Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
u mňa sa to tak strieda, niekedy ma chytí panika, že ako rýchlo to ide a ešte toľko vecí nemám a potom sa upokojujem, že veď tie základné veci vybavené sú a ostatné sa za ten čas, ktorý zostáva dá stihnúť :-) ani ja ešte nemám šaty definitívne vybraté, budúci týždeň chcem ísť ešte do jedného salónu a potom sa už chcem rozhodnúť. Ale opäť zvažujem už aj šitie šiat, problém však je, že si neviem vybrať, aké by som si mala dať ušiť :-D ja budem mať s tými šatami asi najviac "problémov" :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby. Pridavam sa do debaty. My mame svadbu tiez 2.7. 2011. Myslim, ze tie najdolezitejsie veci uz mame (kostol, foto, kamera a sala). Co sa tyka siat, tak ja som vzala hned prve, ktore som skusala. Laska na prvy pohlad. Splnali presne poziadavka, akurat farbu som zmenila. Takze je pravdou, ze ked clovek vie co chce, uz to potom ide lahkko, Ale pre upokojenie dievcat, ktore stresuju, ze maju malo casu- casu je dost, poznam par, ktory dokazal zariadit vsetko potrebne za mesiac aj nejake dni a svadba bola super. Takze drzim prsty a tesim sa s vami. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majah12 vitaj medzi nami ;-) tak ja som vedela, čo chcem, ale pri skúšaní som zistila, že na mne to nevyzerá tak, ako som si myslela a teraz už neviem, aké šaty chcem, preto mám ten problém :-D
Odpovedať
@nimika a co tie, pod ktorymi mas napisane, ze mozno budu...tie su podla mna nadherne!!!! ak by ich bolo treba upravit, tak by to urcite uprvavili, nie? ci tie si uz definitivne zavrhla?
Odpovedať
@nimikaTak ti drzim prsty, aby si prisla, vyskusala a vzala hned ;-) Ja uz teraz radsej ani nic nepozeram, lebo zacinam pomaly spekulovat, ci nie su este aj krajsie a lepsie satky. Vrta mi totiz v hlave, ze co ked budem v inych lepsie vyzerat... Takto nemam vlastne s cim porovnat, ale ked som si povedala ze za saty som ochotna dat tolko a tolko a navyse s mojou velkostou 34/36 su mi prave tie modely, ktore sa mi pacia, velke, tak uz to neriesim radsej. :-D Tiez som si nikdy nemyslela, ze prave ja si vyberiem nie biele, ale maslove satky... Ale v provom rade som pozerala na to, aby nemali vlecku (lebo to je moc neprakticke pre mna), boli lahucke a nekrcili sa. Takze odporucam stanovit priority a ides na to. Vela stastia.:)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula nezavrhla, nechávam si ich v zálohe... chcem skúsiť ešte ten jeden salón, či tam náhodou nebudú také, o ktorých budem hneď presvedčená, že ich chcem. Tieto sa mi totiž zapáčili až na tretí deň, keď som sa pozrela na fotku :-D
Odpovedať
@nimika :-D ja som mala to stastie, ze som sa do svojich siat obliekla a vedela som, ze su moje :-D , prajem to kazdemu zazit xixi...a ked sa teraz pozeram na fotku v mobile, tak si uz ten uzasny pocit neviem predstavit, takze sa tesim, ked si ich znova obleciem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula to je presne to, čo by som chcela cítiť, keď si šaty oblečiem :-) ja som to nezažila
Odpovedať
@nimika urcite to este len pride! a do ktoreho salonu sa chystas?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula dúfam, že to bude v tom nasledujúcom, pretože do ďalších sa mi už nechce chodiť :-p salón je v mestečku, kde pracujem, počúvam naň samé chvály, tak som zvedavá, či sa pripojím :-)
Odpovedať
@nimika tak drzim palce :)... potom sa pochval, ako to dopadlo! ;-) ja som bola iba v jednom 8-) , ale treba si to uzit, viackat uz svadobne saty skusat nebudeme (dufam) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula to máš pravdu, nebudeme :-D ja som sa na to vždy tešila, hoci trochu s obavami, lebo nerada nakupujem a skúšam oblečenie, a teraz je to tu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika aj ja som z toho mala strach, lebo som nerada stredobodom pozornosti, preto som sa tesila, ze som si vybrala uz na prvej skuske v prvom salone...ale na svadbe ma to asi neminie =-)
Odpovedať
@alique A ako sa vam pacilo???? jedlo a tak? Dakujem
Odpovedať
Ahojte, vcera ma zrovna napadlo, ze velmi rada by som Vas potom videla vo svadobnych satach, aspon na par foto, ale urcite si asi nespravite svadobny album. budete ich niekde davat alebo ako sa potom uvidime? x-) x-)
Odpovedať
@panaacik to by som rada aj ja... :-D bude to zaujimave! vsetky tu spolu planujeme, tak dufam, ze sa o kazdej aj dozviem, ako to dopadlo a tiez by som rada videla aj zopar fotiek :)
Odpovedať
Profilova fotka
áno, myslím, že keďže sme sa tu takto pekne zoznámili, bolo by pekné, keby sme videli aspoň fotky zo svadby tých ostatných ;-) svadobný album by sme si mohla každá spraviť, veď teraz, keď je stránka vynovená, je možnosť nastaviť si album tak, že ho vidia iba priatelia. Takže ak by sme každá s každou boli priateľmi, tak by to nemal byť problém ;-)
Odpovedať
suhlasim. ja si vytvorim album, aby ste mohli vidiet, ako to vsetko dopadlo a aj ja by som rada videla vas baby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby - mile buduce nevesty...Tiez mame svadbu v juli -este nam zostava 168 dni... Nieco uz mame vybavene, ine veci nas este cakuju... Napr. saty a topanocky -prave na tie sa chcem spytat. Kde ste si vyberali topanocky?? mate nejake tipy kde hladat??
Odpovedať
Profilova fotka
Caute dievcence :) nas to caka 30.jula..este mame len rezervovanu salu a chabu predstavu co asi chceme (a kooopec zaloziek a fotiek veci co sa mi paci, ale je toho tak vela ze by som musela mat 10 svadieb aby sa to dalo vsetko pouzit :) . Dnes som bola na mojej prvej svadodbnej vystave (v Carltone v BA) a jedine o com som mudrejsie su veci ktore ucite nechcem :))) A tinka_14, asi ti odporucim www.svadobnetopanky.sk, buduca svagrinka ich tam kupovala (vlastne si ich zostavis podla vlastneho vkusu) a bola velmi spokojna. A inak vo vseobecnosti odporucam stranku www.stylemepretty.com :) moc moc moc pekne napady...
Odpovedať
@iukapiuka ahoj:) my mame tiez 30.jula...vdaka za stranku,inspiracie treba:) ja napriklad vobec neviem,ako sa dam ucesat...nechcem vsetky vlasy dohora vycesat,ani mat celu hlavu rozpustenu:D a budem mat zavoj...ak mate nejake tipy,rada uvitam:)
Odpovedať
My sme si dnes kúpili obrucky :-) ! Jednoduche, krasne a strasne dobra cena, co viac sme si mohli priať? x-)
Odpovedať
@aninocka4 Aj my máme 30. júla a okrem mojich šiat a dnes kupených obrúčok ešte nič nemame, akurát tak sľub fotografa, že príde :-) !
Odpovedať
@mezike :D fotografa sme aj my ako prveho zajednavali...a obrucky dufam ze maximalne do mesiaca budu objednane:) ja by som bola najradsej,keby uz konecne mame kompletny zoznam hosti,bo stale sa ich pocet nejako posuva,dnes sa dostal na 100 ...dufam,ze sa pomestime do saly:D
Odpovedať
@mezike super a ake? ;-) ;-) @iukapiuka vitaj. ;-) Dievcence, troska sa bojim fotenia v ten nas svadobny mesiac. Hmmm, viete, ak bude horko, bojim sa, ze sa budeme na fotkach prilis lesknut z potenia a ostre slnko tiez nie je vyhra. Baby, poradte.
Odpovedať
@aninocka4 a ja by som bola najradšej, keby som mala vsetko komplet vybavené, zajednané, mám totiž strach, že niečo nestihneme, nakoľko svadbu si vybavujeme na diaľku a dosť je to zložité. panaacik uplne jednoduche z leskleho bieleho zlata na okrajoch vrytý jednoduchý krížikový vzor. Podľa mňa nádherné. Čo sa fotenia tyka aj ja mam trosku obavy, ale dufam, že to dobre dopadne, nakoľko budeme mať perfektného fotografa :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja som niekde pocula ze najlepsie forenie v lete je o 11tej rano alebo 4tej poobede, a kedze my mame obrad o 3tej nam asi zostava to rano.. ale asi pockam co povie fotograf, hadam sa v tom bude vyznat :-P @mezike na dialku myslis z ineho statu alebo ineho mesta? ja si vybavujem svadbu v DK a zijem v BA, tak hadam to nebude moc problem :-/
Odpovedať
@iukapiuka Z iného mesta, len to je dosť komplikované, keďže sa domov dostanem len možno raz za 2 mesiace aj to len na víkend a sú niektoré veci, ktoré sa cez víkend vybaviť nedajú, myslím matrika a podobne, ale s pomocou rodičov to nejako len zvládneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike no ja pojdem do DK vo february a aprili a potom uz len pred svadbou (skola/praca inak nepustia) tak dufam ze nebude svadba jeden velky trapas :-P kazdopadne drzim palce :)
Odpovedať
@panaacik dobry puder to spravi a nebude ziadny lesk:) a netreba ho ani vela,staci sa pocas fotenia parkrat prepudrovat,lesk zmizne...mam odskusane,moj snubenec velmi rad foti,tiez odfotil par svadieb...a ja som jeho stalym foto objektom...ale s ostrym slnkom si neporadime,musime dufat,ze bude trochu pod mrakom....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?