Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
nikto nikde? =-) mám novinu dnes volal fotograf, zajtra si ideme pre fotky,už budú konečne všetky tááááák sa tešíííím, tuším ich budem do rána sledovať. Kde ste všetci?
Odpovedať
ja som tu, ale uz idem domkov :-) jupiiii, tesim sa, dufam, ze potom prihodis do albumiku ;-) my ked sme si doviezli fotos od rofa, tak som ich na notebooku kukala uz cestou do BA (nahodou som si ho brala z prace a sa hodil :-D ) a potom doma do pol 3 rano!!! :-D :-N
Odpovedať
tak to ti verím, máte fakt neuveriteľne krásne fotky, také by som si aj ja tak dlho pozerala ;-) tak bežkaj domov. jasné že prihodím, ak sa mi podarí tak zajtra, ale keď nie tak potom až budúci víkend to sa vraciame z chaty, tak to hádam bez fotečiek vydržíte :-D
Odpovedať
počujte teraz sa vydávala kaska, neviete kedy dám fotečky do albumu? x-)
Odpovedať
chcela si povedat kedy "dá"?
Odpovedať
hehe hej kedy dá, trošku mi ušiel prst :-N
Odpovedať
no, neviem... =-) skus napisat do temy augustoviek ;-)
Odpovedať
ok skúsim, len neviem či odpíše, už dlho sa neozvala, alebo ozvala len som si nevšimla, idem do ich témy :-)
Odpovedať
dufam, ze stihnes zajtra aspon par prihodit :-) lebo je potom buduci piatok idem prec na vyse tyzdna a neviem, ci budeme mat pristup na net... teda asi ano, ale ci na to bude casu :-N
Odpovedať
ok tak sa budem snažiť zajtra aspoň pár prihodiť. leishmania: ak si tu máte krásnučké fotky, je tam aj gratulácia odo ,mňa, ale ti poviem že sa neviem vynadívať, nádhera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme vaňu danú tam kde má byť ;-) :-D :-D :-D A máme omietnutú stenu v budúcej spálni a predsieň máme omietnutú ;-) :-D :-D :-D Teším ako malá, že sa koniec bordelu blíži :-D (aj keď strááááášne pomaly :-S )... Dúfam, že na Vianoce to už ako tak bude... Inak včera môj zahlásil, že na Vianoce chce byť osamote domka, že len my dvaja... Tak som povedala, že kým nebudeme aspoň štyria, tak dovtedy chodíme k našim, že to sú sviatky, ktoré sa oslavujú pohromade s rodinou, tak súhlasil (a pri tom toto sme už dávno prebrali, ale keď si ľahol včera do vlastnej vane vo vlastnej kúpelni, tak nejak mal pocit, že si ten bytík asi bude chcieť užiť so mnou :-D :-D :-D )
Odpovedať
Ahojte všetci, tak práve som sa vrátila z chaty, bolo neskutočne suprovo, najradšej by som tam ostala mesiac, len zajtra sa mi tááák nebude chcieť ísť do práce :-( Aké bolo stretko? Pavča kedy budú fotečky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to martuska: nejak som to ešte nezišťovala, nechem to usúriť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. ja mám strašnú depku zo svadby :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to radka: prečo? Aj ja som mala...a koľkokrát som ju rušila....teraz by som ju nevymenila za nič....bolo to nádherné a tvoja svadba bude super, neboj... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati: ja ti neviem. už mám toho po krk. :-( všetci v rodine sú rozvedení. odkedy bývame s drahým u svokrovcov, tak mám pocit, že si ma nevšíma. aj keď on tvrdí, že to neni pravda.... a fotečky kedy budú?
Odpovedať
Profilova fotka
a je to ním alebo spoločným bývaním? ja som mala pocit, že po svadbe sme si bližší, ale potom odišiel preč a teraz keď sa vrátil, tak je nejaký nervózny....
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti neviem, ale to aj ja mávam niekedy také hule, že mám furt pocit, ale nakoniec to ani tak nie je. vieš, teraz beriem lieky na oddialenie krámov a sú tam nežiadúce účinky ako podráždenosť a pod. veci, tak to asi tým bude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to radka1234: asi to bude tým, neboj, dopadne to dobre :-) inak čo je s bunny? Má tu fotečky? Ja som žiadne nevidela... :-)
Odpovedať
Veru, Pav, kedy budes mat fotos? Tu v NYC je jedna osobka (=moja malickost) na ne zvedavaaaaaaaaaaa :-D ;-) Fuuu, dnes sme sa straaasane odpalili, vcera a predvcerom sme behali po obchodoch a dnes ze musime dat sightseeing, lebo pri tych nakupoch nan zabudneme, tak sme dnes presli toho straaasne vela, ledva chodime :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ty si nedočkavejšia ako ja :-D , ja sa bojím že nebudú také dobré, tak radšej ich nechcem vidieť...inak sighseeing- ja byť v USA ešte raz, tak idem pozrieť Niagaru- to mi nevyšlo..apropo Socha slobody je už otvorená?, keď som bola v USA všetko bolo zavreté v NY a DC, buď kvôli útokom alebo hurikánu... :-D
Odpovedať
Ahojte, nejak nam tato tema zamrela :-N :-( Chcem sa s Vami podelit super zazitok spojeny s jednym svadobnym darom, ktory sme dostali - dva tantemove zoskoky z lietadla s padakom, ktore sa nam vcera konecne podarilo zrealizovat a bol to NEUVERITELNY ZAZITOK, kazdemu odporucam, naozaj sa netreba bat ;-) Najlepsich bolo tych 5 sekund hned po vyskoceni z lietadla :-D Budeme mat video, aj fotos, tak urcite zopar pridam do albumu :-)
Odpovedať
Bolo to take super, ze teraz z toho neviem zaspat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Neviem či by som mala odvahu... Asi nie... :-D
Odpovedať
Júúúúj anairda tak to muselo byť totálne geniálne, super, hovor, prehňaj :-D na akom mieste ste skákali? A čo siprežívala, ja by som sa asi dogrcala od nervov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja skôr pokadila ako pogrcala... :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júlové manželky, tak sa pridávam po dlhšej dobe. Anairda - klobúk dole, máš naozaj odvahu. Aj ja by som sa asi bála. Ako sa Vám darí milé dámy?
Odpovedať
Profilova fotka
Inak sme tu mali výročie - téma bola založená 19.septembra a my sme si tu ani neštrngli.... :-D :-D :-D Inak kedy ste už vedeli, že na isto toho 20. júla budete mať svadbu??? My sme termín mali od apríla 2005, ale na isto, že konečne aj na úrade nám termín povolili až 16. apríla 2007............. Tj. 2 mesiace pred svadbou v podstate......
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka - my sme mali svadbu 21.7. a vedeli sme to rok predtým, pretože 21.7.2006 ma môj drahý požiadal o ruku. A mal to tak vymyslené, že svadba bude presne do roka, v sobotu 21.7. Takže takto to bolo naplánované. My sme totiž 21. spolu začali chodiť. Takže malo to symboliku. My sme to mali na fare zahlásené v podstate už v decembri 2006.
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa to napadlo v súvislosti s tým, že téma bola toľko dopredu založená a dnes zakladajú už na 2008 a my sme boli v neistote až do apríla - bolo to o nervy... :-| Začalo to byť o nervy vo februári 2007... Keď sme sa na matrike boli spýtať či sa dá piatok niekedy v septembri 2005, tak všetko bolo v pohode, že jasné a tak... že tak maximálne 3 mesiace vopred prísť a dohodnúť, že skor sa ani nedá dohodnúť... Vo februári v telke povedali, že termíny 7.7. a 20.7. sú beznádejne zabookovane :-. , tak ma skoro vystrelo :-. ... Hned ten týždeň som bežala na matriku a u nás 20.07. nebolo obsadené ale ani sa nedalo vtedy zrazu (keď už človek príde skoro na istotu) :-S Ale to už som tu písala... No a od toho februára to bolo dosť behania a vybavovania... A nakoniec tam kde sme začali na matrike vybavovať, tak sa to vybavilo zo dňa na deň... (medzitým pozisťované iné matriky, cirkvi a ani neviem čo všetko....) No keď budem robiť na budúce svadbu, tak budem múdrejšia :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?