Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavi, cepcis? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, nemôžem Aďku nechať v štichu, ale už sme mala aj náhradu pre každý prípad, v lete je to des, nás je viac ako 20 báb,a le zohnať 6 v lete bol problém, komplikoval to aj fakt, že na druhý deň má iná kamoška zo súboru svadbu mimo BA a niektorí pôjdu tam.....
Odpovedať
Pav si proste poklad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie som :-D , inak sa mi strašne páči vaše oznamko, aj kolegom v kancli sa páčilo, má proste úspech... :-)
Odpovedať
anairda - tolko pochval na vase oznamko: uz som uplne zvedava, ako vyzera? nehodis ho naozaj nascannovane do albumu, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
anairda, julinka: Bratislava 11. júla (ČTK) - Slovensko by mali na budúci týždeň zasiahnuť horúčavy. Denná teplota by v nížinách mala podľa predpovede meteorológov vystúpiť na 32 až 36 stupňov Celzia, a je preto možné, že padnú aj rekordy.
Odpovedať
Bunny, s tymi teplotami je to tak jak pises, ale tak do stredy (tusim ma byt az 39). Stvrtok uz ma byt skaredo. Vsak uvidime, nechame sa (dufam pozitivne) prekvapit. Eleni:: oznamko mam v elektronickej podobe, ale zial ho nemozem tak sirit. napis mi do ip tvoju postovu adresu, poslem ti ho:-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky a ženích, dnes som si zobrala nútenú dovolenku, máme pokazený záchod a čakám ako blbec na opravárov, keby som bola vedela že neprídu doobeda tak idem do práce ]-( ale bola som aj u zubárky, mi leštila zúbky a fluorizovala mi ich, ale žiaden efekt nevidím, segre po tom krásne obeleli zúbky a mne nič, asi budem do konca života žltozub, a ja som chcela byť taká pekná na svadbičke :-( Len ma z toho bolia ďasná. Poobede (kašlem na opravárov, keď nedošli doobeda) idem s mamušou pozerať konečne niečo do čoho tú našu mamu oblečeme. Vôbec nemám predstavu, čo by sa takej svadobnej mame hodilo. Musím pokukať albumy a budem si všímať tentokrát nie nevesty ale svadobné mamy. hej veď mám čas mám dovolenku ]-( Ja sa tak bojím škaredého počasia, veľmi si prajem aby sme mali všetky krásne počasie na svadbách, idem kuknúť na accu Weather, tam je 15 dňová predpoveď, ako bude ten týždeň čo je naša svadbička. Tak sa nudím :-(
Odpovedať
marti, napis presny link na ten accu weather. my sme tiez pre moju maminu zhanali veci, ale nejak sa nam nepodarilo, ale to asi kvoli povahe mojej maminy co vsetko ofrflala... ked budes chciet inspiracie ze kam sa ist kuknut, tak daj vediet ;-)
Odpovedať
http://www.accuweather.com/world-fore... ja sa tiež velmi obávam ako bude moja mama reagovať na nejakú možno trošku drahšiu vec, ona by bola schopná ísť na svadbu vlastnej dcéry v tom v čom bola mne na stužkovej pred 5 rokmi. Ale to teda né, to jej nedovolím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja vám tak závidím, že s mamou beháte a zháňate, ja by som s tou svojou rada šla, ale vo VT niet kde, nič nemá, nenašla ani v poľsku, som zvedavá, v čom príde na svadbu...
Odpovedať
moja mama si chcela dat 20 rocnu suknu :-D nevedela a nevedela som ju prehovorit... chcela si k nej dat usit korzet... nakoniec sa to podarilo az krajcirke, ta ju dost efektivne spracovala. no kuknem tu stranku a rychlo spat k praci... aaach... :-S prijemne nakupy prajem! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som s mamou pochodila uz skor, ona je dost nekonfekcna postava :-( a navyse nema zial velmi dobry vkus. Vybrali sme kdesi na Obchodnej. martuska hned som tu stranku okukla, ozaj s tym pocasim nebude sranda :-( anairda, mozno si uz aj nasla? http://www.accuweather.com/world-fore... aj tu je takych chabych 15 stupnov
Odpovedať
bunny: moja mama tiež nie je konfekčný typ, má štíhle nohy ale brucho má ako tehotná v 8 mesiaci, tak som zvedavá čo zoženieme, videla som v poluse taký pekný kostýmček, tak tam pôjdeme určite, a keď nesadne tak budeme behať pokial si topánky nezodereme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nám už iba kravata chýba ;-) :-D (čierna to istí, ak nezoženiem oranžovo-čiernu, kúpim čiernu) :-D :-D :-D Dnes som došila oranžové cez ramená... A ušila som zo zbytku takú stuhu, že sa možno bude na niečo hodiť - na kyticu alebo dekoráciu... ;-) :-D
Odpovedať
bunny: hej to počasie ma dobre nervuje. Raz je pekne, raz škaredo raz je 20 stupňov inokedy má byť 36 stupňov, no neviem neviem ako to bude v náš deň, a poviem ti že sa toho počasia velmi obávam.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dobra stranka martuska 8-) Hned som si ju sejvla ako Favorites :-D , len som si nevsimla, ze si uz skorej poslala link, lebo sa kocham v inych fotkach v albumikoch neviest :-D Ooj take su krasnucke x-) Dost du teplotne vykyvy... A ked nam bude zima, supneme si poldeci ;-) (ako ja pred jednou prezentaciu, ale to bol iny dovod :-D )
Odpovedať
hej hej aj ja ju mám ako favorites a každý deň pozerám ako sa nám ten dátumík blíži, ja som už taká nervózna. hej šupneme pol deci a bude nám dobre :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, blíži sa vám to...nechcem provokovať, ktovie, ako je na tom uplnenaj.....počasia sa nebojte, podaľa mňa je 25° vždy lepšie ako 35° - to sú potom všetci len otrávení z toho tepla...
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka, mohla si pozriet kravatu na ebay, mozno by si nasla, len teraz to uz moze byt tak-tak, stihla dojst. Z usa sice dojde tovar za cca tyzden, z anglicka aj do 5 dni. napr. tato: http://cgi.ebay.com/BNWOT-Zegna-Silk-... alebo si ich preklikaj sama: :-D http://search.ebay.com/search/search....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, trosku Vas citam a neda mi nenapisat, hlavne kvoli tomu pocasiu na 20.7.2007, to je neskutocne. cely tyzden horucavy, v piatok ma prsat a v sobotu opat pekne... :-( pridavam aj link podla ktoreho sa ja vzdy riadim bohuzial aj tam to vyzera zle http://www.weather.com/outlook/travel... no, ale ako sa hovori ked prsi znamena to stastie a bohatstvo pavi: uplnenaj sa ma dobre, len nestiha v robote :-)
Odpovedať
pavča neprovokuj :-D hej máš pravdu vždy lepšie 25. mne ani na teplote nezáleží, len nechcem dážď, teda môže pršať keď budeme už v reštike, ale dovtedy nech nie je zamračené. Áno uplnenaj a anairda to už majú iba za pár:)))
Odpovedať
Profilova fotka
to san: tak vitaj, inak ja to mám tiež teraz blbé v robote, ale trochu sa tu odreagúvam :-S , pozdrav ho, dúfam, že tá sobota platí, ešte si zavoláme. Už máte oblek? A ako ostatné prípravy? to martuška: no dážď je fakt odveci,ale zas také poloblačno môže byť fajn... :-) budem vám všetkým júlovým držať palce s počasím...tie prietrže a hrozné smršte čo tu boli by som nepriala nikomu
Odpovedať
ahoj sandruška, jé ty si nás poctila svojou návštevou, sa tešíme :) tak to je v keli s tým počasím, ale hádam bude pekne, nádej umiera posledná :D ďakujeme pav, dúfam že vy budete mať už lepšie a ustálenejšie počasie.
Odpovedať
dámy lúčim sa s vami, držte päste nech niečo tej mojej mamuše zoženieme, ešte sa dnes ozvem teda ak sa mi podarí :)
Odpovedať
fuuuha, san, tak na tamtej stranke to vyzera doooost blbo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska:krásne popolnočné, videla som v albume... :-)
Odpovedať
to najjulinka: sorry že zas poúčam, ale čierna kravata sa dáva fakt len na pohreby. skús prehodnotiť :-)
Odpovedať
hej, kludne nech je aj 20 stupnov, to mi nevadi, hlavne nech neprsi... ale ked bude tak budem nenechame si to predsa pokazit :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
máte nejaké miesto na fotenie, ak by pršalo? My asi niekde pod strechami starého mesta, popr. v podniku :-D , si ešte v robote? Ja hej. Musím čakať za nejakým materiálom, aby som v ňom opravila gramatické chyby. Chápeš na to som študovala? ]-( A čakáme tu za tým 5 ]-( , asi ma ......podľa mňa to nie je normálne, ale môjmu šéfovi sa to zdá úplne normálne!!!!!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?