Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Jupiiiiii baby mám šatyyyyyyy! :-D :-D :-D :-) :-) :-) Ako som si ich obliekla vedela som, že iné nechcem :-) Dám nejaké fotečky do albumu, ak sa vám chce tak kuknite ;-)
Odpovedať
Alique aaale co by 8-) Linduska gratulujeeeem :-p :-p
Odpovedať
Lindi jaka si krasna 8-) Si krasna v tom, ten vrsok je super spraveny,ze to tam neni len tak obtiahnute :-)
Odpovedať
Ďakujem panaacik :-) ten vršok som aj ja ocenila, robí mi väčšie prsia... 8-)
Odpovedať
Chcela by som tvoj pripad :-) Ze prist hned si vybrat. ;-) ;-) V akom si bola salone a aka bola pani,ceny? ;-)
Odpovedať
Bola som v Nicole na Dostojevského. Bola tam aj predavačka aj pani majiteľka, obe strašne milé, ochotné, dali mi vyskúšať aj náušničky, náhrdelník a korunku aj niekoľko závojov a šiat som skúsila ale 7 :-D Jo aj topánky som skúšala. Inak toto bol môj druhý salón, ale tieto šaty mi sadli takže ďalej už nechcem špekulovať...čo sa ceny týka, 464 Eur. To je celkom fajn a ak zaplatím celú sumu hneď dostanem 10% zľavu :-)
Odpovedať
Lindu inak v albume mas velmi peknu kyticu, paci sa im farebne. Ake su to prosim ta kvietky? :-)
Odpovedať
lindux, gemmy som skúšala aj ja a sú prekrásne :-) a taktiež veľmi pohodlné.. keby som mala veľkú svadbu, kde by som bola v šatách do polnoci, tak by som nad nimi vážne uvažovala :-) dobrá voľba! ;-)
Odpovedať
Jeee simci ďakujem...my síce neplánujeme megalomanskú svadbu, a dokonca hrozí, že tiež nebudem v šatách do polnoci, ale budeme sa brať na zámku (resp. pri zámku) a je to len raz za život, tak som si povedala že idem do nich :-D ty si si aké vybrala? Čítala som, že tiež si mala dobrú skúsenosť s Nicole :-) panaacik tá kytička je z frézií. Milujem ich lebo nááádherne voňajú. Bývajú vo všelijakých farbách ale ja by som asi chcela čisto biele :-)
Odpovedať
Lindux, krasne su,,,gratulujem k vyberu satiek;) ak sadnu, tak to vobec nie je skoro...ja som pochodila po salonoch minuly tyzden a tiez uz mam saty (vid. v albume), tiez to bola laska na prvy pohlad plus boli vo vypredaji, tak som neodolala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a do kazdeho salonu sa dopredu objednavate?ci sa mozem ist najprv len tak pokukat?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, ja som bola našťastie len v jednom, bo keby som ich mala navštíviť viac, šaty si nevyberiem... :-D Ale keď som išla do toho, tak som sa objednala...:) Lindux, budeš krásna nevestička... ;-) Všetky budeme krásne nevestičky... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lindu a tie frezie su z akej cenovej skupinyy? PAtria k lacnejsim alebo drahsim? Ak to napriklad porovnas s ruzami? Su krasne :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi by som sa bála pri fréziách, či vydržia tak dlho ako ruže... Ale sú fakt krásne... ;-)
Odpovedať
Preco? Nevydrzia??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, pýtam sa... ;-) Nemám s nimi skúsenosť, ale vyzerajú omnho jemnejšie ako ruže, tým pádom aj stonka je jemnejšia a nie je v nej toľko vody, čiže by som sa bála, aby nezvädli. Aj keď, dnes už vedia urobiť tie kytice tak, aby vydržali, len fakt neviem... To by trebalo zistiť... ;-) Aj keď ja určite ostávam pri bordových ružiach, no chcem do nich dať nejaký biely jemný kvietok, napr. jasmín, alebo možno aj fréziu - výzdoba bude bielo bordová, tak chcem mať zladenú aj kytičku... ;-)
Odpovedať
No ja nechcem mat klasicke ruze. Su drahsie a ruze az tak neoblubujem,tak neviem :-) :-) A bordovu mas najreadsej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ako farbu? Po čiernej je bordová a po nej ružová (ale nechcela som ružovú svadbu - to je skôr pre mladšie babule) a potom bledunko fialová (a tu ma zrušila babka, že to bude ako na kare... :-D ). Čierno bielu svadbu by som nevedela poriešiť, videla som aj takú výzdobu, bolo to nádherné, ale netrúfam si, druhá v poradí - bordová, sa páčila nám obom a doplnkov v tejto farbe je dostatok, tak sme sa dohodli na nej... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čítam, že ste dosť riešili šaty a zisťujem, že zaostávam za vami, ale hádam to všetko stihnem :-p a čo sa kytice týka, ja by som veľmi chcela tulipány, ale neviem, či to bude v lete možné... viem, že zohnať by sa dali, ale otázne je, či vydržia...
Odpovedať
Profilova fotka
Mimika, kamarátka veeeeeeeeeeľmi chcela tulipány a svadbu mala v lete. V každom kvetinárstve ju zrušili, že v lete nie je sezóna tulipánov a nič z toho nebude... Držím palčeky, aby sa ti podarilo zohnať a nemusela riešiť alternatívu... ;-)
Odpovedať
mne sa pacia kalie, dufam, ze by to mohlo aj vyjst :) ruze som velmi nechcela, kedze su to klasicke, no mozno medzie tie kalie dam vlozit aj ruze.
Odpovedať
Profilova fotka
jedna moja kolegyňa pomáha v kvetinárstve sestre a celý život robí s kvetmi, keďže aj jej mama bola kvetinárka, takže už som sa s ňou rozprávala, zhodou okolností v júli tohto roku, a pýtala som sa jej z akých kvetov zvyknú viazať kytice v lete okrem ruží. Povedala, že aj z tulipánov napríklad, že len ich treba skôr objednať. Takže viem, že zohnať ich nebude problém, bojím sa len toho, aby vydržali... ale mám veľmi rada aj orchidey, tak dúfam, že ak nevyjdú tie tulipány, tak orchidey áno ruže aj ja považujem za klasiku, preto ich tiež nechcem, teda chcem, ale v kombinácii ešte s inými kvetmi. A kalie sú krásne, je to naozaj kvet do svadobnej kytice, ale v poslednom čase ich mali všetky moje spolužiačky a kamarátky, tak sa im tiež budem vyhýbať :-N
Odpovedať
nimika, a nevedela by si zistiť aké kvietky sú najvhodnejšie na letnú svadbu?? prosím, mohla by si mi to potom napísať aj do IP?? príp. ak by ti vedela kamarátka poradiť, či sa dajú v júli zohnať pivonky :-N ak nie živé, tak aspoň nejaké pekné umelé.. vďaka!
Odpovedať
Profilova fotka
opýtam sa ;-) ak nezabudnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simcab, pivoňky sú nádherné... Také romantické... x-) Len keď mne sa nehodia k výzdobeee... :-(
Odpovedať
nimika: aj moja kamoška mala tulipány a vydávala sa v júni, takže sa určite dajú zohnať. To ja som si pôvodne vymyslela konvalinky, ale tie v lete nezoženiem určite :-( a hneď po nich sa mi páčia frézie, sú nádherné aj originálne, takže u mňa nieje o čom. myslím, že cenovo sa pohybujú rovnako ako ruže...dúfam, že tá kytička nezvädne do hodiny :-) alique: nepochybujem o tom, že všetky budeme nádherné ;-) babuli: ja som bola v dvoch salónoch a do oboch som sa objednala. Máš istotu že na teba budú mať čas a budú sa venovať iba tebe ;-)
Odpovedať
alique, ja by som veľmi chcela kytičku podobnú tej, čo mám v albume.. ružičky kombinované s pivonkami.. ale myslím, že tie kvitnú len niekedy na jar, čiže rozmýšľam aj o umelých.. myslím, že v takej kombinovanej kytičke by nebolo vidieť, že sú umelé.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simcab, je krásna... Tie umelé kvietky v kombinácii so živými by mohli byť fajn riešenie, ak nebudú živé... Držím palčeky... ;-)
Odpovedať
ďakujem pekne.. však budem musieť ísť na výzvedy do kvetinárstva, to bude asi najlepšie riešenie.. :-p
Odpovedať
simci tá kytička je nádherná, ak by to šlo s umelými, tak že by vyzerali ako živé, neváhala by som. Fakt je originálna a strašne krásna!! AJ ja držím palce ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?