Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda, vlozila si tie prstienky - su v bielom zlate alebo CB fotky? Inak blahozelam, je super, ze ste spokojni. x-) Verim, ze sa z nich vytesujete, aj my sme boli nasimi taki veelmi nadseni, aj ked su uplne obycajne, ale krasne; krasne gravirovanie. Davate si aj vy gravirovat? A este tych motylikov z kamienkov (do kytice) sa ti podarilo zohnat? martuska, nam tu iba prsi a fuka... ]-( Asi stmavnem vo svadobny den, lebo do solarka nemusim...
Odpovedať
bunny, vlozim fotku obrucok aj pre teba, na chvilku, potom ju vymazem. do kyticky sa mi podarilo zohnat dve brosne, jeden je motyl, druhe vazka, ta vazka je krajsia, takze do kyticky pojde ona. Uvidim ale ci mi to buduci svokor bude vediet priletovat na nejaku kovovu tycku, aby to v kvetinarstve vedeli vmontovat do kyticky. Skusim este v pondelok-utorok pohladat nieco vacsie do tej kyticky, ako odporucili v kvetinarstve, aby tu brosnu bolo vidiet...
Odpovedať
ahoj bunny ja som akurát zaliezla z balkóna do chládku, lebo to slniečko neskutočne peče. Ke´d bude takto teplúčko tak som si povedala že tento celý nasledujúci týždeň sa budem hodinku slniť a potom ten budúci čo je svadba tak už nevylezem na slenko, aby fotograf nenadával :-D kedy sa vrátite na Slovensko? A ešte som sa napevno dohodla s fografom, tak stretávame sa o 14,30 pri dome sv. Martina Kedy máte sobáš?
Odpovedať
Počujte neviete kde sa dá kúpiť tyl?
Odpovedať
martuska, v starom dunaji je tyl vo vselijakych farbach, mamina kupila aj na zahradnickej
Odpovedať
jéj supiš pôjdem kuknúť, chcem kúpiť fialový a urobím z neho nejakú ozdobu na auto.
Odpovedať
marti, podla mna sa ti to vobec neoplati si ju robit sama, jednoduchsie aj financne lacnejsie je si ju pozicat
Odpovedať
a myslíš že neikto bude mať na požičanie fialový tyl? Lebo fialová nie je velmi rozšírená farba na svadbu. Totiž ja netuším čo taký tyl môže stáť.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som v piatok stihla kaderníčku... Neznášam to - 2 hodiny zabité :-| :-| :-| Nevyšlo to celkom ako som chcela, ale čo už.. .Lepšie ako bolo ;-) No a v piatok večer sme kúpili jedinú jednu čierno-oranžovú kravatu akú mali ;-) (čiarna a veľmi jemnulinké oranžové botky)... A ešte bola zlacnená na 59,- Sk - za takú cenu ani u č´ňana nekúpim :-. :-N
Odpovedať
Ahoj Julinka, tak to je super, že ste kúpili takú lacnú kravatu. No čo vybavené všetko? Už chýba len sobáš? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No asi už "len" samotný somotný sobáš... ;-) Ešte počasie keby sa dalo vybaviť... ;-) Ale možno fajn, že sa nedá, lebo na Slovensku by to bolo isto veľa papierovačiek :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nestihla som asi tie prstienky :-( telefonovala som s nasimi a potom prisiel kamos (aj s darom :-N , lebo nepridu na svadbu :-( ) Ale ta brosnicka je pekna, mozno by slo ju upevnit na drevenu palicku aj transparentnym lankom, ktore sa pouziva na navliekanie koralok? najjuli., blahozelam ku kravate ;-) marti, sobas je o 14.00, ale stretneme sa az v kostole x-) Prideme 21. 20-tkam potrasieme ruku uz ako dnovym mladomanzelom :-D. My uz o 2 tyzdne mame po, vy prave frcite! 8-) Keby ste vedeli ako nam tu leje, sedim tu v teplych podkolienkach. A to sme sa minuly tyzden kupali, aj ked prsalo. Fantasticke, vrele odporucam x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bunny len aby si neprechladla, bolo by zlé keby is bola na svadbe chorá, tak sa teplo obleč, nesed "len" teplých podkolienkach :-D A kedy prepokladáš že budete pred Carltonom?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D su fajne teple, pruzkovane :-D Myslis po obrade? no podla programu cca 1700. Obrad pocitame, ze skonci, resp. foto session zacne cca 1530 (+/-) =-) Budete sa motkat po starom meste - budes mat mobil? :-D anairda, poslem ti email, tak mi hod fotocku tam, ak chces. ;-) , lebo teraz ideme ... dansovat 8-(
Odpovedať
hej mali by sme sa motať v starom meste, mobil si určite zoberiem, teda aspoň na fotenie, lebo na keby som ho mala na obrade asi ma moja mama zabije :-D. My plánujeme že o 15,30 pôjdeme už pomaly na obrad. Hm ak by sme tú našu spoločnú nestihli velmi ma to bude mrzieť :-(
Odpovedať
cafte kolegyne a kolega :-) dobre bolo vcera, ze? skoda, ze si to uz pred svadbicka mi nestihneme zopaknut...
Odpovedať
Profilova fotka
anairda po, po, aspon po :-D Vacsina uz bude okruzkovana, vsak pavi :-D :-D martuska, ja si myslim, ze sa to podari 8-)
Odpovedať
ahojte, dnes sme sa boli kúpať na matadorke. Prvý krát toto leto som bola pri vode. anairda hej hej bolo dobre, bunny má pravdu po svadbách si to zopákneme. bunny: dúfam že sa to podarí, po svadbe kedy odchádzate na sever? :-D
Odpovedať
ahojte, tak od zajtra rána nám to bije na posledný týždeň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska zda sa mi, ze 30.07 :-N Dievcata a chlapcata ;-) , viete mi poradit nejake chutne, prijemne restauracie, najlepsie v centre BA, este lepsie s tradicnou slovenskou kuchynou? Viete, ci este funguje Slovenska restika v Auparku? Piste mi do ip, ak aj s kontaktom, dakujem velmi. A pav, ktora to bola ta nestastna restauracia, co sme tam neboli vitani? =-)
Odpovedať
ahojte, bunny už budúci týždeň =-) =-) to je hrozné, ja mám nervy no 20.7. je už za pár. No a videli ste predpoveď počasia? 20.07.2007 má byť 36 stupňov a náš deň má byť 26 stupňov, tak som zvedavá ako to vlastne bude.
Odpovedať
pomoooooooc!!!!! uz som vcera myslela, ze mam zasadaci hotovy a musim to cele prerabat do tvaru pismena E ]-( pozrite si tuto predpoved: http://www.accuweather.com/world-fore... hmmm to mam za to ze som sa tak stresikovali ze bude prsat... teraz to vyzera na 36°C, ale zevraj to bude ako keby 41°C... esteze mame v sale klimu :-D ale co to fotenie??!
Odpovedať
kedy budete rozbalovat dary? Viem, ze viaceri z vas dostanu len korunky, ale mozno ste uz boli na svadbach kde sa dary rozbalovali... pred alebo po polnoci? ak po polnoci, tak pred alebo po cepceni?
Odpovedať
ahojky, my sem dary rozbalovali po polnoci uz po cepceni a prezleceni do popolnocnych siat, pokial budete mat ale vela darov tak moc neodporucam, u nas sa ludia uz na konci mam pocit dost nudili tak sme sa to snazili urychlit ale i tak to bolo dlhsie nez tristvrte hodinu
Odpovedať
Profilova fotka
anairda, tuna som zazila, ze dary boli vybalene uz pred svad. hostinou (v takom prednom kutiku saly) a hostia si ich mohli obzerat (kym sa mladi fotili po obrade) . Okrem ineho tam stali karticky, od koho co je. 8-) Nespominam si, ako to bolo organizovane, ci hostia ukladali sami, ale asi bol niekto zodpovedny za ich vyzbieranie a porozkladanie - co si osobne myslim bolo velmi prakticke ;-) S tymi restauraciami mi vie niekto pomoct? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte: no ja keď pár dní sem nezavítam, tak normálne nestíham :-) to anairda: obrúčky super, videla som naživo :-D , dary rozbaľovať neplánujeme, radšej budeme tancovať, popr. si pripijeme s hosťami to martuska: My poďakovania dávame rovno do výslužiek, takže každý dostane, nafotím - vložím do albumu, trošku nám to štylisticky nevyšlo, ale čo už.....ozdobu na auto už máme- len zohnať prísavkvy na auto- to bude asi najväčší problém... to bunny: dáme stretko aj keď budete vy všetci už zobratí a ja ešte slobodná :-D , aspoň ma poučíte :-D inak, čítam, že si tu všeličo preposielate a mne nikto nič neposlal ]-( :-) , takže to radšej napravte :-D , keď stihnem- cez týždeň nafotím nejaké naše veci, ktoré som ešte nestihla a dám do albumu
Odpovedať
pav, tie prisavky az tak moc netreba, teda pokial mate klasicke V-cko, my sme mali pozicanu z agentury a ani na tej to nebolo, pod kapotou to nejako chytili a plus potom urobili masle na spatnych zrkadlach sice sofer vela toho nevidel cez ne ale v pohode, tie vybalene dary su super napad, ale to by potom hostia museli dopredu doniest dary, nam pocas hostiny tak priebezne chodili hostia do kufra auta a priniesli ich, potom sme ich dali na stol k blahozelaniam
Odpovedať
Profilova fotka
to babulina: no práveže naša ozdoba je "diagonálna" :-) , jednu stranu pripevním o späťák, ale druhú?... a ešte by som chcela na dvere možno :-) , inak krááááásne fotky máte, super :-)
Odpovedať
baby, dik, za odpovede... asi to spravime az po prezleceni do popolnocnych... ako tak pozeram na to pocko, budem rada, ked tu haldu latok dam zo seba dole :-D kam usadzate fotografa a kameramana? na koniec svadobneho stola? as tiez budu hladni, tak nech sa najedia, ci nie? aj ked neviem ako potom budu stihat fotit.... ale nechcem byt neslusna, ved tie 2 menu pri 54 sa uz stratia...
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: z tej reštiky, čo nás vyhodili, to bola Lúčnica, tam radšej nie, ale ako chceš :-D , jedna slovenská je pod hradom, skúsim ti zistiť, ako sa volá, majú tam rôzne slovenské špeciality, drahý bol z nej nadšený, tuším Modrá hviezda alebo tak nejak....ešte porozmýšľam o ďalších a napíšem ti...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?