Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
my budeme mať predjedlo,polievku,hl.jedlo, potom studené misy a o pol noci kapustnicu. nebude to málo??????
Odpovedať
a s kupovanim obleku, to bude naozaj velka sranda, moja krstna dcera sa ma na to stale pyta, ma 7 rokov, tak jej hovorim, vies v sobotu bude svadba a Arky si oblek pojde kupit v piatok :D
Odpovedať
@luciac to vobec nebude malo, vsak budeme mat svadbu v lete, vtedy sa nechce nikomu tolko jest. ale predsa nieco pripravit treba :)
Odpovedať
Profilova fotka
Keby ste nahodou niekde zahliadli biely oblek dajte mi prosim vediet - moj buduci manzel ma taky sen o bielom obleku no horsie ho bude asi zadovazit...
Odpovedať
@lopieta :-D :-D :-D to by bolo vtipne inak, ja zas nemozem schudnut, pani mi v salone povedala, ze moje saty sa uz viac zuzit nedaju, iba rozsirit, tak mozem len priberat :-D
Odpovedať
@lopieta no chceme ešte popri tom ovocie, melóny, korbáčiky, slané. No mne sa to zdá stále málo, ale priateľ, že je to tak akurát :-)
Odpovedať
@machula tak to je super, aj ja by som bola rada, keby som mohla iba chudnut, tak rychlo ako sa da priberat :)
Odpovedať
@luciac podla mna to uplne staci, my tiez nechceme toho tak vela, ale moja stara mama bola gazdina na pravych dedinskych svadbach a jej sa to zda malo, ale tak uz nie sme v tych casoch...
Odpovedať
a kedy plánujete posielať oznamká???
Odpovedať
@luciac 3 mesiace pred svadbou
Odpovedať
no aj my asi tak marec-apríl :-)
Odpovedať
@luciac my planujeme asi mesiac pred svadbou...vsak kazdy vie, kto ide na svadbu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lopieta my budeme mat namiesto hostiny tu neviem ako to nazvat....gardenparty? :-D Takze tam budeme mat prasiatko, gulas, steaky, salat, nieco sladke a mozno nejake ovocie a dost :-p
Odpovedať
@machula u nas praveze este nie vsetci , ktori idu na svadbu to vedia, nasi spolocni kamarati to este nevedia, pre nich to bude vellllllllllllllllllllllllke prekvapenie :D a povieme im to iba vtedy, ked budeme pozyvat..
Odpovedať
@lindux to je este lepsie, ja by som si to nemohla dovolit, moji stari rodicia by to neprezili :)
Odpovedať
@lopieta ja by som neprezila klasicku hostinu :-D ...pride mi to tak upate a malo uvolnene...ale to je samozrejme individualne, kazdy je zvyknuty na nieco ine
Odpovedať
@lopieta to je mile ;-) ...nech sa potesia, my sme kazdemu vykvakali, koho pozyvame :-D
Odpovedať
@lindux to je pravda, ale raz by som sa na takej party chcela zucastnit, ktovie mozno niektori z nasich kamaratov bude mat raz taku svadbu
Odpovedať
@machula no my to chceme tak skoro, lebo na to sa najviac teším :-D :-D :-D a keď už budú mať oficiálne pozvanie tak budem vedieť presný počet hostí, ktorí prídu na 99%., musíme to vedieť dopredu lebo musíme pre všetkých zabezpečiť ubytovanie. A teraz keď sa ich pýtam tak sa zasmejú, že nedostali ešte pozvánku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac u nás je zvykom posielať oznámenia tak mesiac pred svadbou, ale niektorým kamarátom, ktorí budú pozvaní chceme odniesť skôr, lebo si nie sme istí, či už niečo vedia, tak aby boli pripravení... keďže je leto, mohli by ísť v tom čase totiž na dovolenky a navyše majú takú prácu, že si musia vybaviť aj na víkend voľno
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam taku otazku... 3 mesice pred svadbou musime specifikovat svoju objednavku jedla+pitia v hotely a zaplatit 30% sumy. To znamena ze by sme mali aspon zhruba vedie kolko ludi z tych co planujume pozvat pride vsak? (plan je tak 45-50). Myslite ze mam poslat pozvanky 3.5 mesiaca pred svadbou a potom tesne pred terminom specifikacie objednavky si ludi obvolat a spytat sa ci pridu? Neni to zbytocne priskoro? Ale zase 30.jul je taka vychytena dovolenkova doba, mozno by to nebolo od veci...Fakt netusim ako na to..nejake tipy? Alebo ak ste v podobnej situacii ako to urobite?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula My sme to ešte oficiálne nepovedali nikomu... :-D Na narodky mi volal strýko, že vsio najlepšie a popri tom mi povedal, že sa dozvedel, že som mu prekazila plány na leto (dovolenka + oslava 50-ky). Asi by sme to mali už pomaly oznámiť ľuďom, lebo strýko nie je jediný, kto chodí v tom čase pravidelne na dovolenky... :-S Takže budúci mesiac nabehneme do nejakého oznamkového toho a začneme to riešiť...
Odpovedať
@alique :-D jasne, neriskujte, ze vsetci uz budu mat naplanovane leto....my sme iba proste nevydrzali a kazdy o tom vie :-D
Odpovedať
@alique my sme to povedali iba najblizsej rodine, vravim kamarati o tom este nevedia, aj ja sa toho dost bojim, ze pojdu uz na dovolenky, ale hadam ked im to v aprili povieme, tak este nebudu mat rezervovane dovolenky. my este pred nasou svadbou budeme oslavovat, zlatu svadbu mojich starych rodicov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta krásne, moji rodičia budú mať mesiac pred svadbou 30. výročie :-) preto som chvíľu aj uvažovala, či nedať svadbu na jún :-)
Odpovedať
@machula my tak isto, vsetci uz vedia :-D Baby a co priezvisko? Nechavate si svoje alebo beriete snubencove?
Odpovedať
no ja už oznamká pomaly finišujem, už len pár úprav, potom ešte k ním pozvánky k stolu a ten veršík o svadobných daroch a hor sa do tlačenia a v marci chceme posielať, radšej skôr ako neskôr, nech si všetci zariadia termín :-)
Odpovedať
@nimika aj to je uz dlha doba, dufajme, ze aj nam to vsetko dobre dopadne a budeme spolu tych 50 - 60 rokov :)
Odpovedať
@lindux no ja som mala z toho dilemu, napred som si chcela nechať aj svoje, ale potom by to bolo komplikované, tak nakoniec som sa rozhodla, že budem mať snúbencove ale bez prechylovania :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja si svoje necham z praktickych dovodov, koli skole, zmluva, vizam atd...potom neskor zmenim :) ale v hovorovom sa budem predstavovat snubencovim menom :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?