Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@alique no to by som sa ozaj aj ja rozplakala, keby mi niekto pokazil svadbu. Dufam, ze vasa svadba dobre dopadne a rodina si uvedomi, ze je to pre vas velky den, tak sa budu spravat velmi slusne a nebudes musiet trpiet, kedy nastane nejaka chyba. Myslim si, ze na ten den, by sa mohli naozaj snazit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta spolieham sa na to, že sú všetci slušne vychovaní a svoje nálady si nechajú zamknuté doma...;-)
Odpovedať
@alique Ali a ty ich pozyvas na svadbu? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique želám ti, aby tvoja svadba dopadla bez jedinej chybičky a spomenutí ľudia vedeli, ako sa správať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lopieta a panacik, staré určite nie ste... veď, čo by som potom už musela o sebe hovoriť? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Hm... Mama by neprežila, že nepozývam jej milovaného manžela a zároveň si dali podmienku, že nemôžem pozvať svojho otca. @nimika Ďakujem... :-) Verím, že všetci sú už naozaj dospelí a budem tam mať polovičku, ktoré ma v každej situácii podrží... ;-)
Odpovedať
@alique No chapem ta, ja budem mat na svadbe tiez niekoho, kto je rodinne doleziti i ked mnou nechceni, no a samozrejme musi tam byt. =-) Ale co uz... @nimika Haha moja coze mas, uz 50tku? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Zvládneme to a nenecháme si pokaziť náš deň, všakže? ;-)
Odpovedať
@alique Ali, veru toto je dovod na plac...ale pevne verim, ze ak pridu na nasich svadbach slzy, tak to budu iba slzy stastia! Podstatne je, ze sa vzdy mas o koho opriet a snad ti tento den nikto nepokazi!
Odpovedať
u mna momentalne zacine prevazovat vianocna nalada nad svadobnou :-D ... rozmyslam skor, co este treba kupit, ale v januari ma to asi zase pochyti.
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik tak to ešte nie, ale staršia od vás som :-D
Odpovedať
@tonka258 ahoj aj ja mam svadbicku 9 jula 2011 som rada ze nas tu je viacej na tento datum :-) My sme ten nas datum presuvali asi na 3 krat, ale uz sa menit nebude, pretoze vacsina je uz objednana :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika co je to starsia teda???...lebo ja si pod starsia predstavujem niekoho po styridsiatke. To je podla mna starsia nevesta! :-D ahoj janka, aj ja mam svadbu presne 9. jula, krasny datum ;-)
Odpovedať
@machula @janaplanietova Baby sme same 9tky, tusim. :-D :-D @nimika Jeeejo a ako vies, kolko mame rokov? :-D :-p
Odpovedať
@nimika Inak som ti chcela povedat, ze tie kvetinky co mas v albume su velmi pekne. Take sa mi tiez lubia. :-) Ale aj to oznamko, rozhodla si sa teda pre neho? :-)
Odpovedať
ja vam kazim priemer. Ja budem mat svadbu 2.jula :-)
Odpovedať
@lopieta nekaziiiis :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes je veľmi čudný deň a tak som sa práve rozhodla, že idem nakupovať darčeky...
Odpovedať
@alique Hihi prave aj ja som bola. ;-)
Odpovedať
Ozaj babenky, ste este na nejakom inom fore, alebo stranke? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula nie staršia nevesta, ale od vás som staršia :-D @panaacik u niektorej som videla napísaný vek vo fotoblogu ;-) :-D a kvietky sú krásne, preto som ich dala do albumu a dúfam, že aspoň niečo podobné budem mať. som rada, že sa páčia :-) oznamko mi bude robiť kamarátka, ukázala som jej toto, aby videla, čo sa mi páči a uvidíme teda, čo sa jej podarí vyrobiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula a ešte, aby sme už mohli ukončiť tú debatu o veku, mám 28 :-D
Odpovedať
@nimika no jaka mladica :-D :-p
Odpovedať
@nimika no to je vek...radsej svojej sestre nepoviem, co si tu napisala, ona je rovnako stara, ale svadbu zatial teda voooobec neplanuje! :-D ja budem mat na svadbe 25 a veru sa mi to nezda vela ;-) mlade sme dievcata!!!! a co sa tyka darcekov, ja zajtra nabieham este nejake posledne kusky kupit ak mi vobec v obchode nieco zostalo :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@machula však to bolo všetko zo srandy :-D samozrejme, že sme mladé a hlavne, sme tak staré, resp. mladé ako sa cítime ;-) ja už darčeky neriešim, posledné som kúpila v sobotu :-D tak držím palce, aby ste aj vy dobre nakúpili
Odpovedať
Baby, zelam Vam krasny vikendik, uzite si to. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vianocne nakupy za nami, idem zarobit cesto na oblatky a trubicky - osemhodinova sichta oblatkovania predo mnou .. :-D
Odpovedať
Ahojte. Vidim, ze ste naladene ne vianoce :-). Nas este caka 23.12 stahovanie, tak isto ako minuly rok :(. Z coho vobec nie som nadsena. Dnes sme zacali balit a nech su uz vianoce, lebo po vianociach sa ide do Istanbulu :).
Odpovedať
@lopieta fiiiha ty si taka cestovatelka? ;-) ;-)
Odpovedať
@panaacik zda sa, ze ano :). Velmi sa tesim :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?