Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik :-D
Odpovedať
@machula ja presne to iste :-) Na prostrednik sadol dokonale, tak som si tiez povedala, ze nebudem menit, ze bude pekne vedla obrucky :-) @nimika vitaj v klube :-D :-D
Odpovedať
@nimika @lindux baby zoberiete ma do klubu i ked mam inde na pršteku? :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux presne ako ja :-D
Odpovedať
@panaacik :-D no co uz, nevyhodime ta odtialto :-D ja som si vzdy myslela, ze budem nosit snubny na prstenniku, ale kedze bol velky, tak som zmenila nazor! a obrucku budes mat na druhej ruke alebo vedla neho?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik zoberieme, hlavné je, že ho máš :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D no super baby, na dnes mam o zabavu postarane...tak ma to rozosmialo...ved jasne, patrim do klubu, hlavne ze ho mam. :-D :-D @nimika @machula no obrucku nalavo na prstenniku, kde nosim snubak a ten budem nosit na prstenniku pravej ruky asi. :-D
Odpovedať
@panaacik hmmm ja mam dva snubaciky, jeden strieborny a jeden zlaty a ked som dostala zlaty chcela som ten strieborny nosit na pravej ruke a predstav si, ze mi nesedi na ziadnom prste :-D tak ho nenosim...
Odpovedať
@panaacik aha...lebo videla som uz aj obrucku so snubacikom spolu a nevyzeralo to zle, ale mas to premyslene :-D inak aj ja som sa zasmiala :-D nimika vie, co hovori :-D
Odpovedať
@lindux si pravacka, vsak? tiez mam na pravej o trosicku hrubsie prsty som zistila =-)
Odpovedať
@lindux pockaj, preco mas 2? :-p :-p @machula no presne vie, je to ta najmudrejsia, najstarsia :-p :-p :-D Dolezite je, mat to mat premyslene. :-D
Odpovedať
@machula presne tak ;-) Inak som zvedava, ako sa mi snubak bude hodit k tej nasej netypickej obrucke, so sme si s milacikom zmysleli :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@panaacik no dva mam pretoze milacik ma chcel poziadat o ruku ale na zlaty v tom momente neboli peniazky...tak to poriesil striebornym s tym, ze trval na tom, ze musim mat aj zlaty ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik :D :D :D teraz sa smejem ja
Odpovedať
baby, ja vas dnes opustam...pekny vecer este ;-)
Odpovedať
@machula "zavidim" inac tie fotky. :-) No ja mam tiez "podobne", ale na inom servery, ci jak to mam nazvat. :-D :-D @lindux no paradicka. Ale ja mam tiez 2. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja mám v podstate tiež dva, ale ten prvý mal názov predzásnubný :-D
Odpovedať
@panaacik dakjem :-) , tesim sa, ze sa vam vsetkym pacia....
Odpovedať
@nimika no baby, my mame tusim nazov na vsetko. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja už idem radšej spať, lebo ktovie, čo by som ešte vymyslela :-D
Odpovedať
@tonka258 - my sa tiež chystáme na 9.7.2011, už teraz v začiatkom januára mi 3 skupiny odmietli, že už majú plný termín...takže už mám nejakú nervozitu v sebe....
Odpovedať
@ivcacko vitaj. :-p Je nas tu viac 9tok. :-N
Odpovedať
@nimika ten moj prvy prsten sa tiez volal predzasnubny, alebo nudzovy :-D :-D
Odpovedať
ahojte, a na ktorú ruku chcete obručku? na ľavú? :-)
Odpovedať
pripájam sa k téme, možno je to divné, no ja zásnubný nosím na prostrednom :D lebo drahý mi nechtiac kúpil väčší..ale ja celkovo rada nosím prstene na prostrednom. A obrúčku budem nosiť na ľavej. :-)
Odpovedať
@alohim jeeej tak dalsia v klube ;-) ja budem tiez nosit obrucku na lavej, vedla snubaciku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Aj ja mám na prstenníku na pravej ruke, na ľavej nosím predzásnubný od drahého... ;-) Ten v deň D vymenííííííííím... :-D :-D :-D
Odpovedať
@ivcacko ahoj, my tiez 9. juj :-D @luciac na lavu, vedla snubneho!...paci sa mi, ked je obrucka na lavej ruke babay, tak do klubu dvoch prstenov zase nepatrim ja :-S mam iba jeden :-p
Odpovedať
@machula aj ja som 9tka..i rovnaky vek mame..juchuuuu :-p
Odpovedať
@panaacik vek mam rovnaky aj ja :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?