Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
vďaka, lindux! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aaa, tak fotografka a DJ su zajednani, obaja sa vytesujeme ako male deti... :-D
Odpovedať
teším sa tebou, alique! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem... Teraz budeme mat dlllllho fraj...;-) Uz nic nehori...;-)
Odpovedať
aj my máme fraj do januára.. ale už ma mrle žerú.. teda vlastne v decembri pôjdem šaty objednať, inak nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Treba si dat aj trolinku pauzu...;-) Tak premyslam, co este treba... predpokladam, ze v marci zacne kolotoc opat, treba zacat riesit moj krst, oznamka, obrucky, kolace, draheho oblek, a to je asi vsetko... potom uz len cakat a doladovat detaily... :-)
Odpovedať
tak my len v januári pôjdeme do kostola zajednať termín.. keĎ bude ten, pôjdem hneď aj sálu zarezervovať a pomaly budem robiť oznamká.. obrúčky tiež asi niekedy v marci.. a potom už vlastne nič až do nejakého mája.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kedze my chodime k fararovi uz rok kvoli mojmu krstu, prijimaniu a birmovke na pripravu, fararko nam do toho zahrnu aj predmanzelsku pripravu, s terminom je oboznameny a tak sme uz poriesili hned aj salu, takze oddychujeme...;-)
Odpovedať
tak to máte super :-) len mňa ide poraziť, že musím toľko čakať na všetko.. som strašne nedočkavá.. aj na šaty budem čakať cca 9 týždňov, a vôbec si to nedokážem predstaviť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Odkedy ma drahy poziadal o ruku, sme o svadbe zacali hovorit takmer po roku, takze mna ta nedockavost presla... ;-) Vemi sa tesim, ze sa nas vztah posuva zasa do dalsej fazy, no vychutnavam si aj tych zvysnych 8 mesiacov, kym sa definitivne zo mna nestane pani manzelka. Aj tieto pripravy maju svoje caro a urcite mi po case za tymto obdobim bude luto, tak sa snazim si to vychutnat...;-)
Odpovedať
však to určite aj ja, a presne takto rozmýšľam, ako píšeš.. my svadbu plánujeme od silvestra, rsp. vtedy sme sa dohodli, že sa teda konečne vezmeme.. čiže preto tá nedočkavosť z mojej strany :-) ale je to veľmi pekné obdobie a je škoda, že to človek zažije len raz.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To hej, keby sa to s tym istym clovekom dalo zazivat viackrat za zivot, tak fajn, no kedze to nejde, dufam, ze to druhy krat nebudem musiet riesit...;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. alique ako vidim nie si pokrstena a chcete mat svadbu v kostole. U nas je ten opacny pripad moj snubenec nie je pokrsteny a ani sa nechysta a ja chcem mat svadbu v kostole, takze v januari musime ist za fararom, aby sme napisali biskupovi, aby nam udelil výnimku. Nevies ako to nahodou funfuje? Kolko trva kym sa ten suhlas da, atd.
Odpovedať
simca, ja som tiež strašne nedočkavá, najviac ma to pochytilo, keď som bola zaplatiť šaty a ešte raz som si ich skúsila, bolo mi ľúto, že si ich nemôžem hneď zobrať domov, chodila by som sa na ne kukať stále :-D Ale alique má pravdu, že toto obdobie príprav bude (dúfam) len raz za život a treba si ho poriadne užiť...aj keď....ja už chcem júúúúúúúl :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to sa zas ja teším, že šiatky budem mať doma skoro, nakoľko si ich dávam šiť.. a už sa vidím ako ich tu budem naťahovať každý druhý deň.. a možno aj každý :-D ale je to super..
Odpovedať
to ti závidím ;-) ja som ich v salóne ani nechcela dať dole :-D som sa ich pýtala, či nechcú živú figurínu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lopietka, neviem, ako je tro s udelením výnimky. My sme sa hneď dohodli, že sa dám pokrstiť, no a keďže sa dospelým nerobí čisto len krst, ale všetky tri sviatosti naraz, musím absolvovať prípravu, na ktorú som chodila vyše roka, no mali sme to rovno spojené aj s predmanželskou prípravou...:-D No viem, že je niečo také ako aj formálny kresťan. Kamarát niečo také mal a musel podpísať nejaký dekrét o tom, že nebude brániť výchove detí v kresťanskom duchu. Ale viem, že tiež musel absolvovať nejaké sedenia... Treba sa popýtať... No dnes už nerobia nejaké extra problémy... Ak som to správne pochopila, momentálne sú radi, ak im prídu nové "ovečky"... Takže už nerobia také problémy ako kedysi a netrvajú striktne na nejakých ceremóniách - to však veľmi záleží od farára... Držím palčeky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindux, Simcab, ja som zasa taký pocit nezažila... Skôr to bolo veľmi zvláštne a až potom dodatočne mi docvaklo, keď som pozerala fotky, že je to fakt... Že sa to blíži... ;-) Ale nechcela by som si ich obliekať stále, aby mi nezovšedneli... ;-)
Odpovedať
alique, ja keď som mala šaty na sebe prvýkrát, tak to bol taký divný pocit.. stále som si ako keby hovorila: to sú svadobné x-) a potom keď sme vyšli zo salónu, tak sa mi to zdalo ako sen, že som to naozaj nezažila.. také zvláštne, ale krásne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simcab, tak nejako... ;-) Stále, aj keď je už kopa vecí vybavená, sa mi to zdá také zvlástne a ako sen... Až sa bojím, že sa z neho zobudím... :-| Ale snáď nie, už som sa naštípala dosť, tak asi sa mi to nesníva... :-D
Odpovedať
nie nie, nie je to sen x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aaaaa, tak potom dobre... No myslim, ze taketo pocity budu aj po svadbe a dokonca aj po obdrzani noveho obcianskeho...;-);-);-)
Odpovedať
Alique: Dakujem za odpoved, dufam, ze nas farar bude tiez ustretovy, lebo ked som ho videla prvykrat, tak sa mi zdal dost prisny. Uvidime v tom januari ci nam to bude chciet povolit. Moj snubenec sa velmi nechce dat pokrstit, predsa by som ho do toho netlacila a nenutila, ale deti sme sa dohodli, ze dame pokrstit, takze by s tym nemal byt uz ziaden problem. Aj ja si myslim, ze je to stale sen, len sa bojim toho, aby som sa nezobudila a zistim, ze to nie je pravda :( uz by som bola z toho velmi smutna....
Odpovedať
alique, určite sa budeme musieť o tom presviedčať, že je to pravda.. ;-) x-)
Odpovedať
baby vy ste ale šikovné, keď už máte šaty :-) ja to plánujem až v januári. A napíšte mi každá čo všetko máte nech ma to trošku kopne do vrtule :-))))))))))
Odpovedať
luci, my máme len fotografa objednaného.. a topánky mám.. šaty sa len budú objednávať, mali by prísť niekedy vo februári asi.. inak nič, však máme ešte čas :-)
Odpovedať
Ja som mala tiež zvláštny pocit, keď som bola skúšať šaty, musela som sa zhlboka nadýchnuť a ideme na to...a trochu som mala aj stres z toho že som si nevedela vybrať...ale potom keď som si na druhom skúšaní obliekla tie moje, tak mi to bolo hneď jasné a už sa len vytešujem :-D Inak mi to tiež docvakáva pomaličky, najviac keď si predstavím, ako začínam v bežnom živote fungovať s novým menom, ale predstava, že budeme s miláčkem manželia, sa mi strašne páči ;-) nechcela by somsa zobudiť a zistiť, že to bol len sen...
Odpovedať
Profilova fotka
lopieta, môj snúbenec tiež nie je pokrstený... a svadba bude v kostole, lebo ja som veriaca, takže si to inak ani neviem predstaviť... od začiatku to bolo u nás tak, že sme vedeli, že keď raz príde k svadbe, tak svadba bude v kostole a on tiež vždy vedel, že ho do viery, do kostola a do podobných vecí tlačiť nebudem. Vybaviť dišpenz (povolenie od biskupa) nebýva problém. Len on musí podpísať, že tebe nebude brániť vo viere a že deti budú pokrstené. A zrejme to nie je ani časovo náročné, keďže požiadať o sobáš väčšinou stačí tri mesiace pred svadbou a na fare vždy rátajú aj s tým, že nie vždy sú obidvaja snúbenci veriaci, prípadne pokrstení v tej istej viere
Odpovedať
Profilova fotka
luciac, nie si sama, ktorá nemá šaty ;-)
Odpovedať
Wow tak to je docela fajn, to som ani netusila, ze sa to takto da. To mozno alique ani nemusela absolvovat ten rok pripravy, alebo ty si sa chcela nechat pokrstit? My sme s milackem obaja pokrsteni ale neveriaci, takze sme sa zhodli na civilnej svadbe... nimika: ono podla mna v podstate zalezi, z akeho salonu si chces saty pozicat (ak si ich nechces nechat usit), lebo v pripade takych salonov ako EL alebo Nicole sa moze stat, ze budu tvoje vysnivane satky uz rezervovane, ja som to nechcela riskovat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?