Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
teda, ako to čítam, tak si uvedomujem, že môžem byť rada, že ja to mám tak ako to je... všetkým vám držím palce, aby vaše vzťahy so svokrovcami a rodičmi veľmi nezasahovali do vzťahu s budúcimi manželmi, lebo to si ani nechcem predstaviť, ako by vyzeralo také manželstvo moji rodičia a svokrovci sa ešte nestretli a ja to odhadujem tak, že sa do svadby asi ani nestretnú :-D sú totiž od seba vzdialení na tri hodiny cesty :-N a priznávam sa, že som celkom rada, že svokrovcov budem mať ďaleko a rodičov blízko, teda aspoň zatiaľ to tak vyzerá. Čo sa týka drahého otca, škoda o tom rozprávať, veľmi rád si vypije... a jeho mama? neviem, asi máme taký neutrálny vzťahy, teda ja k nej určite a tiež sa dosť málo stretávame... ktovie, aké by to bolo, keby sme sa vídali pravidelne
Odpovedať
teda baby...vidim, ze ja som stastny clovek! na svokru sa nemozem stazovat a ked som citala, co ste zazili vy, tak som zostala v soku. clovek by si myslel, ze je to mozne iba v nejakom filme. moja svokra je nastastie fajn, velmi dobry clovek a aj moji rodicia su s mojim snubencom za dobre...ale rozhodne by sme aj tak chceli byvat vo svojom, aby tie vztahy vydrzali take, ake su ;-) vam drzim palce, aby ste tieto utrapy zvladali spolocne a hadam to vas vztah este utuzi :-.
Odpovedať
nimika, machula netrapte sa ;-) ;-) ono zivot je jak na kolotoci, stale sa to meni a nieco je dobre, ine zle a u kazdeho je to inak..kazdy nieco mame tazke..ono prajem vsetkym, aby sa im viedlo co najlepsie..kazdemu tu baby, hlavy hore a pekne usmev ;-) ;-)
Odpovedať
dievčatá nevešajte hlavu som toho príkladom...je to smutné keď vlastný rodičia ktorý si už svoj život prežili ho vlastne svojim deťom nedovolia žiť, ale našťastie takých je menej. Viem, že všetky tu riešite aká bude nádherná svadba a čo si pripravujete a čo máte a čo nie a pod. ale verte mi nie je nič dôležitejšie ako to, že budete mať svoju rodinu plnú lásky a porozumenia, lebo pokiaľ sa vám naskytne takéto niečo ako mne..., verte aj keď si beriete svojho milého či chcete alebo nie, s ním si vezmete aj jeho najbližšiu rodinu. A viete mama je vždy mama nech trebárs robí aj peklo medzi vami, raz príde tá chvíľa kedy sa zastane jej a vtedy vám to príde veľmi ľúto. Dievčatá ste šťastné tie, ktoré toto nepoznáte a buďte radi ak vám chce pomôcť, poradiť a hoci s ňou ako píšete nemusíte tráviť veľa času lebo.... vážte si to.
Odpovedať
ladore máš pravdu. Mama môjho bývalého bola tiež riadna striga, aj keď jeho som si nebrala takže sa ma to až tak netýkalo. Ale o to viac si vážim svoju terajšiu svokru, no a potom čo som si prečítala aké máte niektoré zážitky...fuuu mám ja ale šťastie!!!! :-)
Odpovedať
lindux - tak to áno to máš šťastie. Ja som svoj príbeh nepísala preto že sa ľutujem ale práve preto aby si možno mnohé z dievčat čo sú tu, uvedomili čo vlastne majú aj keď sa im to možno zdá teraz, že ich nik nechápe či ich mama alebo svokra....
Odpovedať
ladore zial nie si jedina, ktora musela tymto prejst..poznam zo skusenosti..ale zas ja to beriem tak, ze kazdy ma svoje trapenie ( ci uz mensie alebo vacsie ) a kazdy ma aj pravo na svoje trapenie..takze ja nikomu neberiem a neriesim kto ho ma mensie..mozno jedine ak ma niekto trapenie aku kabelku si ma kupit a pod. povrchne veci :-D :-D ale myslim si, ze je spravne ked sam clovek si uvedomi, ze co vsetko dobre ma v zivote :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bre ranko, dievcata...;-) Dnes mam skolenie, hned je den krajsi...;-)
Odpovedať
pekné ráno dievčatá panaacik - je netvrdím, že som jediná ;-)
Odpovedať
ahojte ;-) ;-) Ali skolenie? To ta bavi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne, ze nie som v praci... Mam skolenie: Ako si efektivne zorganizovat cas a nebyt v strese a lektor po vypocuti, ako to u nas funguje, povedal s vaznou tvarou, ze mam zmenit zamestnanie...:-) Som rada, ze som na dva dni z prace vypadla a asi si skutocne zacnem nieco hladat...
Odpovedať
To isté dnes zahlásil môj drahý. Tiež majú v robote akosi dusno :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dievcence mate pravdu problemy so svokrou su dost znamou zalezitostou malo kto si sadne takze tym co maju zlatucke svokricky blahozelam a tie co maju harpie vela sil prajem na zvladanie vztahov ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, vcera mi prisli polnocne cervene saty, ktore mam v albume . Prvykrat som si oblecenie objednala cez internet a aj mi sedia :) Aj snubencovi sa velmi pacia, tak som sa rozhodla spravne. Este aj moja sestra, ktora bude hlavna druzicka, si chce objednat saty :)
Odpovedať
Lopietka, šatky sú fakt krásne, presne taký typ sa mi páči ;-) A môžem sa spýtať, kde si si kúpila topánočky? Sú nádherné :-)
Odpovedať
lopieta sobasna sien je krasna :-) lindu ahoj :-)
Odpovedať
Dakujem baby :) Kupila som ich v salone v Leviciach. Maju ich aj na stranke, daju sa aj objednat aspon sa mi tak mari. Stali 52 . POsielam link, da sa vybrat lubovolne prevedenie :) http://www.svadobnetopanky.sk/sk/Skla... Panacik, dakujem, to bude v nasej dedine v kostole :)
Odpovedať
Pekne su tie boticky. :-) :-) Ja mam tiez uz vybrate topanocky, aj ked troska odlisneho typu. ;-)
Odpovedať
Ahoj lopieta: mne sa pacia tie cokoladky, co mas v albume...take si budete davat niekde robit??? lebo by som chcela tiez nieco podobne, ale neviem, kde to robia... inak aj satky su krasne ;-)
Odpovedať
Ahoj machula. Dakujem :-). Ano, tie cokoladky by sme objednali, nasla som link. Mozno by som brala aj nieco taketo: http://www.eshop-rychlo.sk/svadbasimo... je ich tam 200 ks, tak je to super a ovela lacnejsie ako tie cokoladky. A este aj tu su tie cokoladky: http://www.svadobnysen.sk/
Odpovedať
Jeej, dakujem velmi pekne! Hm...asi sa mi viac pacia tie cokoladky s potlacou, len dufam, ze je to bezpecne, nie, ze mi vytlacia cokoladky s nejakym inym menom...., ale asi to risknem, este to ma sice cas, ale aspon viem, kde to hladat! Ved pri tom vsetkom budu asi cokoladky uz jedna z tych malych poloziek...ked pomyslim na hostinu :D
Odpovedať
To je pravda :) Mne prave volala mama, ze mi prisiel balicek, a predstavte si, uz mi dosiel vankusik pod obrucky, ktory mam asi tiez v albume a vraj je to nadherne :) uz sa neviem dockat, kedy to uvidim :)
Odpovedať
lopieta a mas svadbicku v kostole? lebo ja rozmyslam na com priniest obrucky, ale ja to mam na mestskom urade
Odpovedať
dufam, ze bude v kostole, uvidime čo povie pán farár na to, že môj snúbenec nie je pokrstený a ani sa nechce pokrstiť.
Odpovedať
aha, to mas dobre..v kostoliku sa to hodi :-) len ja som chcela nadhodit, ze vies na urade to nie je take-onake,videla som niekde, ze tam mali nejaku tacku od uradu, tak neviem, jak to chodi, ci si mam teda nejaky vankusik zadovazit, alebo co ]-(
Odpovedať
Podla mna, si mozes urobit co len chces. Bude to tvoja svadba, tak by ti nemal nikto nic zakazovat. AK chces mat vankusik, tak ho budes mat :). Urcite by ma to neodradilo...
Odpovedať
dakujem mojaaa ;-) ;-) si zlataaaa...ale inak clovek ani nevie kde sa taketo zalezitosti daju dohodnut, lebo na urade podas ziadost ale to je ina budova nez ta sobasna, takze napr. take zmeny pri obrade ani neviem s kym riesit, no supis :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeee ten vankusik je podareny...srdieckaaaaaa :-p :-p :-p
Odpovedať
dakujem :), teším sa ked ho uvidim :)
Odpovedať
hodim nazor do plena, ak smiem poprosit o vas nazor vseobecne :-) :-) vsade vidim, ze zenichovia maju tie francuzske kravaty s vestami... a nam sa to nepaci...chcela som skor tie "obycajnejsie" kravaty, ale bojim sa ci zenich nebude vyzerat tak "obycajne" pri mne :-D :-D pripradne kravatku s vreckovkou i inej farby nez bielej, aby ladila s kyticou a pod...co myslite? musi byt i vesta a ta francuzska? :-| :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?