Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika zatiaľ nie, robím v banke, no s drahým sme sa rozprávali a po materskej by som išla učiť, aby som mohla byť doma s drobcom - takto chodím domov večer okolo pol siedmej... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ja som pôvodnej chcela SJL + DEJ, ale naši ma odhovorili, že s mojou povahou by som na druhom stupni nevydržala a asi majú pravdu... Robím s dospelými a mám čo robiť, aby som nescvokla z nich... :-)
Odpovedať
aj ja sa pridavam, som sice vystudovana manazerka, ale robim si doktorat na EU, a tam aj ucim :), presne kvoli tomu, som dala aj ja svadbu na jul, lebo to uz mame prazdniny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique ja o inej práci nerozmýšľam kvôli prázdninám :-D @machula SJL - AJ ;-) a piaty rok :-N :-p
Odpovedať
@alique veru aj ja mam obcas problem, aby som vydrzala tych pubertiakov nepozabijat :-D @lopieta aj pre mna to bol najhlavnejsi dovod, hoci aj teplo zohralo svoju ulohu
Odpovedať
Profilova fotka
@machula @nimika @lopieta teda, ale nás je... ;-)
Odpovedať
dnesny cely den baby som stravila tu, som chora a lezim v posteli, takto som sa aspon nenudila :)
Odpovedať
@nimika clovece, aj tu slovencinu mame spolocnu??? :-D :-D :-D inak ucim aj nemcinu aj ked som ju nestudovala...ale, zial, nebolo ine vychodisko
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta @alique @machula je jasné, prečo sme sa zišli v júli :-D a ktovie, kto sa ešte prizná
Odpovedať
Profilova fotka
@machula áno, tiež som sa zasmiala, keď som aj tú slovenčinu videla :-D
Odpovedať
@nimika @alique @machula a este kvoli tepluuuuuuuuuuuuu :)
Odpovedať
@lopieta pekne straveny den ;-) ...ale do jula nam z toho preskoci :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lopieta @nimika @machula teplo ľúúúúúúúúúúbime... :-D
Odpovedať
@machula velmi pekne straveny den :) hoci sa musim ucit na jednu skusku... ale tu skusku som uz na VS absolvovala, tak dufam, ze to nebude velky problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta áno, ale je dosť možné, že keby som nebola učiteľka, tak by dátum vyberal snúbenec a ja by som sa prispôsobila
Odpovedať
@nimika uz si pat rokov vydrzala? to je na obdiv! :-p
Odpovedať
@alique veľmi ľúbime :) ja tak neznášam toto depresívne počasie, hoci posledný týždeň nám aj slniečko svietilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ale neviem zhodnotiť, či to nezanechalo už nejaké následky :-D
Odpovedať
@lopieta no to musis dat, budeme drzat palce 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ja mám rada iba leto a zimu asi dva týždne na Vianoce :-D :-p
Odpovedať
@nimika ja mam rada tiez iba leto, a zimu vobec, ani na vianoce nemusim zimu a hlavne ten hnusny sneh
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Ešteže sme obaja takí teplomylní, že sme sa jednoznačne zhodli na strede leta... 8-)
Odpovedať
@nimika ja si myslim, ze to postupne urcite nejake zanecha!!! :-D a si na ZS alebo SS?
Odpovedať
@machula dufam, ze ano, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Nemám rada zimu... Pre mňa by mohol byť sneh len na Vianoce a na druhý deň sa roztopiť a 28 stupňov... 8-)
Odpovedať
@nimika @lopieta @alique ja som na tom rovnako....nech uz je teplucko a slniecko!!! zimu by som vymazala uplne!...tusim sme sa narodili v nespravnej krajine :-.
Odpovedať
jeej baby vy ste sa rozpisali :-D @alique akurat dnes sme sa s miláčkem bavili o tanci, on je skvely tanecnik a ja total drevo, ale chceli by sme nacvicit nejaky cool tanecek, to by bolo super, len aby bol cas =-) Inak ja momentalne panikarim, lebo si neviem najst topanky, co by sa mi pacili a boli aj dostupne... :-|
Odpovedať
@alique suhlasim :) nonstop 30 a bol by to krasny zivot :)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ZŠ, na SŠ by už asi naozaj nikto nevedel, či som učiteľka alebo študentka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta to by som aj ja chcela :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?