Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@lindux ja chcem jednoznacne snubencove meno, budem aspon podla priezviska Ruska zena :)
Odpovedať
@iukapiuka kvoli akym vizam?
Odpovedať
@lindux ja menim...tyzden po svadbe mi pada obciansky, takze novy uz bude aj novym menom ;-)
Odpovedať
babeny ako myslite tie pozbanky k stolu? ja to mam zatial premyslene tak, ze pozvanku poslem len tomu, koho chcem potom pozvat aj na hostinu, a tych co chcem zavolat neskor napriklad okolo 10 vecer tak tym to poviem osobne pri gratulaciach na obrade a tych co len pozvem na obrad tak tym poslem pozvanku emailovou formou...co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta zijem totiz v zahranici aj ked sme v EU ked tu chcem byt dlhsie ako 3mesiace potrebujem povolenie na dlhodoby pobyt atd atd...a som leniva chodit po uradoch :)
Odpovedať
@lopieta ja tiez menim a zo mna bude zase ceska :-D :-)
Odpovedať
@lindux budes zit v CR?
Odpovedať
@iukapiuka ale si Slovenka, nie mozno mi to uz dnes dlhsie pali.... neviem, to bude asi od toho celodenneho lezania :D
Odpovedať
@lindux super :) ja by som nechcela mat aj po svadbe moje meno, som rada, ze sa ho zbavim :)
Odpovedať
@lopieta ja to iste :-D @machula no to je dobra otazka...kym dostudujem budem striedavo tu a v Cechach a potom v Cechach a uvidi sa, ci nepojdeme s drahym dakam doprec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zrejme tiež budem meniť priezvisko... hoci trošku ešte rozmýšľam aj nad variantom, že snúbenec si vezme moje... viem, teraz ste sa asi pousmiali, takže preto to neurobíme, lebo každý sa nad tým zasmeje :-D ale on by aj súhlasil :-) naše priezvisko totiž zanikne, ja mám iba jednu sestru, ktorá už má meno po manželovi a snúbenec má ešte dvoch bratov :-) ešte je tu možnosť, že budem mať ja obidve priezviská, ale dlho by mi trvalo, kým by som vypisovala svoje meno :-D
Odpovedať
@lindux a ktora krajina vas laka? moj priatel zase rozmysla nad Rakuskom, pretoze lekarske platy v SR su biedne, ale ja neviem ci chcem ist prec :-/
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika preco, my sme sa tiez o tom bavili a moj snubenec tiez nebol proti, ale ja som nechcela :-)
Odpovedať
@nimika no, to je dobry dovod na to, aby si manzel zobral tvoje meno. ja mam tiez len sestru, takze aj nase priezvisko pomaly zanikne, hoci, ak by sa moja sestra nevydala tak asi nie. Ale ja by som ani nemohla ziadat od manzela, aby si rus zmenil meno na madarske :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta hehe napadla ma pesnicka..."ja som Slovak, ty Slovenka, podaj rucku" :)) obaja sme slovaci, on zije v BA a ja vo Viedni.. @makromakulena my budeme mat 2 pozvanky asi..jednu kde napiseme ze pozyvame vas ku svadobnemu stolu (alebo nieco menej oficialne), ale bude to napisane priamo na pozvanke, nie na extra malom papieriku...a ta druha bude len take oznamenie, ze cauko mame svadbu budeme rad ak sa dojdes kuknut :) inak nebojis sa ze ked im to povies pri gratulaciach to bude trochu neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula @lopieta nie som ešte celkom rozhodnutá, lebo aj by som bola rada, keby som si zmenila priezvisko, lebo také asi okrem ich rodiny ani nikto nemá, jasné vzdialená rodina sa vždy nájde, ale je to stále iba rodina a moje sa vyskytuje častejšie a to aj v rôznych menších obmenách, dokonca kolega má podobné priezvisko ako ja a ja chcem byť jedinečná :-D :-D :-D
Odpovedať
@iukapiuka aha, tak uz som to pochopila :)
Odpovedať
no my to budeme riešiť tak, kto bude mať ten papierik tak ten to pochopí a tí, ktorí nebudú mať tiež pochopia :-D :-D :-D ale skoro všetci budú na oslave :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka oznámení - u nás je normálne zvykom a každý to tak chápe, že pozvaní na svadbu ste vtedy, ak dostanete k oznámeniu tú kartičku k svadobnému stolu a všetkým, ktorým chceme oznámiť, že sa berieme, posielame svadobné oznámenie
Odpovedať
@nimika presne tak aj my to tak budeme riešiť, plus ešte chceme kartičku ohľadne svadobného daru :-)
Odpovedať
Je to taka dilema, kedze viem, ze na oslave by som chcela vela ludi, ale nie vsetkych si mozem dovolit mat na tom zaciatku hostiny na tej oficilanej casti...
Odpovedať
@nimika no moj priatel by si tiez zobral moje meno :-D A kedze mam ceskoidne priezvisko nic moc by sa nezmenilo...ale ja sa tesim, ze si ho zmenim, takze ma smolku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja musím ešte poriadne porozmýšľať, ale vyzerá to tak, že už som sa stotožnila s tým novým :-)
Odpovedať
@lindux ja menim a budem Anna Malikova:D chvilu som rozmyslala,ze si necham aj svoje priezvisko,pretoze kazdy sa na mojom buducom smeje....:) ale nevadi,zvyknu si:)
Odpovedať
@machula no drahy by strasne chcel ist tak na rok - dva do Ameriky....ja sa trosku bojim. Uz t ze za nim jazdim do Ciech je odo mna vykon...Rakusko je v pohode a je fakt ze tie platy su vazne neporovnatelne :-|
Odpovedať
@aninocka4 veď je pekné, a poznám u nás rodinu Málikovú ;-)
Odpovedať
@aninocka4 :-) :-) :-) neboj, zvyknu. Ja sa bojim, ze si skor ja na to svoje nove nezvyknem :-D
Odpovedať
@machula sme na tom rovnako :-D :-D tiez sa bojim, ze na svadbe sa budu vsetci na mna pozerat. :-N
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lopieta na B oboje ;-) Dievcata, viete, ze ja som lindux videla v reale? ;-) Podla tejto fotkyy a ted ked som videla jej viacero fotiek, tak som si na 100% ista. :-p Jujuuuuuuuj aka je ona malinka, zlatunka x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?