Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to pav: o tej sobote to viem len tak velmi okrajovo, viem ze ma byt nejake stretko. My sa urcite zucastnime. Oblek sme uz kupili je krasny od Bossa :-) , mam zajednanu kyticku, konecne mame finalny pocet hosti (snad), zajtra idem na predlzenie vlasov tak som zvedava ako budem vyzerat 8-) ja uz tiez kaslem na to pocasie, ved naco sa zatazovat niecim co nemozeme ovplyvnit.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
múdro san, neznervózňovať sa....ja som ešte v robote, fasa, že? :-D Budete nádherní, som zvedavá na to predĺženie...všetky budete "vlasatice" aj s anairdou :-)
Odpovedať
mate pravdu s tym pocasim, ani ja sa nechcem stresovat, ale urcite je dobre vediet ako bude minimalne kvoli tomu foteniu... takze nemate nejake napady kde sa fotit v pripade zleho pocasia? san, to si potom pozriem na stretku tie predlzene vlasky :-) ja som tiez chcela, ale ma odhovorili, ze mam dlhe dost, ze nech skor zahustim. A ked som zvazila aj cenu, tak som si radsej vybrala tie clip in, inak su super, som s nimi spokojna :-)
Odpovedať
Martuska, ako ste dopadli s maminou? kupili ste?
Odpovedať
no ahojte, včera som bola taká unavená, že ke´d sme prišli domov tak som lahla a bola som mŕtva :-D No prebehli sme celý Polus, Ďalej nejaký obchod na Vajnorskej (Black & White) a nakoniec OD Dunaj. No a poviem Vám našli sme krásnučký kostýmček v jednom obchodíku, bola to suknička pod kolená, úplne jej zakryla bruško, sadla ako uliata len sačko bolo úzke a nemali z neho väčšie číslo. Taká som bola sklamaná, tak sme rozmýšlali, že keď nič iné nezoženieme tak kúpime to úzke a mama sa nezapne :-N ALe zase na druhej strane prečo by mala mať niečo úzke keď je to taký dôležitý deň? No a v jednom obchode na ňu navliekli takú dlhú a pestrú sukňu že úplne vyzerala ako cigánka :-D no neviem ešte skúsime niečo pobehať a uvidíme. Dnes po skúške sv.šiat pôjdeme asi na obchodnú, tú sme včera vynechali, možno tam niečo nájdeme, čo dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko. No marti, normalne si viem predstavit tvoje pocity. :-( My sme nakoniec nieco vybrali, co na nej sedelo najlepsie zo vsetkeho. Ale dost sme pochodili. Vrhnite sa na obchodiky v meste, urcite nieco najdete! :-) anairda, tie clip-in vlasky je pricesok? Lebo ja som tiez citila take - KLIP! Len su troska tmavsie.
Odpovedať
hej, je to pricesok, na takych sponkach - pukackach. Raz si chcem dat aj predlzit vlasky, ale teraz by ma to uz nacisto zruinovalo :-D som zvedava na san ako to bude mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: no dnes idem na predlzenie tych vlasov, samo som zvedava ako to bude vyzerat :-) ale asi si ani nedam spravit vsetky pramene mam ich 70 (35 blond, 35 hnede), ale ta hneda sa mi nepaci musia mi to prefarbit na uplne taku cokoladovu hnedu... no mam pocit ze to bude este komplikovane :-S a ako je to vlastne s tym stretkom?
Odpovedať
Profilova fotka
to san: dohodnime sa cez IP :-) na niekedy v sobotu podvečer... :-) , príď aj s novými vlasmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to pavianca: ok, nam je to v podstate jedno myslim ze nemame ziadny program. No jasne ze budem mat aj nove vlasy, jedine ze by som si ich cez noc vytrhala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to san: to až op svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to pavi: no snad to vydrzim :-D to anar: zevraj mate pekne ,,bulvarne,, oznamko :-D dnes prislo, len som sa zabudla pozriet do schranky tak musim cakat do vecera :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
san, drzim prsty s vlasmi, aby si bola iba spokojna x-) aj ja sa teskam na oznamko x-) o tyzden uz zopar z vas bude sediet s natackami, juj, nechcem stresovat, ale uz teraz na vas myslim!
Odpovedať
Ahojte kočky, práve som sa vrátila zo solárka, som si šlahla 6 minút a normálne že hnednem. Som si to naplánovala, že pôjdem piatok sobota a nedela, v pondelok dám pauzu, potom pôjdem v utorok, streda štvrtok a piatok sobota bude pauza a potom pôjdem každý druhý deň až do svadby. No a dúfam že budem pekne opálenučká. Tie dni čo bude tak strašne teplo tak budem sedeť na balkóne a slniť sa.
Odpovedať
jáj ešte som zabudla, dnes sme dostali prvé blahoželanie. Normálne mi to vyrazilo dych, to som teda nečakala, príjemne som bola prekvapená. Chcem sa opýtať Ďakovné karty budete dávať? A komu všetkému? Iba tým čo budú na hostine, alebo aj tým čo prídu na obrad?
Odpovedať
martuska, to bola dnes sranda v nicole, co? :-D aj my sme dnes dostali prve blahozelanie, Babulina, dakujeme! :-)
Odpovedať
Martuska, nie som ziaden expert na solarko, ale podla mna tri dni za sebou, to je dost silne kafe... nemas tmavu pokozku, tak to by som urcite nerobila. Maximalne tak kazdy druhy den. do svadbicky mas 14 dni, to ti este krasne vychadza ma 5-7 krat.... a hlavne sa neodporuca kombinovat slniecko a solarko, to je ta najhorsia vec, po solarku by si mala mat tak 2 dni pauzu kym sa pojdes slnit... radsej vyuzi slniecko co bude buduci tyzden, predsa len myslim, ze slniecko krajsie opaluje nez solarko. jaaaaj, a este sa vam musim pochvalit, mame doma obrucky su prenadherne, take krasne som si ich ani nepredstavovala. Hned by som tu moju nosila, aj palinko si ju uz v aute po ceste domov stihol aspon 5x nastoknut :-D tak uvidime ci bude aj nosit :-)
Odpovedať
ahojky, niektore julovky ma uz odhalili, ale pre ostatnych, pridali sme foto od profesionala, aj gratulacie sme povolili, ak mate chut nam napisat nieco mile tak budeme velmi radi ;-)
Odpovedať
Dobré ránko prajem. anairda: no memôže, teraz ísť každý druhý deň, lebo budem mať svoj mesačný cyklus a vraj sa s tým nedá ísť do solárka, preto som to chcela riešiť takto. hej v nicole som si to užila, som zvedavá kedy mi zavolá, či má na mňa číslo, v tom vytržení, že som ťa tam stretla som sa aj zabudla opýtať. super že máte obrúčky som na ne zvedavá, nehodíš ich na pár minút do albumu? babulina: akurát teraz som videla na hlavnej stránke, že tam niečo je tak idem friško kuknúť :-D No a najdôležitejšie je že na accu weather je počasie na 28. a má byť 32 stupňov :-N nevadí hlavne že nebude pršať :-D :-D
Odpovedať
hej, aj na 20.07 to vyzera uz lepsie... uvidime... jaaaaj, moj posledny slobodny vikend! =-)
Odpovedať
hej uvidíme ;-) No tak akurát mi volal fotograf a doporučil mi vyhýbať sa slnku aj soláriu, lebo nemám byť tmavšia ako ženích. No tak ja neviem, nechcem byť dvojfarebná. Ale tak tento týždeň pôjdem na slniečko, už nie do solárka a týždeň čo budem mať svadbu nebudem chodiť nikam. Ale ja chcem byť pekne hnedučká :-(
Odpovedať
tak vezmi do solarka aj zenicha ;-) ja by som totho mojho nikdy na to nenahovorila, ale tebe sa tvojho mozno podari. Nastastie moj drahy je dost tmavy... a preco ked mas mrchu nemozes do solarka? =-) idem hodit na chvilku do albumu obrucky, ale len na chvilocku ;-)
Odpovedať
aj môj Maťko je dosť tmavý, a dokonca dnes išiel robiť k bratovi na stavbu a určite tam bude behať hore bez tak sa ešte viac opáli, no asi sa idem hodiť na balkón, natrem sa a budem tam chvíločku. no ja neviem to som počula že keď to baba má tak nemôže chodiť. ale neveim či to je pravda, ja verím všetkému čo mi niekto povie. No a kde sú obrúčky? :-D
Odpovedať
už sú tam ;-) nejak mi to haprovalo, musela som sa reštartnut :-)
Odpovedať
júúj peknučké sú, to je čo za kov? A kamienky sú diamantíky?
Odpovedať
v akom peknom drevenučkom vám ich dali, my sme dostlai taký plastový škaredý :-D
Odpovedať
dostla si fotečku z nicole?
Odpovedať
idem kuknut:-) aj ja ti poslem :-)
Odpovedať
nejak mi hapruje net, vobec sa mi neda spustit yahoo, takze kuknem+poslem neskor.
Odpovedať
ok ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?