Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
My mame obrad o 15h a potom sa ideme fotit, este kym je dobre svetlo :-) Pre hosti je medzitym vymysleny iny program, takze sa nudit nebudu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dala obrad tiež už na 15. h kvôli tomu foteniu ;-)
Odpovedať
tak asi aj ja dam obrad na 15 :) ale upecieme sa v kostole v satach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta v kostole tak teplo predsa nebýva :-) a nemôžeme všetko prispôsobovať teplu... čo ak bude pršať? :-N
Odpovedať
@nimika v nasom kostole je v lete neskutocne horuco :) ale radsej nech je teplo, ako by mal byt dazd :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta mne ešte v kostole teplo nebolo, jedine že je preplnený, ale to na svadbe nebude... tiež by som veľmi chcela, aby bolo pekné počasie, ale ja sa vždy pripravujem na ten horší variant :-N akurát mám problém, že kde sa fotiť v prípade dažďa
Odpovedať
@nimika u nas je ozaj teplo :) ked nechaju otvorene dvere, aby sa to tam prehrialo, tak je to na zblaznenie :). ja neviem kde sa budeme fotit ani v pripade pekneho pocasia, nieto este v dazdi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta nechávajú otvorené dvere, aby sa to tam prehrialo? a na čo, keď tam máte teplo? :-D :-D :-D a odkiaľ si, ak sa môžem opýtať? ja bývam pod Tatrami, takže niečo také ako teplo mi až tak veľa nehovorí :-D :-N ja tiež ešte neviem, kde sa budeme fotiť, ale tých možností pri peknom počasí je určite oveľa viac :-)
Odpovedať
@nimika ja som z juhu :), takze my dobre pozname teplo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta a je to jasné, preto sa ty chystáš na príšerné teplo a ja na dážď a ledva 16 stupňov :-D :-D :-D
Odpovedať
hej hej, ja som chcela svadbu v lete, budem mat 25 rokov 28 dni po svadbe, tak preto, ja milujem teplucko, neznasam tuto zimu :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ja tiež nemám rada zimu, iba na Vianoce a tie už skončili, takže čím skôr aspoň jar :-D som rada, že máme svadbu v lete, ale dôležitejšie bolo pre mňa, že sú prázdniny ako teplo. drahý uznal, že to tak bude najlepšie a ustúpil, inak by bola svadba asi v septembri
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, ja by som bola najradsej, keby uz bolo aspon 25 stupnov!!! a tiez nemam rada zimu eeee :-( a sobas planujeme dat o 16:00, hlavne preto, ze fotit sa chceme ist este pred obradom! Tak aby som nemusela vstavat o siestej :-D
Odpovedať
a este k tomu foteniu, my sme chceli pred obradom preto, aby sme uz nemuseli odchadzat zo svadby! Nepotrpim si na to, aby ma moj buduci manzel videl prvykrat az na obrade, kludne moze byt aj skor...ved vtedy bude tiez prekvapeny a ja si mozem viac vychutnat jeho reakciu, pretoze v kostole na to nebude cas :-D
Odpovedať
@machula presne to si ja hovorim, ze keby ma videl az na obrade, tak by som si to neuzila. Ale aj tak bude podla mna bez slov. x-) :-D Inak ja sa troska bojim toho horka, neznasam, ked sa potim. A potom si to odnesu saty a napr. co ak sa budem lesknut na fotkach. Dufam, ze to fotograf nejako zvladne. :-D :-D @nimika veru....Ja ak bude dazd, tak pojdem asi do nejakej peknej siene, ako je galeria ci muzeum. :-) Ale zas byt na velkom slnku pocas dna nie je bohvieco, mozno predsa len by som to mala hodit niekam dovnutra, kde bude lahsi vzduch. :-o :-D
Odpovedať
@panaacik No asi ano ako tak pozeram, lebo nam dali na vyber 10, 11, 12 a 13, tak som si vybrala o jednej a bala som sa, ze to je uz neskoro! :-D No my asi pojdeme na fotenie hned po obrade, lebo park je hned za oranzeriou kde bude sobas. Ale uvidime, to sa moze zmenit este. Babyyyy dnes nas odmietol clovek s chatou, kde sa mala konat nasa oslava ;-( Som z toho docela mimo, mozeme zacat hladat odznova :-( :-(
Odpovedať
@lindux kde sa mala konat? Cize ste uzboli dohodnuti a on to zrusil? To je dost chrapunske, nie??? To moze? :-| No a ked mas obrad tak skoro, tak nebudes unavena po celom dni? Teda zabava az do rana? :-D
Odpovedať
Dievčatá, bude mať niektorá z vás svadbu priamo v PK alebo blízkom okolí?
Odpovedať
@panaacik neboli sme este dohodnuti - nastastie. Ale spoliehala som sa na to, ze to nebude problem...typek v lete prenajima chatu len od soboty do soboty. Na dva dni a jednu noc nam ju neprenajme :-( co uz no...hladame dalej. A myslim, ze budem menej unavena, ako keby som mala nedockavo preslapovat po byte az do tretej alebo stvrtej ;-)
Odpovedať
ahojte baby, som Zuzana:)a svadbu plánujeme na 23.7.. Rada by som sa Vás spýtala všetkých čo už všetko máte pozajednávané a tak? aby som vedela či si mám pohnúť alebo tak, lebo mne to príde, že to je ešte veeeeeeeeeeeelmi daleko.Diky!
Odpovedať
Profilova fotka
@lilianuska Ahojky, my máme obrad vo Svätom Jure a hostinu v PK u Matyšáka v Bozen galérii... ;-) A ty? Baby, my máme obrad o 15-tej, no stále váham, že to posunieme na 15:30, bojím sa, že to nepostíhame... :-N A teplo? Tiež dúfam, že bude minimálne 25 stupňom, nemám rada zimu a polovicu leta sme si vybrali práve pre teplúčko... 8-)
Odpovedať
@zuzanockato ahoj. vitaj medzi nami :) Ja mam svadobne saty, hotel, kde bude hostina a ubytovanie pre hosti a este muzikantov, nic ine zatial nemame :). neboj sa. Vsetko postihas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanockato vitaj, my máme svadbu tiež 23.7. :-) máme sálu, DJ-a, fotografa, kameramana, cukrárku, dohodnutí sme už aj v kostole, ja mám už aj kaderníčku a začínam si pozerať šaty... neboj sa, určite to stihneš, ale už to radšej neodkladaj a vybavuj ;-)
Odpovedať
@zuzanockato ahoj,my mame 30.7 svadbu a mame zajednanu salu,kostol,fotografa,kameramana a hudbu....a moje saty:) vsetko ostatne postupne,ved je este cas:)
Odpovedať
@panaacik suhlasim,aj ja chcem,aby ma videl este pred obradom,aby mal cas si ma poriadne poobzerat:) nasi kamarati to spravili tak,aby ze zenich videl nevestu az ked prisla pred oltar,on ju tam cakal a povedal,ze by to uz nikdy nespravil,ze bol taky nervozny,ani sa nepozrel,ako vyzera,nic.... a baby,aj ked bude zamracene,nevadi,vtedy su krajsie fotky,fotografi nemaju radi ostre slnko...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... my mame svadbu 16.7. 2011 - mame uz objednanu salu, predbezne jedlo, foto/video, DJ a starajesieho... mame problem len s tym, ze sme chceli strasne mat svadbu vonku - ale na urade su strasne neochotne tety a nechce sa im chodit von sobasit.... tak teraz rozmyslame co s tym... lebo taka svadba v zahrade by bola rozpravkova - hlavne po tom com som videla fotky, tych co uz mali....
Odpovedať
@zuzanockato Ahoj Zuzanka, vitaj. Ja mam 9.7. Mam zajednany termin na urade, salu, fotografa a par doplnkov ku satam. ;-) ;-)
Odpovedať
@tinka_14 no veru, vies moja, urady su urady. Ale necakaj, ze ti moc vyjdu v ustreti. :-| Skor bud nejako prijmi co ponukaju, alebo pozmen troska plany. 8-)
Odpovedať
čaute baby, ďakujem za privítanie:). My máme vybavený zatial kostol, fotografa, DJ a starejšieho v jednom:), kameramana, sálu + jedlo. Myslím teda že to najdôležitejšie je. Začiatkom februára chcem začať pozerať svad.šaty a začať riešiť výzdobu, vybrať nejaku agentúru ktorá mi to tam pekne vyzdobí. Nemáte niekoho takého? samozrejme aj ceny aby boli fajn, nie jak som naposledy videla že za 1 návlek na stoličku 4 Eurá!!!!!!
Odpovedať
@alique My budeme mať obrad asi v PK a hostina je v Modre, v Hoteli Majolika... este ale nemame vybrany, ktory kostol a obrad by som isto chcela okolo 14-15h, bez omše. Termín máte kedy? My 30.7.2011
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?