Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti vsetko osobne, zajtra ;-) pozdrav muzicka odo mna 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Svadba zhltla skoro všetky úspory. A čo nám svokor sľúbil pomôcť, tak mu pred svadbou vykradli auto, on je taxikár, tak nečakane museli ísť peniažky tam. Ale už som sa s tým zmierila, takže pohodka. Hádam budúci rok, ak nepríde mimčo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nam sa to celkom vratilo takze sme na tom istom na com sme boli pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to alex: nám chvalabohu väčšinu platia rodičia, sami by sme to asi nezvládli, resp. by to bola ešte menšie svadba. to uplnenaj, to vám vyšlo dobre, drahý ťa tiež pozdravuje, stále sa mu pozdáva ten Lesbos :-D , zajtra pokecáme...
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem :-) my sme mali peniazky na svadbu uz pred rokom. zalozili sme svadobny ucet takze sme vedeli co si mozeme dovolit. no a vsetkym sme povedali ze ak dar tak peniazky. byt mame zariadeny. auta mame obaja. a 3 rychlovarne kanvice nepotrebujeme :-D takze sa nam to vratilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba bola super! Krásny deň. Slniečko nám svietilo, na obrade až moc, ale prežili sme. Som sa tešila, lebo ak by pršalo, tak nemáme svadbu vonku a to by som asi skolabovala. Už som spomínala, že spať sme išli o pol štvrtej a o šiestej sme vstávali. Drahého som vypoklonkovala z izby a prišla mi vizážistka, potom kaderníčka, medzitým švagriná, ktorá ma obliekala. No krása. No a nakoniec aj ženích samozrejme, už nahodený. Prvý pohľad bol krásny. No a boli sme sa fotiť. A ešte predtým sme sa pohádali cez dvere ;-) Fotenie bolo super, na hrade plno neviest, turistov... Obrad bol náááádherný. Ani dlhý, ani krátky, taký akurát. Manželovi bolo teplo, odfukovall tam, tak som mu ruku stískala, ale nepochopil a fučal ďalej a ja som len rozmýšlala, že to bude zaujímavo vyzerať na DVD :-) A zábava super. Okolo štvrtej ráno sme vyprevadili posledných hostí. O pol piatej sme išli na apartmán a hodinu som si dávala dole umelé riasy. A aj svad. noc bola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: my tiež chceme peniažky, ale čakám aj tak pár porcelánových servisov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex co by robil drahy keby ste mali 40,6 stupna ako my :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca: tomu sa neubranis ;-) aj my sme dostali supravu tanierov, pribor a misu na ovocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Som sa rozpísala... No a odporúčam asi výslužky deň dopredu rozdávať. Po tej druhej hodine som sa už tak nezabávala, lebo ľudia nám pomaly odchádzali a museli sme sa lúčiť, rozdávať výslužky, strašne to zdržovalo. My sme väčšinu svadby platili sami, tiež sme dostali peniažky ako dary, ale z toho sme potom vyplácali doplatok na hostinu a tých pár korún čo zostalo sa rozkotúlalo. Ale neľutujem ani korunku, svadba bola úžasná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uff, jeeejda, veď vy ste to mali cez tie horúčavy, ma ani nenapadlo. Ty koky. Asi by sme pokolabovali všetci. Len my sme to mali vonku, takže to bol problém. A myslím, že tých 35 na slnku bolo určite. Aj dary sme dostali, tak ich mám v skrini :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme to mali na lodi zilina na dunaji, a aj sme sa plavili takze tam uz sa to dalo... ale to fotenie bolo fakt o zivot :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Skvelý nápad s tou loďou. A koľko vás bolo? A kde ste sa fotili?
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: to ste ešte dobre dopadli :-) to alex: my plánujeme v piatok dávať výslužky, ale neviem, či to postíhame, pri tom počte hostí..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Koľko máte hostí pav?
Odpovedať
Profilova fotka
alex nas 55 + 10 . no a fotit sme sa nakoniec isli len do liscaku a na devinske podhradie.. hore na kopec som uz nemal energiu vyjst :-p pavi ja viem 8-) jaj, a este som zabudol na kameru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do 70 k stolu a po 21.00 ešte nejakých 20-30
Odpovedať
Profilova fotka
baby lucim sa pomaly. idem si este zapalit, potom na vas kuknem a idem haji. o druhej vstavam, musim zobudit babatenko a daj tej antibiotika, ona by sa nezobudila tak musim davat na nu pozor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
brú noc, ja už tiež pomaly idem, pekne sa staraj o san :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tavi to vies ze hej ;-) bru a pozdrav muzicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
malo tam byt pavi.. soráč.. už nevidím :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ti verím, že nebola energy. Veď v tom obleku si sa musel cítiť ako v skafandri. Hojný počet hostí. Nás bolo 73. Strááášne veľa kamarátov. Ale bola to skvelá žúrka. By som si to zopakovala, so všetkým. A ako prebehla svadba z pohľadu ženícha? Ako ste to mali vy, videl si nevestu pred obradom už, alebo až v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
ja vidím len preto, že som si o 8 zdriemla, hold je piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gimi 5 minit.. hned som s5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú, dobrú :-) A San prajem skoré uzdravenie, nech je do stretka fit ;-) Ja sa tu ešte poflákam a pôjdem aj ja do hajan. Zavolám mužíkovi, poprajem si dobú noc a zalahnem. Musím ísť zajtra robiť segre šoféra, lebo ide nakupovať, tak pozoooor v Petržalke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, san som videl este pred kostolom ked som ju bol pytat, boli sme sa pred obrado fotit. kostol bol super a gratulacie nemali konca az som bol prekvapeny. samotna svadba bola super a pri cepceni mi aj slza ukapla ake to bolo dojimave :-N no a o stvrtej sme to zavreli.. detailne pokecame na stretku :-) tak dobru baby a krasne sny jak male bába :-o
Odpovedať
Profilova fotka
to alex: kde máš muža?
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú naj a aj tebe krásne sny a dávaj pozor na manželku :-) pav, muža mám v práci. Niekto musí zarábať ;-) Robí v tlačiara, takže máva aj nočné :-(
Odpovedať
Profilova fotka
alex tlaciara?? na rotacke ci na ofsete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na rotačke :-) myslím :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?