Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta @lindux , ďakujem, dievčatá... ;-)
Odpovedať
@lindux ja napodobne....ešte jedna skúška ma čaká a na jar diplomovka, štátnice...bojím bojím ale svadbu máme už toto leto....väčšina základných vecí vybavená (sála, foto, šaty, kostol), treba však ešte DJa, drahému oblek a obrúčky, kytica, koláče...a mám dilemu že aká kaderníčka a či sa líčiť sama...
Odpovedať
@alohim baby nebojte sa. :-) Dá sa to zvládnuť. Jednoducho ak si človek podelí povinnosti, dopredu si usporadúva veci, či už tie školské i svadobné vecičky, tak sa to musí zvládať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu nová.. So snúbencom tiež plánujeme t.r. svadbu.. Ale my ešte nič nemáme zajednané a tu vidím všetky už máte termíny a pod.. Mám trochu strach či nie je tak trochu už aj neskoro na svadbu v júli??
Odpovedať
@evagy Ahoj! Podľa toho, kde bude svadba! Ja mám na dedine, ešte nič nemám rezervované, zajednané. Síce šaty už mám kúpené, ale okrem nich nič :-) ! A mám vymyslený termín 23. júla :-) ! Až vo februári, v marci začnem zajednávať! Neviem ako to funguje vo veľkých mestách, ale na dedinách by to nemal byť problém :-) ! Držím palce, aby Vám to vyšlo v tom júli :-) !
Odpovedať
@evagy ahoj. aj ja budem mat soba na dedina, takze to este ani ja nemam zajednane, jedine co mam je hotel, lebo potrebujem mat rezervovanych 14 izieb a to bude hlavna sezona v kupelnom meste tak som to musela dopredu... a mam este saty, takze myslim, ze nic nie je stratene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta V stredu chceme isť na MÚ zajednať termín, pozdáva sa mi tiež 2.7.2011 tak uvidíme, hlavne aby bolo teplúčko ..
Odpovedať
@evagy Ahojky a vitaj. ;-) Neboj, podľa mňa nikdy nie je neskoro. Ale každá tu má svoje dôvody prečo už začala či nezačala "svadbovať". :-) Takže máš civilný sobáš? :-)
Odpovedať
@evagy Ahojcek, pohodka, ako vraveli baby, mas este dost casu :-) Ja mam uz saty, lebo som nechcela aby boli tie co si vyberiem uz obsadene, ale zalezi na tom, odkial ich chces...a miesto obradu by bolo dobre uz rezervovat ;-)
Odpovedať
baby, dnes mi miláčik napísal " lůbim ťa" teda s krúžkom na u... :-) :-) :-) No nie je to sladké? Ja z toho nemôžem!!! :-) <3
Odpovedať
waaaa, baby...vsak ja za vami nestiham :-S , som cez tyzden nemala vela casu a vidim, ze vy szte tu poctivo kazdy den! :-D @panaacik pozerala som tie tvoje saty a su nadherne!!! take ine sa mi zdaju, urcite nebudes tuctova nevesta! @lindux ty si tusim pisala, ze mas topanocky??? kde si nasla? ja neviem nic najst zatial...hm...dufam, ze na to veltrhu mi nieco padne do oka! inak sa vratim k vyzdobe, my planujeme zlato bielu alebo kremovu...a moj priatel je nastastie rovnako nasdeny ako ja a bavi ho riesit takeo somarinky, vsetko spolu vyberame a riesme :-D nezavidim, ze niektore riesite aj skusky a statnice, my sme tiz dali svadbu teraz, lebo priatel buduci rok statnicuje, tak by bolo divne ho vtedy otravovat svadbou a skusanim obleku a vsetkym ostatnym, tak sme to tiez dali radsej teraz :D
Odpovedať
@evagy hlavne bez stresu, ved kolko ludi zorganizovalo svadbu a mesiaca na mesiac...myslim, ze vsetko zvladate ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lindux take malickosti dokazu zlapsit naladu na cely den :-) ...je to mile
Odpovedať
@machula Vďaka, myslím, že mi veľmi pristanú. A to som maximálne sebakritický človek. :-D A čo sa týka štúdia, veď tinka má už veľa nakúpeného, takže potom bude mať čas na školu, veď to je až v máji. :-)
Odpovedať
@machula no ja som asi mesiac hladala na nete ako blazon, a potom som nasla jedny na inzerat, ale je to docela risk, neviem ci mi budu dobre a ci ich nebudem hned zase predavat...a mama a teta zase riesia, ci 9cm opatok nieje na svadbu trochu moc.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby a uz mame aj oblek pre mojho milacika... nabehli sme dneska do Gyoru, v prvom obchode sme kupili, na oockanie nam ho upravili takze maximalna spokojnost... :-)
Odpovedať
@tinka_14 Jééj,aj vy? :-) Akej farby?? Hmmm...asi aj my musíme ho troška skrátiť na rukávoch, myslíš, že je to dosť dôležitý detail?
Odpovedať
@tinka_14 fiha, tak to je super, ja neviem kedy my pojdeme, ale aj ja by som to uz mala rada za sebou :) v akom obchode ste tam boli? porad nieco dobre :)
Odpovedať
@lindux no presne toho sa aj ja bojim, tiez ptrebujem 9 cm opatok, aby som saty nevlacila po zemi a veru mi nie je vsetko jedno... :-| som zvyknuta na ovela nizsie, resp. ziadne...takze tiez dufam, ze sa nezabijem!!! :-p @tinka_14 jeeej, super...aj ja uz chcem, aby sme mali oblek..a co farba? klasika cierny alebo...?
Odpovedať
@machula ja tak isto :-) ale budem trenovat, snad si zvyknem...
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Drahy chcel najskor uplen biely ale ked uvidel teno tak bolo rozhodnute - je trocha tak smotanovy s pruzkami :) aj vesticku a kravatu mame, takze uz len topanky a kosela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ten obchdik sa vola Lachmann - boli asi 3 na jednej ulici, ale fakt super pristup a dobry vyber, hned nam ho aj upravili a cenovo tiez super... ovela menej nez som predpokladala...
Odpovedať
@tinka_14 dakujem :) mozno prehovorim snubenca, aby sme tam isli :)
Odpovedať
@tinka_14 Prosim Ta, mozes prezradit približne cenu? Stačí aj do IP:-)! Lebo môjho nie je tak jednoduché prehovoriť na takéto "výlety". Potrebujem silný argument prečo ísť do toho Gyoru! Mám to s ním trošku ťažšie :-D :-D :-D ! Ďakujem!
Odpovedať
@tinka_14 fííha, ja by som toho môjho nikdy na biely nedostala. :-D My sme sivý. :-D A na kolko vas vysiel? @lopieta už aj ja mám poháre, šak vieš aké. ;-) ;-)
Odpovedať
Idem nahodiť fotky, takže baby kuk. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike noo nas vysiel oblek aj s vestickou a kravatou 204 eur, co si myslim ze je super cena, na to, ze sme to kupovali v znackovom obchode...
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ten moj chcel od zaciatku biely alebo kremovy, takze s tym nebol problem... a je rad, ze to ma za sebou a uz nebude musiet behat po obchodoch....
Odpovedať
@tinka_14 Je to uplne dobra cena! Ešte tak presvedčiť môjho miláčika, aby sme sa tam vybrali :-)! On totiž ešte má pocit, že ešte máme strašne veeeeeeeeeela času!
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike my to chceme mat radsej teraz za sebou ked mame este ako-tak cas... v maji mam statnice, tak uz potom nebudem mat tolko casu behat po obchdoch...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?