Svadba v júli 2007

Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
1
2
68
Profilova fotka
Ahoj uplnenaj. stihla si niečo od kedy si naposledy písala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj finanzata, no stihli sme toho dost ;-) mame rezervovane miesto, vymyslenu vyzdobu, menu, oznamka, draha uz ma predstavu o satach.. a ty? ako si na tom? :-) btw, som on, nie ona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, julovky :-) nebojite sa, ze bude velmi teplo v juli a roztopia sa zakusky??to je totiz problem mojej maminy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lidnuš veď nemusia byť zakusky len krémové ;-) navyše kto by to v tom teple jedol.. vyriešime to zmrzlinou a ovocím v čokoláde a karamele? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
navyše je to asi daň za to že chceme mať pekný dátum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj to je dobra odpoved ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindka a ako si na tom s pripravami? kde to budete mat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, to je velmi zaujimava otazka :-) vies my to mame trosku komplikovanoejsie. :-D Prave dnes sme oficialne so snubencom oznamili nasim, ze sa chceme o rok brat. Nasi to uz odo mna vedeli skor, toto bol len taky slavnostny obed. Lenze, ja budem mat o rok 20 rokov, priatel ma 26 a len teraz som prvacka na vyske. Takze nasi s tym moc nesuhlasia, kvoli mojmu veku atd.. :-( ale pre mna to nie je ani rychlo ani skoro, vzhladom na to ze nas vztah trva 4 roky.Chceme sa vziat, ja by som uz veci pripravovala najradsej teraz,ale no..Dufam, ze po zimnom semestry a teda po skuskach, uz budeme definitivne veci riesit a nasi sa s tym musia zmierit.Ale chcem sa ist popozerat aj s mojim snubenickom :-) po satach uz teraz, velmi sa mi to paci. Inak svadba bude pri Nitre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rychlo odpisuj, lebo musim ist na navstevu, :-D ale som zvedava, co napises ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim že na svadbu je čas vtedy keď to cítiš a nie vtedy keď ti to rodičia dovolia ;-) takže stojte si za svojim. inak pri tvojom datume by som sa nespoliehal na to že stači riešiť v zime. mali by ste si už teraz vybrať zopar miest kde by ste to chceli mať a URČITE si ich rezervovať. nič za to nedáš a navyše aj tak taký mesiac dva pred svadbou ti budú volať aby si to potvrdila 8-) a ak chcete mať svadbu v kostole to tiež neodkladaj. môže sa ti stať že v tom termíne nebudeš mať v NR a okolínič voľné :-| my úž máme miesto zarezervované a teraz riešime kostol (vybraný už máme) :-D a ešte k rodičom, teraz si všetko obehaj a niekedy vo vebruári keď bude príhodná situácia ich vezmite na obed tam kde ste si to vybrali a oznámte im to ;-) btw držím palce v škole x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nezabudni odpísať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti velmi pekne za podporu 8-) , lebo niekedy som uz z nasich dost znicena :-) mas pravdu, uz zacneme riesit, diky, tak ja idem na tu navstevu, k buducej svagrinke :-) pekny dnicek, inak videla som tvoj prstienok v albume, velmi peknucky :-) ja mam uz tiez prstienok :-) papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lindka no tak si ho daj do albumu nech sa mozeme pozriet ;-) a ja som ON a nie ONA takze prstienok ma moja laska.. :-D ale odkazem ked pride domov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj ahoj. prepáč, ale nevedela som, že si on :-) . je to dosť nevzyčajné, ale pekné, že sa tu nájde aj mužský názor. a k tým prípravám, my sme si boli zarezervovať miesto v sobotu. len neviem či je to dobrý nápad, lebo to nebude v mieste bydliska ani jedného z nás. tak uvidíme. :-N nič viac také konkrétne. lindka, už by si mala niečo začať riešiť. uplnenaj má pravdu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata nic sa nestalo, pohoda :-D no a k tomu miestu, segra je z BA aj svagor a mali svadbu v kostole v Stupave a hostinu v Limbachu :-) a keby sme si nevymysleli svadbu na lodi tiez by sme ju mali niekde mimo, mozno Bojnice alebo nejaky kastiel na Slovensku. takze s miestom si nerob starosti, aspon budu mat svadobcania vylet :-) komplikacia asi nastane s ubytovanim svadobcanov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ubytovanie nejaké bude. autobus bude vybavený, ale neviem či sa všetci vojdu. späť do prešova pôjde, ale neviem ako sa dostanú tam. ale veď sa to nejako vyrieši. :-D máme ešte trochu času. a ak môžem takú otázočku. ako sa došiel k tomu, že si sa tu zaregistroval? teda myslím ty a nie tvoja milovaná. :-N ak nechceš, nemusíš odpisovať.
Odpovedať
Profilova fotka
ved to sa nejako doriesi. hlavne si nerob zbytocne starosti ;-) no a preco som sa zaregistroval? ja ani neviem, rad vykecavam :-D a draha sa nerada prihlasuje, to vies, celebrita s hviezdnymi maniermi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D takže hviezda. zlaté. tých zbytočných starostí si budem robiť ešte dosť. ja viem. :-) bola už tvoja hviezdička skúšať nejaké šaty? ja ešte nie, stále mám pocit, že je skoro. že sa mi ešte nejaké zapáčia. a s inými vecami tak isto. máte už kúpené také hlupôstky ako vankúšik na obrúčky, dekorácie a tak? ja behám po internete ako šalená a nič. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a to treba aj take veci ze vankusik na obrucky? :-S :-D :-D saty este skusat nebola, este je stara kolekcia a nove budu az na buduci rok takze tak vo februari si pojde vybrat. pozna sa s majitelkou salonu nicol tak si nerobi starosti ;-) no a tie dekoracie tak s tym si tiez nerobime starosti. tak kde sme si rezervovali miesto povedali ze nam to spravia na kluc. ale predsa len asi bude draha zhanat sviecky a lupinky, nech ma radost ze si to spravila podla seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no, treba. teda ak ich nechceš mať na tácke. ale to už podľa gusta. ja zo šiat už teraz chytám hrôzu. ako sa poznám, budem mať problém si vybrať. a niekde vraj nedovolia fotiť :-| . ak sa pozná, tak to je fajn. a čo sa výzdoby týka, tak rozmýšľam či si nenajmem aranžérku alebo nejakú firmu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja viem ze treba aj podusku.. co ked sa mi bude chciet spat? :-D a na vyzdobu si najat firmu je asi najlepsie a ty si doladis uz len detaily. ale firma co ti poskytne priestor ma aj skusenosti s vyzdobou. skus sa dohodnut s nimi. nam to spravia zadarmo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no aj to môžeš, len neviem či by ti vyhovoval. :-N tak nejaké skúsenosti majú, ale hovorili sme s tým pánom a on povedal, že väčšinou si to dávajú robiť svadobčania. svadbu budete mať v Bratislave?
Odpovedať
Profilova fotka
asi je lenivy a nechce sa mu :-D hej, v bratislave. na lodi spojenu s plavbou po dunaji.. taka romantika jak hovado :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D výjde to drahšie ako normálne, alebo približne. my by sme sa tak mohli plaviť jedine po toryse. ;-) a to len na člnkoch :-D zaujímavý nápad. čí to bol? tvoj alebo tvojej hviezdy?
Odpovedať
Profilova fotka
no, vyjde to drahsie lebo musis zaplatit plavbu ale vzhladom na to ze platime tuto polozku nam celko vysli v ustrety s cenou za menu a vela veci si mozeme priniest (vino a tak) :-) no a lod bola taky kompromis. chceli sme mat svadbu na mauriciu lenze nemohli by sme tam mat rodicov tak by to nebolo ono :-( tak sme tak spolu vymysleli ze ked nie more tak aspon po dunaji :-D inak aj plavba po toryse moze byt celkom adrenalin :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, ty si ON?? :-D prepac, ja som si necitala tvoje prispevky vyssie :-D a priznam sa, ked si napisal, ze si on a nie ona, najprv mi trvalo pokym mi to zaplo. Ja som stale nechapala,ze co :-D :-D ale je to mile, ze muz sa zaujima o taketo stranky ;-) a tiez este raz diky za tvoj nazor a podporu :-) vzdy ma potesi, ked zistim, ze aj okolity ludia ma chapu. :-) dnes ma tak pochopili 2 spoluziacky v skole, tesili sa, tak som rada. 8-) ja aj brigadujem popri skole a dnes mi tiez oznamili, ze mi skratia pracovny cas, tak ma to aj trochu mrzelo, ale aspon viac casu na skolu ;-) inak ja by som si svadobne saty isla skusat hned! :-D nevadi, ze je stara kolekcia. Ale moj snubencek povedal, ze sa mozme ist po nejakych pokukat ;-) tak sa tesim ked to bude 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindka neva, hlavne ze sme sa ujednotili :-D tak ked pojdes skusat saty urcite napis. a hod aj nejaku fotku nech ti mozeme zavidiet ;-) no a ako vyzera ten tvoj prsten? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj uplnenaj. hlavne, že ste sa dohodli. a tá plavba by bola určite adrenalínová :-D
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata tusim si mi este neprezradila kde to budete mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, prepáč. my to budeme mať na šírave. obrad bude v jednej dedine neďaleko Sobraniec. asi to tam nepoznáš. :-) on je z tej dediny, ale ja som z prešova. tak preto tie starosti.
Odpovedať
1
2
68
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?