Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@tinka_14 ja by som uz tiez mala vsetko najradsej vybavene, kupene, len ked ON je taký pohodlný, že sa pohne, až keď už naozaj bude musieť! Ja mu sama ten oblek kúpiť nemôžem ;-)
Odpovedať
@mezike @tinka_14 môj na nakupovanie vôbec nie je typ. Nebaví ho to a chcel niečo jednoduché a čierne. Tak sme šli spolu, nech sa necíti blbo. Nakoniec si vybral hneď prvý čo si skúšal a tmavosivej farby. :-D
Odpovedať
@lindux tak budeme trenovat spolu...len ja musim najskor zohnat :-) @panaacik pohare mate krasne ;-) a vidim, ze uz aj bublifuky su...kde stekupovali??? @tinka_14 tak to je fakt krasna cena za oblek, tu na SVK som tusim taku dobru este nevidela :-S ale my tiez skor rozmyslame nad sivou alebo ciernou...predsa len, biely oblek musi cloveku pristat, ten moj veru nieje ten typ 8-)
Odpovedať
@machula podľa mňa tomu tvojmu pristane čokoľvek, je to taký ten "mužný" typ. ;-) ;-) Feši riadný. ;-) ;-) To mám všetko cez internetové obchodíky, môžem jedine do IP napísať, ak chceš.
Odpovedať
@panaacik jeeej , si zlata xixi, ten by sa smial, keby to cita :-D ...tak dakujem, mne ssa veru tiez paci, ale asi aj tak zostaneme pri tmavych farbach! no ja som pozerala bublifuky, ale taketo som este nevidela, tak mi napis do IP, budem rada! ale asi aj tak pockam na veltrh, co tam bude x-)
Odpovedať
@machula počkaj, počkaj, ja len hovorím pravdu, nič viac. :-D posielam... :-) Jááj, ja možno ani nepôjdem na ten veltrh, mám nejaké povinnosti vtedy, ale skôr ma štve, že nemám ísť asi s kým, uvidím ako to dopadne, musia sa ešte vyjadriť. 8-(
Odpovedať
@panaacik ja uz som rozhodnuta, ze idem, nastastie chce ist aj priatel a sestra, takze vyriesene :-D a dakujem ;-)
Odpovedať
@machula ste veľmi pekní. Mne mama dlho hovorila, že sa k sebe nehodíme fyzicky. :-D :-D A na 1 fotke som ti komentovala, že tam vyzeráš ako herečka anna friel. x-) x-)
Odpovedať
@panaacik xixi...vsak som si vsimla, ale to si sa zle pozerala, mala by si pozriet aj ostatne fotky, uvidis, ze ziadna podoba tam nie je ;-) ...my sme sa s priatelom najskor tri roky iba kamaratili a vobec sa mi nepacil :-D az neskor som zistila, ze je vsetko inak a sme spolu uz 6 a pol roka xixi mne zase ten tvoj pripomina slovenskeho herca Juraja Hrcku 8-) ste velmi sympaticki! mamina to uz tiez urcite zistila :-)
Odpovedať
@machula si zlatááá. :-N :-N
Odpovedať
@panaacik, tak som rada, ze som pomohla pri tych poharoch... su velmi pekne, mali tam vyborny vyber :D
Odpovedať
Profilova fotka
O pol roka budem pani Strasiftakovaaa...:-D Baby, krasny dnik vam prajem...;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alique aj tebe krasny dnik :) ten polrok ubehne ako voda :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam este 167 dnii do svadby.... dufam, ze to rychlo ubehne... :-)
Odpovedať
ja mam 153... urcite to rychlo ubehne :)
Odpovedať
@alique som na tom rovnako:) tesim sa,ako rychlo to ubehne ;-)
Odpovedať
@lopieta ale tvoje sú ešte krajšie. Páčia sa mi tie holubičky, v mojej farbe také neboli.
Odpovedať
@panaacik dakujem, aj tvoje su velmi pekne, aj ja som stastna kvoli tomu. aj mna chytili za srdce tie holubicky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a ako to mate vyriesene s byvanim?? byvate uz spolu vo svojom alebo so svokrovcami alebo ete kazdy sam??
Odpovedať
@tinka_14 My už rok a pol bývame spolu, síce v podnájme, ale spolu, len my dvaja :-) ! A vlastné bývanie sa časom vyrieši snáď! Baby! Zajtra ideme s obrúčkami na Puncový úrad, držte nám palce, prosím!!!!
Odpovedať
@tinka_14 ahoj, aj my byvame spolu v podnajme, len my dvaja uz 2 roky :). takze pozname vsetky svoje chyby a podla mna je to aj lepsie, lebo po svadbe, by sa mi nieco prestalo pacit a to by uz nebolo dobre. Dufame, ze uz koncom roka budeme byvat vo vlastnom :) @mezike drzime prsty, aby vam to dobre dopadlo...
Odpovedať
@tinka_14 Inak vieš, že aj mňa to včera akurát napadlo? :-D Že ako sa vám býva? :-) @mezike Budem na vás myslieť moja. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik nooo my uz tiez vyse roku byvame vo svojom bytiku a je to super... predtym sme byvali aj u nasich aj u priatelovej maminy... nebolo zle ani tam ani tam, ale svoje to je predsa len o inom... takto vieme ze dokazemspolu fungovat a vo vsetkom si pomahat... ked mam skusky tak sa mozem v pohode ucit a moje zlaticko mi navari alebo poupratuje zatial...
Odpovedať
@tinka_14 Super to máte. :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, aky bol vikend? My spolu s drahym byvame rok - cize vlastne presne odvtedy, co spolu chodime, ale tak napolovicu, lebo ja stale cestujem do Bratislavy kvoli skole :-| Uz sa tesim, ked tam budem moct byt stale. Inak ja som bola s milackem pozerat oblek minuly vikend...a teda bolo to zaujimave :-D asi po dvoch hodinach uz nadaval, preco by sa mal riadit nejakymi zvykmi, ze on oblek vobec nechce a tak :-D No inak nasli sme dva, jeden za super cenu, nadherny ale bol mu maly a druhy bol nekrestansky drahy :-( Ale aspon vieme co by sa nam pacilo - cierny s jemnymi bielymi pasikmi 8-) @machula neboj, urcite coskoro na nejake krasne boticky narazis. Ja sa bojim, aby mi tie moje sadli. Uz aby boli domaaaa :-) Inak tvoj snubenec je fakt zlaty, ste velmi sympaticky parik ;-) Ja by som si tak zelala, aby si moj drahy zase nechal narast vlasy (mal dlhe asi 10 rokov) ale on nechceeee :-(
Odpovedať
@lindux aha, takže do Blavy chodíš už len výnimočne? Zostaneš natrvalo v ČR?
Odpovedať
@panaacik Zatial je to pol na pol. Do stvrtku napriklad som v BA a cez vikend v OPA. Ale cez skuskove, alebo prazdniny som skor tam. :-) A ked dostudujem, pojdem asi tam...
Odpovedať
ahojte, idete si výzdobu na autá robiť sami alebo si to niekomu dáte spraviť??? aj my s priateľom bývame spolu ale u našich už 3 roky ale po svadbe sa sťahujeme do nášho domčeka tak sa už neviem dočkať, samým je najlepšie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
inak zajtra idem prvý krát skúšať šaty, tak som zvedavá ako to dopadne. Musím sa poponáhľať, keď skoro všetky to už máte za sebou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@panaacik Dakujem, zíde sa nám to :-)! Som z toho dosť nervozna! zajtra dám vedieť ako sme dopadli!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?