Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Ale áááno, zatiaľ držia, občas vyberiem do pohárika a tak... :-D Ale nie... Všetkých 32 mám zatiaľ vlastných, je pravda, že od bielenia už sklovina nie je čo bývala, ale mám... :-D @panaacik Ja mám svoje také mäkkučké, že mi dlhé nenarastú nikdy, vždy sa mi zlomia, takže radšej gélové a robím si ich sama - na svadbu si však nechám urobiť - predsa len si pravú ruku ľavou neviem pekne dozdobiť... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik našťastie moja mamka sa do takýchto vecí nevyzná :-p veď ani ja veľmi nie :-D neviem, ja by som si asi urobila po svojom :-) ;-)
Odpovedať
@alique ja som ti hovorila aby si mne take spravila. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique :-D :-D :-D a predstav si, že ja mám iba 28 zubov :-N moje nechty sú, našťastie, celkom fajn, aspoň niečo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik však sa zastav... ;-) @nimika Ja to mám so zubami OK, ale nechty a vlasy sú na tom horšie... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@alique vlasy tiež nič moc a tie zuby, čo ja viem, ale tento rok som bola už dvakrát u zubára a tie posledné štyri ešte nevyrástli :-N :-D
Odpovedať
@alique a kde robis? :-p :-D :-D :-D len aby som sa ti raz nepredstavila u teba :-D :-D @nimika ti vyberal zuby? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika asi sa im nechce na tento krutý svet... ;-) A buď rada, sú s nimi len starosti, aj keď rastú, aj keď už sú vyrastené... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja robím v Tatra banke... :-D Nechty sú len koníček na doma (prilepšenie na budúcej materskej a tak... :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@alique však ja ich ani nechcem :-D ale jeden sa asi chce vytlačiť, ale trvá mu to už roky a vyzerá to tak, že mi nerobí veľké problémy
Odpovedať
@alique v BA? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika to áno, rastú dlho a problémy sú, keď vyrastú a odoberajú živiny ostatným, alebo keď začnú posúvať a kriviť ostatné... :-| Našťastie som to až tak strašne nepocítila, jediné, na čo doplácam je, že mám zuby príliš nacvakané na sebe a nemôžem používať ani medzizubné kefky, lebo ich nestrčím medzi zuby a aj s niťou je problém, aj tá sa mi medzi niektoré zle strká... :-| No a tak sa mi robia medzizubné kazy, čo znamená, že za opravu zuba si nezaplatím za jeden zub, ale za dva... ]-( Tak mám aj doma aj v prácu ústnu vodu a preplachujem vždy, ako ma to napadne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@panaacik Práca v BA, doma Svätý Jur... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique o problémoch niečo viem, sestru čaká veľmi nepríjemný zákrok jedného takého, ešte nevyrasteného, zubu v pondelok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika že držím palce... :-| Lekárov nemám rada, mám z nich paniku, a u zubára? Ústa neotvorím, kým mi nedajú injekciu a nemám tak záruku, že ma nič nebude bolieť...
Odpovedať
Profilova fotka
@alique odovzdám odkaz, ďakujem ;-) ja sa bojím injekcie, si nepamätám, či som vôbec nejakú u zubára dostala, ja chodím len plombovať, ale každý rok minimálne raz :-|
Odpovedať
@alique my budeme mat choppra :-D este som zvedava, ako sa na neho poskladam so satami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux nic si z toho nerob ze vyzeras mladucko - ja tiez nevyzeram na svoj vek - taky ujo mi minule na beznike hovori, ze to taketo male dievcatko uz ma vodicak??? :-)
Odpovedať
@tinka_14 :-) :-) :-)
Odpovedať
@nimika ja mam tiez len 28 zubov :-D a na nechty sa tiez nemozem stazovat....
Odpovedať
Dievcata, ake budete mat obrucky? Lebo su rozne...ci dat len cisto leskle, matne, ci s kamienkom, ci so zarezmi...poradte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Ja si vždy poviem, že tú chvíľku, čo mi pichne injekciu vydržím akoby ma malo bolieť pri vŕtaní - z toho mám maxi paniku... Jedno obdobie som mala také, že k zubárovi som chodila nadopovaná diazepamom, inak ma nechceli zobrať, takú fóbiu som mala. Potom som zmenila zubárku, diazepam nepotrebujem, ale bez injekcie si nenechám robiť nič... :-N @lindux Teším sa na fotky... ;-) @panaacik my by sme chceli také, ako mám prvé v albume, no uvidíme, či nás neosloví niečo ešte viac - zatiaľ sme naživo nepozerali... :-D
Odpovedať
@alique no ja neviem stale. S kamienkami mam skusenost, ze mi vypadli po case, takze radsej nejdem riskovat. Cisto leskle mi pride hrozne staromodne, taku ma aj moja mama...hmmm |-|
Odpovedať
@panaacik my chceme mat damascensku ocel. Je to origos a ako som si vsimla, dost to teraz fici...
Odpovedať
@lindux my ideme na chirurgicku ocel..ide len o to ze ako ma vyzerat. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik my budeme mat z bieleho zlata - leske s matnym pasikom, v ktorom budu na mojom asi 3 kamienky... a hranate okraje, tie zaoblene sa mi vobec napacia - a samozrejme z vnutornej strany mena (prip. inicialy) a datum :-)
Odpovedať
my budeme mat klasicke zlte zlato, len este neviem ake. rozhodneme sa na veltrhu :) uz sa neskutocne tesim :D :)
Odpovedať
A co hovorite na praktickost? Nevypadavaju kamienky, ryhy sa nezanesu?
Odpovedať
@panaacik presne kvoli tomu, aby mi nevypadali kamienky, nechcem obrucku s kamienkami. staci mi uz len to, ze mi zo zasnubneho prstena vypadol, tak som ho mala v oprave 2 tyzdne. Podla mna je zbytocne mat v obrucke kamienky..., kedze v zasnubnom je kamienok... ale samozrejme, kazdemu sa paci nieco ine a aj vyhovuje nieco ine...
Odpovedať
@lopieta ja som bola minule v jednom zlatnictve a bohvieaky vyber tam nebol..na 1 kopyto..a same kamienky..a tie prstene boli strasne malinke a uzke..a za to mam zaplatit 500 eur? :-D :-D :-D :-D :-D 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?