Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux Jojo sa tvári, že má čas zháňať v lete... ;-) @nimika ja sa o tri mesiace chystám na tú 90 dňovú, uvidím, čo z toho bude... :-D
Odpovedať
@nimika joooj no u nas to bude este sranda...to drahy povodne ani oblek nechcel, potom ze dobre oblek ale nebude kravata, teraz uz aj kravatu chce ale tmavozelenu....no bude to este boj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja svoju váhu neriešim, to môj drahý chce riešiť tú svoju :-D
Odpovedať
@lindux no aj ja hovorim...nechcem to nechavat tesne pred svadbou, takze pojdeme! uz sa neviem dockat! Chceme ist pozriet k Blazekovi, raz tam priatelovi tak super sadol oblek, ze som sa druhykrat zamilovala, tak uvidime ci sa podari este raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique ja dietovať neplánujem, nikdy som to ani neskúšala, lebo by som to určite nezvládla :-p
Odpovedať
@nimika aj ty stale pocuvas veci typu "jsem tlusty, mam velke bricho koukni se na mne..." pritom je chudy ako palicka :-D
Odpovedať
@machula juuu ja sa tiez tesim na milacka v oblekuuuu :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika ja som mala diplomovku - nelegálna komunikácia počas hodín a výskum som robila v problémovej triede - na niektorých častiach sa komisia slušne pobavila, no keby som mala mať takú triedu ako učiteľka, asi si to hodím... |-|
Odpovedať
@nimika no ved prave aj mne sa crta triednictvo v takej triede, preto z toho nemam dobry pocit, ale mozno budem prekvapena...takze vy asi riesite vencek ci u vas to nebyva? nejaka rozlucka deviatakov =-) @alique neblaznite s chudnutim...aby sa nepritrafili nejake problemy!
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux tak ten môj zase nie je ako palica, ale ja nemám vôbec žiadne námietky na jeho výzor, to on stále niečo rieši :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika ani ja som ešte nechudla, tak neviem... :-N
Odpovedať
@alique no veru, keby si prisla robit vyskum k nam, tiez by bolo o com pisat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@machula rozlúčková slávnosť bude, samozrejme a som zvedavá, ako zvládnu niečo pripraviť :-N ale najprv sa musíme pripraviť na testovanie v marci
Odpovedať
Profilova fotka
@machula :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique juj, to keby si k nám prišla robiť takýto výskum... :-D
Odpovedať
@lindux ten moj je tiez chudy, takze vahu neriesime...namiesto tych diet by stacilo trosku discipliny v jedeni a viac sa hybat...to by som ja potrebovala!
Odpovedať
@nimika u nas byva najskor vo februari Vencek, to je taky ples a na konci roka je rozluckova slavnost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula u nás to nie je, dokonca niečo také počujem prvýkrát :-)
Odpovedať
@nimika :-) ...no Vencek sa u nas robi, aby sa naucili tancovat, cely polrok chodia na tanecny kruzok, aby sa naucili aj spolocenske tance a toto je akoze ich prvy ples :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula to by sa im určite zišlo :-) ale celkom sa tešia na tancovanie s učiteľmi na rozlúčkovej, už si rozdeľujú učiteľov od septembra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... ako pokracuju svadobne pripravy?? my sme sa akurat vratili z restauracie - boli me dohonut menu (mame taku pracovnu verziu) - ale vyzera to super, az som vyhladla.... :)) budeme mat aj pecene priastko po polnoci... Ozaj, chystate sa na vystavy vo februari??
Odpovedať
uff ale ste sa rozpísali mi to dalo zabrať :-D pani učiteľky, ja som neučiteľka :-)
Odpovedať
@tinka_14 a koľko máte chodov?
Odpovedať
@machula presne tak, ja nepotrebujem chudnut ale surne sa potrebujem zacat hybat a nabrat nejaku svalovu hmotu...
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac Mame pred sobasom studene misy, potom bude polievka + vecera, svedske stoly a po polnoci prasiatko...
Odpovedať
@tinka_14 aj my budeme mat prasiatko....som si ho vydupala lebo mnaaaaam :-D :-D
Odpovedať
@nimika tak o tomto ja u nas neviem... ci riesia, kto s kym bude tancovat =-) @tinka_14 @luciac ahojte :-D ja by som chcela ist do BA v sobotu a asi aj do NR....a chody 3 :-D
Odpovedať
@tinka_14 @lindux juuuj, prasiatko ja nemusim :-p ...my planujeme studene misy pred sobasom, potom polievku a plneny kuraci rezen, lososa a nakoniec nejake maso na hriboch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to priastko bude myslim fajn - a budeme ho podavat na terase, pri zapalenych fakliach... a asi to spojime s pustanim balonov stastia.... Chcela som tie ist do BA, ale ked to bude spojene s InterBeauty tak tam bude moc ludi... takze radsej NR
Odpovedať
no ja som vam uz o chudnuti dnes pisala, takze ja by som mala este nieco zhodit, velmi to nepotrebujem , ale hlavne nesmiem pribrat, ale to sa asi pri tom strese ani nepodari :D aj moj je tenulinky ako pero a stale hovori, ze musi chudnut, lebo ma velke brucho, pricom zadocek ma ako cesnak :D aj ja mozno skoncim cez vikend do hotela a predbezne sa dohodneme na menu, my by sme chceli mat tiez predjedlo, polievku, varene maso, hlavne jedlo, svedske stoly a potom pecene prasiatko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?