Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sadrasan: bré aj tebe, aj nám nevrhoval J. hrad, začíname to zvažovať, v starom meste je ale podnik, kde sme mali zásnuby, tak sme chceli aj tam sa fotiť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
so mnou bude fotograf od rana takze budu fotky aj z priprav a tak..to bude asi velka sranda ked pojde s nami do kadernictva :-D ale ved nejak to uz dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sandrasan: to som aj ja veľmi chcela, ale všetko stojí peniažke, tak žiaľ... :-) , budú to krásne foto
Odpovedať
Profilova fotka
no mi mame nastastie kamosa :-)
Odpovedať
sandra počuj vy ste brali zákusky z danely, že? Ako ste to urobili s tortou, budete si ju brať vy, alebo Vám ju tam oni privezú? Alebo už ste pre tortu a zákusky boli?
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: vsetky zakusky bereme z danely. Este bola ta pani aj zlata, ze teraz som jej volala ci by sme si mohli zobrat menej kolacikov ze v takom teple by to nikto nejedol a ona ze jasne nie je problem :-) zakusky aj tortu nam privezu priamo na lod zajtra po obede aby to bolo co najdlsie v chlade..za ten dovoz si pytaju 500 korun, ale aspon s tym nie je starost...
Odpovedať
ok dík, lebo my by sme si chceli nechať doniesť iba toru, ale keď sa dajú aj zákusky odviezť autom spolu s tortou tak potom to je super.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky prajem Vam vsetkým vela usmevov na den D! :-D
Odpovedať
ahojte kočky, tak Vám poviem že zajtra to nebudete mať lahké, práve som pozerala počasie a má byť 40 stupňov, veď to je hrozné, dúfam že niekde neodkvecnete :-N od toho tepla, fotiť sa chodte niekde do tieňa. Ja som sa práve vrátila od kaderníčky, urobila mi ofinu a melír. Normálne je zo mňa iný človek :-D Tak kočky a kocúr, prajem Vám všetkým aby Vám zajtra vyšiel dník podla predstáv a vydržte to teplo. Už sa teším na dojmy a popis svadboného dníka.
Odpovedať
Profilova fotka
Jááááj, ale bazén bol dnes úžasný v tejto horúčave... Takže zajtra bude asi tiež... No možno nevesta zo ženíchom z bazéna ani nevyjdu :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
tak julinka to budete mať teda super, teším sa na fotečky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že mi bratova priateľka nezabudne doniesť nejaké plavky... Ja som svoje troje plavky pri sťahovaní niekde dobre odložila :-| :-| :-| Dnes som sa kúpala v gaťkách a tričku, ale to môžem len medzi domácimi :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
martuska-uz ta konecne cakam na icq dufam ze sa nebudem musiet kvoli drahemu vypnut tak ak chces tak sa tam nahod budem rada ked kecneme
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ze posledna slobodna noc :-) uz aby bolo zajtra aj tak nevim ze dnes zaspim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
san ahoj sandra. fuuu, a spíš doma s christiánom? alebo dodržiavate tradíciu?
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ten hic vám nezávidím, aby si sa z lode nevrhala do dunaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
radka1234: hej spim doma, rano mame este nejake spolocne povinosti a je to takto jednoduchsie....este ze to mame na lodi fakt je pri tej vode aspon o nieco lepsie a pofukuje tam..
Odpovedať
Profilova fotka
si nervózna už? ja to mám presne za dva mesiace a už ma chytajú pomaly hisáky, tak neviem, čo budem robiť deň pred :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci je to nervozita, je to skor taky zvlastny pocit...hlavne nech je za nami uz kostol tam to bude dost silne, uz dnes ako sme si to skusali tak to bolo velmi pekne....
Odpovedať
Profilova fotka
san tak držím palce na zajtra, nech vám je skvele a užite si to!! teším na fotečky. pozdravuj svojho uplnenaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujeme pozdravim prave vybera fotky na svadobne video :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D Už nám to tu píše, že "svadba: bola dnes" :-D :-D :-D Inak včera sa mi snívalo, že sme nestíhali a nič nebolo také aké som chcela... :-D :-D :-D Dnes pohoda...
Odpovedať
julinka čo tu ešte robíš, choď a užívaj si svadobný deň, kašli na mojasvadba.sk a chod sa venovať zachvílu už manželovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme u našich, tak si užívame vymoženosti ako je telka a internet a sprcha a bazén - proste to čo doma (na stavenisku) nemáme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nervóznejšia ako uplnenaj, sandrasan, najjulinka a anairda dokopy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o chvilku vyrazame a ked sa vratime domov budeme uz manzelia :-D tak nam drzte palce nech hlavne prezijeme to teplo :-) pavianca, martuska verim ze sa na nas pridete pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tomu ver, držíme palce, idem ale na rokovanie, tak dúfam, že to stihnem, ak nie (od môjho šéfa môžem čakať čokoľvek), tak vás prídeme pozrieť na loď. Nie, neboj sa, stihnem to... :-D Držím všetky palčeky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj včera doobeda to bola nestíhačka (sami sme chystali papanie a všetko)... Ale poviem Vám, že potom to už nie sú žiadne stresy... Úplna pohoda... Na úrade oddávajúci poplitol meno (mám bez ová a povedal s ová) a zabudli nám dať tanierik na obrúčky a Karol ako ich celý čas držal v ruke, tak sa zasekli... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz Vam pisem ako pani. Vcera to bol jednoznacne najkrajsi a samozrejme aj najteplejsi den v zivote :-D Vsetko vyslo na viac ako 100 % bola to proste parada :-D
Odpovedať
Ahojte manželky, tak Vám gratulujem, hej hej včera bol velmi ale velmi teplý deň, ale ako je vidno prežili ste ho v pohode san idem hneď kuknúť fotečky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?