidim. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik :D :)
Odpovedať
@alique dakujem za radu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lopieta niektore svadobne salony maju v ponuke aj vyrobu obruciek, mozes si ju dokonca sama navrhnut a je to handmade a dozivotna zaruka...u nas v Opave jeden taky je, pokial nam nevyjde ta ocel urcite pojdem do niecoho takehoto....a jeden prstienok stoji okolo 6000 podla materialu...
Odpovedať
ahojte....volam sa Maja a svadbu mam naterminovanu na 10.9.2011...uz vsetko pomali vybavene mam salu,saty,zakuzky,kameramana.starejsieho a disco.....ale mam taky jeden problem nemozem nikde najst basnicku co hovoria druzicky pri cepceni,,,, neviete mi nikto pomoct???
Odpovedať
Baby a kde si davate tlacit svadobne oznamenia? Mne pride obycajny papier na fotky troska "lacna" zalezitost i na pohlad...ci? :-N :-N Lebo ked mame aj s fotkou, zas tie fotky neviem ako by vyzerali na nejakom klasickom papiery na oznamenia..voooobec netusim. :-D :-D :-D
Odpovedať
@panaacik AHOJ mi si ich budeme davat tlacit a vyrabat v tlaciarni ktori robia tam aj oznamenie do skoly atd,,,,,
Odpovedať
@lopieta Konecne niekto, kto tiez nechce obrucky s kamienkami! V zlatníctvach sa na mna pozerali, ako keby som bola z inej planéty, lebo kazda zena predsa chce kamienky :-)!
Odpovedať
@mezike aaaale prosim ta. :-D :-D To si netreba vsimat. Tie zenske ja mam na haku. :-D :-D Jak som spominala. tetka zo salonu sa cudovala ze preco mi nezalezi na vyzore siat. 8-( Ono to je hocikde. Ja chcem taky jednoduchsi, ale asi nie uplne bez vzoru.
Odpovedať
@panaacik My uz obrucky máme, úplne jednoduche, s jednoduchym vzorom, len dúfam, že tieto už prežiju viac ako 2 týždne :-D :-D :-D !
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik my chceme žlté zlato, lesklé, lebo s matným sú vraj problémy a drahý chce, aby som mala ja v obrúčke maličký briliant, tak uvidíme, čo nakoniec bude. Predstavu mám v albume :-)
Odpovedať
@nimika Jeeeeeej, teraz som si všimla, že máme rovnaky termin svadby :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike ja tiež, ale až keď si to napísala :-D
Odpovedať
@nimika povodne sme mali 30. ale nám to nevyšlo tak sme to presunuli na 23.7 :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike my sme sa rozhodli pre svadbu v lete a dátum sme si nejako nevedeli vybrať, nejako to padlo na tento a našťastie sme ho nemuseli meniť :-)
Odpovedať
@nimika my sme to nejako museli zladiť s prácou, preto ten presun :-) ! Ale sa naštaštie presúvalo, ešte keď všetko bolo len na teoretickej úrovni, nič sme rezervované nemali, takže s tým problémy neboli! Aj my sme chceli v lete, a teraz nás každý odhovára, že bude veľmi teplo:-)! Ale my sa nedáme prehovorit :-D :-D :-D !
Odpovedať
@panaacik @mezike ja tiez nechcem kamienok, my budeme mat asi pasik zo zlteho zlata ;-)
Odpovedať
@lindux My máme čisto biele s gravírovaným vzorom! Ak nám tieto prežijú aspoň 2-3 týždne bez ujmy, tak dám aj foto :-) ! Bojím sa, aby sme aj tieto nemuseli reklamovať, ale snád nie, už sa nám držia neuveriteľné skoro 4 dni, a ešte sú ok :-D :-D :-D ! Tak dúfam teda, že to aj tak ostane ;-) !
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa aj ja..svadba 02 Jula 2011...zatiaľ mám šaty, mali sme aj rezervovanu sálu-reštauráciu v hoteli od leta minulého roka, ale bohužial hotel sa ide rekonštruovať, našli sme jeden vhodný priestor, sme v štádiu rozhodovania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike nás tiež kvôli teplu odhovárajú a zo začiatku ma to aj dosť mrzelo, že nám rozhodujú do niečoho, čo má byť hlavne naše. V poslednej dobe to utíchlo, asi kvôli zime, ale ako sa začne otepľovať, tak očakávam podobné narážky opäť :-p
Odpovedať
@nimika My sme sa rozhodli, že poctivo budeme ignorovať všakovaké narážky! Bude to v lete a basta :-D :-D :-D ! Ak sa to niekomu nepáči, jeho smola ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ! My si svadbu financujeme sami, takže to všetci začali brať ako samozrejmosť, že sa rozhodujeme sami, či už ide o dátum, alebo hocičo iné :-) ! Rady prijímame, ale rozhodovanie je na nás, veď to bude NÁŠ DEŇ! :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?