Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
nimika v pohode, ja som mala mať svadbu teraz v októbri. Už som mala veľké chystačky, keď sa to zrušilo.
Odpovedať
Profilova fotka
nepríjemné, práve preto sa mi veľmi nepáči pripravovať rok dopredu, neviem, čo sa stane... tak len dúfať, že nie
Odpovedať
Profilova fotka
No jak citam, to aby sme uz zacali pomalicky vybavovat, vyhoda je ze uz vsetko co chceme, mame v hlave a vieme kde to hladat, mame kostolik a kulturak, ktory sme objavili len nahodou ale je nadherny :-) skoda ze nam to nevyslo teraz, ale o rok to bude pre nas este carovnejsie a oplati sa cakat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Od včera už vybavujem aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
máte tiež taký problém ako ja, že keď oznámite niekomu termín vašej svadby, tak sa začne strašne sťažovať, že mu bude v lete teplo? :-|
Odpovedať
nie, len mna upozornuju ze mne v satach bude horko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a na mňa nikto nemyslí, len na seba a koláče
Odpovedať
nimika ako to myslis ze nemysli?
Odpovedať
Profilova fotka
mne svadba v lete najviac vyhovuje a oni by mi len iné termíny vymýšľali, aby im teplo nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
Mimika, neboj. Ja som mala tiez taky problem, alebo dva. Ja mam svadbu 1.7 a vela hosti bude anglickych, co znamena ze vtedy bude este skola. Tak ludia mi hovorili, ze ako si to predstavujem, stanovit takyto datum. Druhi mi zase hovorili, ze urcite datum nemoze byt pocas futbalovej sezony....... Keby som mala chodit okolo vsetkuch ze ako im to kedy preco a zaco vyhovyje, tak by som ten datum ani nestanovila ]-( Uz aj tak sa vela prisposobujem hostom.......... Neboj, je to tvoj den, tak zi ho zariad, ako sama chces a basta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja to ani meniť nemienim, len takto začínam byť z celého organizovanie svadby hneď znechutená... majú smolu, je to moja svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne, je to tvoja svadba. :-D A to by ani nebolo ono, keby vsetko islo ako po masle.......aspon bude na co spominat. Jednym uchom dnu......... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
budem sa snažiť takéto reči ani tým jedným uchom nevpúšťať :-D
Odpovedať
:-) ano nesmies
Odpovedať
Profilova fotka
vďaka, potrebovala som sa trochu posťažovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
palec hore ;-)
Odpovedať
baby...aj mne napadlo, ze bude teplo, ale radsej teplo ako zima, to by sa tiez nikomu nepacilo!!! ja sa o seba nebojim, skor muzom v oblekoch bude teplo :), ale ved sa nevydavame v lete prve, ked to zvladli ostatni....
Odpovedať
no ja mam rada taky jarny kompromis, ale zas do dalsej jari sa mi cakat nexce
Odpovedať
Ja som počula že Júl je čo sa týka svadieb najfrekventovanejší mesiac a myslím, že august nezaostáva a chlapom bude horúco v oblekoch aj v septembri.
Odpovedať
Profilova fotka
vidim holky ze postupne uz planujete pridavam sa k vam ja mam tiez termin stanoveny na 9.7.2011 salu uz mame rezervovanu a kameramana tiez, teda ak sa ozve a potvrdi nam to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky aj mi planujeme svadbu na buduci rok 30.jula 2011 o to teplo sa moc neobavam budeme to mat v Topolcianskom zamku predbezne to mame zajednane o dva tyzdne to idem potvrdit zatial mame fotografa a pana fararka ktory nas pride oddat do zamku.. :-)) aj ked je to o rok uz teraz sa nemozem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám pocit, že môjmu by bolo teplo v obleku aj v januári :-D ale obetoval sa, sám uznal, že v lete to bude najlepšie...
Odpovedať
Môj mi tiež povedal, že jemu bude teplo aj v novembri. No jo chlapi sú ináč stavaní ako my ženy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ešte že pre nás sú ochotní niečo vytrpieť :-D
Odpovedať
tonka ja tiez mozno zmenim z 2.7 na 9.7, lebo podla toho jak nasa matrika uda datumy mozne na svadbu :-) nimika aj moj je taky je mu bude horko i v snehuliakovi :-D ale ja rozmyslam ci treba sako v takych horucavach? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nad tým sakom aj ja rozmýšľam, ale asi treba... nebudem ho ale nútiť mať ho celý čas na sebe, stačí počas sobáša, v kostole by sa to malo dať vydržať :-N
Odpovedať
hej asi na tu chvilku :-)
Odpovedať
baby niekam ste zmizli ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si tiež všimla, že ostatné mesiace budúci rok sú rozpísané, ale júl akosi stagnutje ;-) to je nás tak málo alebo čo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sme lenive ;-) :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?