Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my mame 16.07., je tu niekto este s tymto datumom....v Bratislave?
Odpovedať
@ms_vet ja mam ten isty datum, som sice z Bratislavy, ale svadba bude v Opave, lebo odtial je snubenec ;-) Kde budes mat svadbicku? Kostol alebo urad?
Odpovedať
Baby nerozmyslali ste niektora nad lampionami stastia? Nam sa to s drahym strasne paci, ale pocula som, ze v Blave to po Silvestri narobilo pekny bordel...
Odpovedať
@lindux akurat som sa vratila z mesta a boli sme si objednat salu. Super!!!! Vyhovuje nam po vsetkych strankach. 8-) 8-) Mne sa to akoze paci. Vsimla som si, ze i na Silvestra sa to pusta, ale mne to pripada troska nebezpecne. A inak ja vlastne este ani neviem co vsetko pouzijem zo zvykov. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux Obrad mame v kostole v starom meste....Ty tiez v kostole? Inac tiez rozmyslam na lampionmi, resp. nad ohnostrojom, ale vobec neviem, kolko to asi stoji...
Odpovedať
@ms_vet my to budeme mat na zamku, resp. pri zamku, cize civilny obrad. Tie lampiony nie su drahe, len by to chcelo zohnat papierove ked uz....
Odpovedať
Dievčatá, je tu niekto, kto bude mať svadbu 30.7.2011? Máme reserve fotografku s kameramanom (K+D Zitnansky), DJa a miesto hostiny - Modra. Rozhodujeme sa este kde obrad, asi v PK... a na ostatne by som sa asi mala tiez pomaly zacat pozerat, lebo cas leti :)
Odpovedať
@lilianuska vitaj :-) Podla mna to najdolezitejsie mas, lebo o saly a fotografov sa nevesty doslova "biju" :-D
Odpovedať
@lilianuska tak to máte super fotografku :-) aj ja som ju chcela ale mne by takú drahú môj priateľ nedovolil :-D Inak všade sa hovorí, že rok 2011 nepraje svadbám kvôli tým dvom 1. No uvidíme :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@luciac Tak ten moj to tiez tazko rozdychaval, ale zase chcem pamiatku... ja som typ, ze to budem pozerat dokola :) takze do tohto som investovat chcela... a uz sa na to tesim. Minule zase hovorili, ze dokonca datum 11.11.2011 je na svadbu fajn, tak neviem... co "vestec", to ina "vestba", takze sa nechame prekvapit :)
Odpovedať
@panaacik To som inak rada, ze take tie najdolezitejsie a nazlozitejsie polozky som vybavila hned zozaciatku :) teraz uz len tie ostatne drobnosti, ktorych je miliooooon :D
Odpovedať
@panaacik, no my sme hend salu vybavovali ako prvu, pretoze s tym je najväcsi problema k tomu uz vybavujeme dalej. Uz mam aspon fotografa, dufam, ze aj kameramana, slubil sa poslat DVD,ale co som videla zostrih na youtube tak ho beriem- dufam ze ma uz neodmietne lebo ma porazi, dnes mi totizto odmietli hudobnici, pretoze sme vcera spolu komunikovali, dnes som mu chcela poslat peniaze na ucet, rano som mu pisala nech mi posle cislo uctu a on mi napisal ze bohuzial uz mi nejaky par rano peniaze poslal, tak som dnes z toho nestatsna. Velmi chcem mat zivu hudbuale zas enie hocijaku, nech pekne vedia rozprudit zabavu a taktiez nech su dobri, i uz ludovecky,alebo nieco moderne. Ach jo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslím si, že nejaké čísla nemôžu byť zárukou či už šťastného, alebo nešťastného manželsvta ;-)
Odpovedať
@nimika presne tak. Nimika mas pravdu, ja v to neverim. A nedajboze sa tym tak ovplyvnit, ze aj odlozim svadbu, no ee. :-D :-D
Odpovedať
@lilianuska ale mas kvalitneho fotografa. ;-) ;-) @xevulax ano saly...hmm na letne mesiace vraj maju u nas vsetko plne. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik tak akosi sa mi nechce veriť, že by to vôbec niekto urobil :-D ale ľudia sú rôzni :-N
Odpovedať
@nimika ozaj a saty mas vybrate? Lebo v albume ich mas kopec a mne sa tam pacia vsetky. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik, no ja som brala prvy volny termin co bol pre tuto salu,inde som svadbu nechcela mat :-) Ale aj u nas je dost problem so salami, uvidime co bude s kostolom, ja zatial vsetko vybavujem z domu, bo mam 2 tyzdne PNku tak sa nemozem nikde ani pohnut, keby mi nebodaj prisla kontrola... Ale robim aspon super prehlad o vsetkom, objednavam drobnosti cez net co treba, ked sa vratim do prace uz nebude caz labzovat po internete
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ani nehovor také veci, jedny máš vybrať :-D ...ťažko sa vyberá už teraz, počúvam rozličné názory, zatiaľ vždy boli jedny šaty úspešné, ale dnes som počula od kamarátky iný názor, ale to až tak neriešim, každému sa páči niečo iné :-) ani neviem, či mám ísť ešte do jedného salónu, aby som nebola domotaná ešte viac, ale zrejme pôjdem, keďže som si ešte nedokázala vybrať a ty už máš šaty?
Odpovedať
@xevulax tak aspon takto aj vyuzijes cas. A chapems tou salou. clovek ked ma nieco oblubene, tak si zela s tym zostat. :-N @nimika hihi no dobre, ved ja nic. :-D Pozri uz nechod, tu si nasla vela a podla mna ti pristanu vsetky, len moj sukromny nazor je, ze fotka cislo 30. :-) Este ee. :-)
Odpovedať
@nimika ale inak si velka kocka. x-) x-)
Odpovedať
@nimika ak mozem pridat svoj skromny nazor tak 28 alebo 29 ;-) ale krasne su vsetky to je fakt :-)
Odpovedať
@nimika mne sa páčia 29, 30. Ale určite budeš pekná vo všetkých ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik @lindux ale som vás vyprovokovala ;-) :-D veď ja si aj tak vyberiem sama, ale vidíte, že je to fakt ťažké, keď ich je viac pekných... a do ďalšieho salónu pôjdem už len kvôli tomu, či tam náhodou nenájdem nejaké šaty, nad ktorými nebudem rozmýšľať, ale hneď budem vedieť, že budú moje :-) ale ak nie, tak už do ďalších asi nepôjdem, lebo keď aj tam sa mi bude páčiť toľko šiat, tak už budem mať toho fakt veľa na rozmýšľanie :-N z tohto salónu som si už dúfam vybrala tie naj, no a uvidíme ešte v tom druhom, potom by som sa už chcela definitívne rozhodnúť. Nemyslela som si, že to bude také ťažké :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac medzitým pribudol aj príspevok od teba - ďakujem za tvoj názor :-)
Odpovedať
@nimika ja som prave kvoli vyberu siat nebehala z jedneho salona do druheho. Pri tolkych krasnych satach sa clovek tazko rozhoduje a ked ich mas vela, je to o to tazsie. Ale urcite si vyberies tie spravne :-)
Odpovedať
jeeej, naozaj nas tu krasne pribudlo, to sa mi paci... my sme vcera absolvovali prve stretnutie s nasou fotografkou a dopadlo to nad ocakavanie dobre :DD... aj par fotiek, co som videla vyzera super, tak sa tesime...len sme zazili sok z toho, aka je mlada, som cakala starsiu babu a ona ma len 23 rokov :-D , ale fotky su nadherne xixi tak vam drzim palce, aby ste vybrali toho spravneho fotografa, ja som nastastie spokojna x-)
Odpovedať
planujete tu niekto svadbu v Zrkadlovej sieni v BA?
Odpovedať
@machula a koho máš fotografku? lebo aj tá moja je taká mladá :-)
Odpovedať
baby a aký plánujete rozpočet na svadbu? a koľko máte ľudí? nech si to trošku porovnám. ďakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?