Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@luciac fotografka sa vola Terezka Plešová, ma tu na mojasvadba aj inzerat :) čo sa týka svadby, my planujeme cca 80 ludi a rozpocet stale upravujeme :)....uvidime, kolko to nakoniec vyjde
Odpovedať
Dievčatá, rozhodla som sa, že predám oboje moje topánky.. K šatám sa mi, totižto, nebudú farebne hodiť Dnes som ich bola okukať v Nicole a totálne som ich zrušila.. Ak by ste mali niektorá záujem, oboje sú úplne nové, párkrát som v nich pobehala po byte. Sú veľkosť 37, a napriek vysokým podpätkom pohodlné. Pre viac info mi píšte do IP.
Odpovedať
Ahoj. My budeme mat asi 70 ludi, dufam, ze uz z toho nebude viac. A rozpocet to este neviem, kedze tam kde bude hostina je novootvoreny hotel a este nemaju hotove menu. Prave teraz navenili dve svadby, tak cakam kedy mi to poslu.
Odpovedať
My budeme mať maličkú svadbu, myslím, že viac ako 50 ľudí mať nebudeme. A rozpočet sa stále pohybuje, samozrejme nahor :-|
Odpovedať
Ahojte....my tiež máme svadbu v júli v Senci, 2.7.2011. Zatial som bola iba na matrike, a zháňam fotografa a kameramana. Má tu ešte niekto svadbu v Senci?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať okolo 60 ľudí. A rozpočet? hm... ťažká otázka, ani to nejako nerátame. Asi aj preto, že mne platia výdavky spojené s hostinou rodičia, drahý si platí všetko sám, ale má o dosť menej ľudí... zrejme si to začneme všetko písať a uvidíme až po svadbe. Trošku nám však pomáha rozpočet, ktorý si písala moja mamka, keď sa vydávala sestra. @mirka151 vitaj medzi nami :-) a dnes som vybavila veľmi dôležitú vec - záležitosti týkajúce kostola, hneď mám z celých príprav lepší pocit :-)
Odpovedať
Ďakujem :D Chcela by som sa spýtať, portrétne fotky sa chodia fotiť pred obradom alebo až po???? mne sa zdá, že pred ale kamarátka mi hovorila, že po ......
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka151 vy sa môžete sami rozhodnúť, či pred alebo po obrade. A pri rozhodovaní vám môže pomôcť aj fotograf ;-)
Odpovedať
myslela som do akej sumy sa chcete zmestiť???? my tak do 5000 euro a budeme mať okolo 80-90 ľudí plus cca. 60 treba ubytovať, to je maximum, rátame ale aj tak nižšiu sumu tak do 3300 ale to je asi preto lebo ešte nevieme cenu za menu. Potom budeme len kukať :-D :-D :-D :-D . Aj nám chcú rodičia prispieť tak uvidíme, ostatné si platíme so spoločného rozpočtu teda máme spoločné peniaze :-) . My by sme sa chceli fotiť pred obradom, len neviem koľko dať rezervu pred obradom, ako to máte vy nevestičky??? :-)
Odpovedať
Dievčatá, tak od včera mám svadobné šaty... bola to láska na prvý pohľad a najlepšie na tom je to, že som ani neplánovala si ich skúsiť :D Amôžme pokračovať v organizácii.... čaká nás toho ešte dosť...
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa chcem fotiť až po obrade, teda drahý sa prispôsobí, on my vždy hovorí, že ako ja chcem :-D @lilianuska super, určite sa tešíš ;-) ja mám s výberom trochu problém, ale ešte mám čas
Odpovedať
ahojte,my tiez nemame presny rozpocet,tiez este nevieme presnu cenu menu...a kedze ja este studujem ,vsetko mi hradia rodicia a drahemu tiez,asi okrem obrucok a nejakych drobnosti...u nas v rodine je taky zvyk,ze platia rodicia:) a vcera som bola objednat svadobne saty,strasne sa tesim,jedine,na ktorych som nenasla ziadnu chybu a skusala som ich ako prve:D fotit sa pojdeme urcite pred obradom,aby sme hostom na svadbe velmi nechybali a rezervujeme si asi tri hodiny casu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ospravedlňujem sa za tú gramatickú chybu v predchádzajúcom príspevku :-N :-D ja viem, že tam má byť: mi hovorí :-D
Odpovedať
@nimika My sa budeme fotiť v iný ako svadobný deň, tak bude aspoň pohodička a žiadne naháňanie... Šatám sa veľmi tešíííím.... sú nádherné :-D Sadli ako uliate... ako kamoška povedala, tie tam na teba čakali :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lilianuska mne by sa celkom nepozdávalo ani fotenie pred obradom, ale všetko má svoje výhody aj nevýhody, takže každý si vyberie, čo mu vyhovuje :-) kiežby som aj ja natrafila na šaty, pri ktorých nebudem musieť rozmýšľať :-N
Odpovedať
@nimika co si...v albume mas dobreeeee saticky. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@mirka151 ahoj. moja mama mi vyslovene zakazala fotit sa pred obradom. Nie je to dobre znamenie, takze my sa budeme fotit az po sobasi :)
Odpovedať
my sa tiež plánujeme fotiť až po obrade, ale uvidíme, samotný obrad máme docela neskoro - až o jednej, takže možno sa to zmení, ale ja by som chcela, aby ma drahý uvidel až pred oltárom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux podľa mňa o jednej nie je neskoro, my budeme mať o tretej a to mi mamka ešte povedala, že som to dala skoro :-N ...ale závisí to aj od toho, ako ďaleko sa pôjdete fotiť
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babule... ;-) Ja som tiež veľmi chcela fotenie až po obrade, aby ma prvý krát drahý videl, keď budem vchádzať do kostola , no na druhej strane, na svadbe budeme mať takú zmes ľudí, čo nemôže ostať bez nás, aby náhodou nevznikol konflikt, takže fotenie pred obradom... No a ani únos nehrozí, ale to som rada, ani ho nechcem... :-D Budeme mať cca 80 hostí, rozpočet na hostinu rátame cca 3300 plus všetky tie veci okolo (vázdoba, šaty, oblek, topánky, obrúčky, koláče...., ach, je toho tak veľa...), ďalších 3000... To je neskutočné, čo taká svadba vyjde...
Odpovedať
@lopieta to myslis vazne? Ty das na povery? :-D :-D :-D Kebyze sa tym radim, tak sa snad nevydam nikdy. :-D :-D :-D My sa fotime pred obradom a inak si to neviem predstavit. :-) V iny den mi to nepride take atmosfericke, po obrade podla mna treba ist sa venovat hostom na hostinu a pod. :-)Ale kazdy si vyberie to, co ho bavi. Len mi pride divne, tieto numerologicke predpovede uspechu manzelstva...To akoze stastne manzelstvo zavisi od povier? Tak to by som sa radsej vobec nemala vydavat. :-D :-D @alique ono je to pekne, ze by ta videl pri oltary, ale zas nezijeme v rozpravkach ani filmoch. ;-) ;-) Podla mna to bude prenho pekne tak ci onak. ;-) ;-) Ja si napr. na tom moc nezakladam, lebo napr. nie vsetko vyjde v ten den a moze sa cokolvek pokazit, tak radsej sa priiiiilis netesim a nevytvaram si rozpravku, lebo aj tak vzdy nieco sklame. ;-) :-D Budeme pre nich pekne vsade a vzdy..aj ked nas neuvidia prvykrat pri oltary.
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Tak tak, veď šťastie nás dvoch predsa nezávisí od toho, či správne rozbijeme tanier, či sa dostatočne navzájom nakŕmime, alebo niečo iné... ;-)
Odpovedať
@lindux a obrad mate skoro. :-) Ale asi v Cesku to tak byva, vsak???
Odpovedať
Profilova fotka
no my ideme saty kupovat spolu a moj chlap si ma spravi taku aku chce :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mam romantiky az az cize ci ma uvidi pred alebo uz pred tym je mi srdecne jedno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja som lopietu pochopila tak, že chce vyhovieť požiadavke svojej mamy :-) chápem, keď som zažila včera reakciu svojej, keď som jej oznámili, že obrad je "už" o tretej, normálne uvažujem, či to ešte neposuniem na neskôr ja sa nechcem fotiť po obrade kvôli tomu, aby ma drahý pred nevidel. Pre mňa sú to jednoducho svadobné fotky, tak majú odrážať atmosféru a radosť toho dňa, a tú radosť môžem úplne precítiť až po obrade, keď už budeme manželia ;-) ale ako som už písala, každý si vyberie to, čo mu najviac vyhovuje @vianocnystromcek ja už tiež začínam rozmýšľať nad tým, že nechám drahého nech mi vyberie šaty, keďže sama s tým mám problém :-N :-D ...len si stále hovorím, že veď chcem, aby bol prekvapený
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika prekvapeny bude aj tak :))) v noci ;-) lebo co budem mat ako nocnu robu nevie ;-))) moj je nahodou super..pochodi so mnou a povybera aj milion siat a pokuka, pokritizuje, ma na to super ocko. kdezto baby skor kukaju na to AKE su saty ale nie moc ci sa mi hodia....a moj chlap proste vie v com som naj a bude ma cely den zrat ako nedockavy :D
Odpovedať
@nimika hej, pochopila si spravne, chcem jej urobit radost a myslim si, ze fotenie po obrade je ovela lepsie, nechcem totiz, aby ma moj snubenec videl pred obradom. Ani na odobierku nepride, on ma uz bude cakat v kostole a uvidi ma iba pred oltarom.Po obrade budeme mat plno casu, vsak hostom sa budu venovat vsetci ostatni. Ked my zmizneme na nejake 2 hodiny, ani si to nevsimnu, vsak nas tam bude dost vela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta a budete sa fotiť hneď po obrade? my až neskôr, najskôr pôjdeme pekne do sály zo všetkými, najeme sa, trošku potancujeme a potom sa nenápadne vytratíme, snáď hosťom chýbať nebudeme, veď sa im o zábavu postaráme - necháme im tam DJ-a :-D mňa môj uvidí na odobierke, toto by asi moja mamka už nepredýchala, keby aj to chýbalo, ale ja sa tomu ani nebránim :-)
Odpovedať
@nimika jasne, ze nie hned po obrade, pojdeme sa napapat, zatancovat si a potom sa pojde fotit, bude to v lete, tak sa mozeme ist fotit aj o tej 18 alebo 19 :) presne tak, vsetci co sa maju postarat o zabavu tam ostanu, takze im my urcite nebudeme chybat :)
Odpovedať
na kedy planujete obrad? kedze bude dufajme dost teplo, tak ja rozmyslam dat obrad okolo16. vy uz ste nad tym rozmyslali alebo to uz mate aj vybavene? Nas to este len caka, len neviem kedy :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?