Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ja zrejme tiež poháre mať nebudem :-)
Odpovedať
nimika my sme povedali, ze stacia pohare, ako budu mat aj ostatni hostia, len na ne uviazeme stuzky a hotovo :-D ... rozmyslam, ze skor investujem do cokofontany
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ja ich asi ani stužkami viazať nebudem :-D a čokofontána tiež nebude... lebo by som pri nej celú svadbu presedela :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
cokofontanka je skvela. Ale treba pocitat s tym ze sa pri nej moze hocikto riadne umazat :-D :-D :-D nam sa to stalo :D
Odpovedať
no, ja cakam, ze minimalne deti budu zababrabe :-D ..., ale aj tak to chcem skusit! aj ked netusim, ako dlho pred svadbou to treba mat rezervovane.. :-| ...zatial to neriesim, tak dufam, ze ked zacnem, tak nebude neskoro :-. a tie pohare...ved nech sa aspon trosku odlisuju xixi..aj ked to sa budu uz len tym, ze ako jedini budeme mat pripitok mineralku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula no hej, asi to fakt bude mať inú farbu s tou minerálkou :-D
Odpovedať
my pohare tiez asi poriesime len ozdobenim dakou stuzkou,uvidime...a cokofontana musi byt!!!kamaratka ju mala a ze este pocas svadby dokupovali cokoladu,bo sa minula...v nasej sale totiz poziciavaju fontanu a predavaju aj cokoladu,len som este nestihla zistit,kolko euracikov stoji...ale bude:D
Odpovedať
Ahojte. Ja tiez rozmyslam ake pohare kupit, kedze su velmi drahe a tiez nechcem vyhodit tolko za ozdoby. Takze som nasla vyborny variant :) www.svadobneozdoby.sk tam stoja pohate 11 eur/par. Teda aspon myslim,ze je to na tej stranke. Pozrite si...
Odpovedať
mna uz asi nic nepresvedci, aby som kupovala pohare...nie som ten typ, co ma vystavene na policke dva pohare a utiera z nich prach. Je to naozej krasne na svadbu, ale, co s tym potom? Viem, je to pamiatka, ale dobre si pamatam, ako skoncil moj pohar zo stuzkovej...na crepy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula a zas nemusíme mať až toľko vecí na pamiatku, nie? ;-) :-D
Odpovedať
No jasne...budu fotky, DVD, obrucka na ruke a manzel na krku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula presne na tie isté veci som myslela aj ja :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@machula presne s tebou súhlasím. Ani ja neriešim poháre. Bude obrúčka a fotky s videom na pamiatku :-) :-)
Odpovedať
@lindux no ja sa veru na fotky tesim a pekne to vyznie v albume fotiek. :-)
Odpovedať
aj ja sa tesim na fotky, ale dvd nebudeme mat. to odmietam, neznasam ked ma snima kamera, takze nasa rodina sa musi rozlucit s pamiatkou, ale za to budeme mat viac fotiek :)
Odpovedať
@lopieta To nie je povinnost, aby si mala DVD. :-) :-) Zalezi len na tebe co si das, ja ho tiez nemam a ani nikdy som nechcela. Pride mi to zbytocne. Lebo nepaci sa mi, ked nevesty sa az prilis upinaju na ten 1 den, ako keby ten jediny den zrazu ja neviem - objavili Ameriku alebo svojho priatela lubili viac. :-D :-D Ja sa skor tesim na to cele obdobie, ze vlastne co ziskam tou svadbou - manzela atd. :-) :-) Akoze mne osobne na tom dni az tak priiiiilis nezalezi ako tu ostatnym, ako si vsimam, ze akej farby budu obrazky, ci sa rozplacem ak daco nevyjde. :-D Pride mi to komicke. :-D
Odpovedať
@panaacik to ja viem, ja sa preto ani nestresujem, co chcu iny, je to moja svadba, takze bude tak ako chcem ja :-). no to ani mna velmi nezaujima aku farbu obrazkov a vyzdoby, je mi to v podstate vsetko jedno. Co je dolezite, tak to ja a moj snubenec :-)
Odpovedať
@lopieta pozeram, ze smke rovnako stare ;-) ;-) teda mlade :-D :-D Mas pravdu, to iste si myslim ja, ale zas chapem aj tie nevesty, co sa v tom vyzivaju. :-) Kazdy mame nejake zaluby ci hodnoty, ja zas povazujem za dolezite nieco ine, oni mozu pripravy na velku svadbu. :-)
Odpovedať
Baby, paci sa mi ako to pisete....Ja netvrdim, ze sa na svadbu netesim a snazim sa, aby bol ten den krasny a podla nasich predstav, ale nevadilo by mi, keby bol vcera, pretoze sa tesim hlavne na nas spolocny zivot a to, ze budem mat skveleho manzela :-) urcite ma neporazi, ked v ten den nieco nevyjde podla predstav, niektore nevesty mozno rozmyslaju iba po svadbu a to, co bude dalej ich zacne zaujimat az potom. to je chyba. a co sa tyka DVD, tiez som povodne planovala, ze nebude, pretoze neviem ci sa dokazem tak uvolnit a nebudem sa citit strnulo. nakoniec ma vsak presvedcili, ze bude fajn, ked si to o 10 rokov pozriem :-D no uvidim ci nebudem lutovat. snazila som sa aspon vybrat kameramana, ktory nam je sympaticky, tak hadam vsetkodobre dopadne! no hlavne, ze si beriem toho spravneho muza nie? nic ine nie je take dolezite.
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ste to napísali ;-) ja sa taktiež teším na svadbu, áno aj priamo na ten deň, ale veľmi veľa pre mňa znamená to, čo bude potom - budem mať manžela, už to nebude "len tak niekto", už budeme rodina, každý bude vedieť, že už to nie je ja a on, ale my spolu. A hlavne na tú rodinu s detičkami (dúfam, že budú) sa teším :-) a DVD? som na tom podobne ako machula :-) tiež som ho nechcela, dokonca som takmer každému v rodine aj oznámila, že nebude... a nakoniec bude :-D aj ma presvedčili, ale predovšetkým som si sama uvedomila, že ak si niektoré veci priamo na svadbe nevšimnem, tak si to môžem aspoň pozrieť... a takisto ma láka predstava, že si to budú pozerať naše deti o niekoľko rokov :-D
Odpovedať
@machula tak tak, tiez sa tesim na spolocny manzelsky zivot, pre mna je toto urcujuce. :-) Ja si tiez nelamem moc hlavicku, co ako dopadne, ale zase dufam, ze budem mat dobru naladicku aspon. :-D A s DVDckom napodobne, a ja k tomu este navyse si nepripadam bohvieako krasna a pozerat sa este na seba, no dakujem :-N :-N @nimika ja nebudem mat DVDcko. :-) Mne postacia fotecky. Teraz je tak v mode sa fotit uz aj pred svadbou, nejake to predsvadobne foto, no a tak som sa na to tiez dala. :-) A sa mi to zapacilo. :-) Neviem, nejak to citim, ze to staci. Ale mas pravdu - detom sa to urcite bude pacit moja. :-D ;-) ;-)
Odpovedať
@panaacik stare urcite nie sme :-D. iba krasne :-D
Odpovedať
moja krstna dcera pozera svadbu rodicov skoro kazdy den, ja by som to nechcela, naozaj nemam rada, ked ma snima kamera, necitim sa pritom uvolnene, tak na co by som si tym pokazila den. Staci ked bude moja sestra nieco snimat a to staci. Viac sa tesim na fotky. Konecne v pondelok ideme na velvyslanectvo vybavit pre draheho vsetky potrebne papiere. Dufam, ze budu rychlo hotove, najlepsie v januari, lebo ich nemoze mat starsie ako 6 mesiacov a v januari to bude presne tolko :-) a potom rychlo za panom fararom a moze byt svadba :-)
Odpovedať
@lopieta preco na velvyslanectvo? :-)
Odpovedať
@panaacik lebo moj priatel je Rus
Odpovedať
@lopieta viem viem, to sme uz rozoberali. Ja len, ze preco bolo treba este tam ist. :-) :-) Prepac..
Odpovedať
@panaacik kvoli tomu, lebo potrebuje ziskat potvrdenia, ze v Rusku nema manzelku a to mu moze vystavit na velvyslanectve, bez toho, aby sme museli ist do ruska.
Odpovedať
@lopieta aha jasnacka. A zostavate na Slovensku? :-)
Odpovedať
@panaacik zatial ano, rozmyslame, ze by sme sa potom prestahovali niekam do Australie. Ale do Ruska sa v ziadnom pripade nechce vratit ani on a ani ja by som tam nechcela ist zit. Urcite na navstevu a poobzerat si petrohrad odkial je, tak to ano, ale este som tam nebola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babule... :-) Ste sa nejako rozbehli, tak by som sa rada pridala... ;-) No ja sa na svadbu veľmi teším, nie len na deň, ako taký, no ešte viac sa teším na to, že zoficiálnime našu lásku a nebude nás oficiálne spájať hypotéka... :-D Ale nie. Pre mňa rodina veľmi veľa znamená - teda tá, čo si budujem (ja, drahý, detičky a havko)... Nechcem, aby to vyznelo zle, ale na tej rodine, čo nechávam za sebou, mi až tak nezáleží, no to je nadlho a to je aj dôvod, prečo by som možno na svadbe plakala, keby sa niečo pokazilo. Písali ste, že nechápete, ak sa nejaká nevesta trasie, že sa rozplače, ak sa niečo pokazí, no ja na to dôvod mám - úchylného nevlastného otca a jeho alkoholických rodičov... :-S Ak táto trojka vytvorí situáciu, ktorá nám tento deň pokazí, pokazia sa ešte viac vzťahy (nemyslím mňa a Joja) a to by ma fakt mrzelo a asi by som plakala... :-| No ak sa nestihne valčík na 18:30, alebo ma niekto obleje vínom, či nevystrelí konfetový ohňostroj, kvôli tomu plakať nemienim, ak ste mysleli na tieto veci... :-D :-D :-D No a foto a DVD. Foto zajednané máme a veľmi sa teším, no zároveň sa bojím - nie som veľmi fotogenický typ a mám z toho asi najväčší stres...:) Preto DVD nebude, lebo to by som bola úúúúúúúúúplne paralizovaná... :-| No a aj preto, že DVD zo stužkovej som za tých 8 rokov pozerala až raz... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?