Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak sa dohodneme cez mobil, ak sa niekto pridá- bude nás viac.... :-)
Odpovedať
Buduca sobota aj mne vyhovuje:-)
Odpovedať
budúcu sobotu, toje 14.7? tak to zatial aj mne vyhovuje. Zapíšem si to do kalendára ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja že pôjdeme s pavčovcami na kávu a už je nás 6 :-D
Odpovedať
nepáči sa ti? chcel si mať kávičku vo štvorke? Tak na to pekne krásne zabudni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fšecko sa mi páči :-D :-D
Odpovedať
no veď preto, skúsil by si protestovať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neneee ja neee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. chcem sa vas opytat, ci budete robit pre svadobnych hosti tie balicky a co vlastne do toho dat???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mia, my nerobime, ale davaju mydielka (aj vlastnorucne vyrobene), minicokoladky (tie mozes kupit na - poslem ti link), cukriky... Mozno tu je aj tema ked napises klucove slovo. Mne to teraz nejako nechce vyhladavat... Prajem vam vsetkym krasny a pokojny vikend. My zaciname uz dnes - ideme na ryby ;-)
Odpovedať
ahoj mia, my budeme dávať perníkové srdiečka, ale do balíčkov sa vačšinou dávajú mandle v bielej čokoláde, alebo podobné sladkosti. bunny: ale vám je dobre, aj ja chcem mať už víkend :-S
Odpovedať
anairda: posielala si už oznamká? Lebo som nič nedostala :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, nie neposielala som. Potrebujem vase postove adresy, nie mejliky, bo nemozem to elektronicky sirit. Vacsina z vas ale poslala mejlove:-D tak sup sup mi napiste tie "klasicke" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ved nam to mozes dat osobne ;-) napriklad na stretku 8-)
Odpovedať
mia, my sme mali darceky pre hosti, take male balicky a dali sme tak iba mentosky ale hostia boli nadseni, hod ockom do mojho svadobneho albumu tam to je odfotene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme hostom davat tie drziaky na menovky a babatko k nim pribali este take milka mini cokoladky. urobime z toho balicek aby pochopili ze si to mozu brat :-) drziaky su v albume. kuk tam 8-)
Odpovedať
radsej VAm to poslem, to stretko nam vychadza tyzden pred svadbou, a clovek nikdy nevie co sa pritrafi, hlavne takemu pariku ako sme my dvaja (teda hlavne moj drahy, ktory vsetko odklada na poslednu chvilu). Ale urcite chcem dojst, len som realista a pocitam s tym, ze nie vsetko vychadza tak ako chceme... :-S
Odpovedať
tak som sa akurat vratila z konzultacie od tretej kadernicky. Vyzera to nadejne, konecne som, zda sa, natrafila na proficku. Ale budem trpiet od netrpezlivosti, lebo ide na tyzden na dovolenku, takze skuska bude az 16.jula.
Odpovedať
Profilova fotka
moc vam dakujem za napady a pomoc. ked som si citala co vsetko pripravujete a videla vase albumy tak mam pocit, ze ja tu svoju svadbu pekne odflakujem. ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, este vikendujete? :-D :-D Tak, prve julovky si to uz odkrutili. Ako sa vam dari v pripravach, mile dvadsiatky? mia, urcite pripravu svadby neodflakujes - kazda nevesta/zenich ( :-D ) na MS ma predsa ine predstavy a o tom su ich albumiky :-)
Odpovedať
AHojte. anairda: no tak to Vaše oznamko je úžasné, veľmi dobrý nápad, he he som sa nasmiala. bunny: Ja už od siedmej nevíkendujem, som pilne zarezávala v robotke, ale neva veď za chvílu je tu opäť víkend. Inak práve som sa vrátila zo salónu, mi pošpendlíkovali šaty a v piatok idem na skúšku, čí mi ich dobre zúžia. Skracovať mi ich nemusia, lebo som si kúpila topánky na veeelkom opätku :-D tak som zvedavá čo mi so šatočkami urobia. taká milá tetuša tam bola. A do kostola budem mať také niečo biele cez plecia, nie je to štóla ale také niečo jemné :-N neviem ako sa to volá :-N
Odpovedať
Ahojte:) Martuska, to ma tesi, ze sa ti pacilo:) Bunny, posli mi do IP aj ty adresu, to neva ze je v zahranici, lebo nemozem oznamko posielat cez mejl :-( ja som dnes zazila sklamanie z agentury co nam mala dodat DJ. Bola som s nimi tak nezavazne dohodnuta, s tym, ze moj nastavajuci nechcel DJ, mal hrat jeho kamos, ale bolo by to sama elektronika, tak som chcela aby cca do 23:00/polnoci hral normalny DJ s tym, ze mu povieme ze senzus a podobne veci si neprosime. Tak som to nechala otvorene s tym, ze kd sa mi podari draheho spracovat tak vsetko napevno dohodneme, zaplatime... (a este dobre by mali to, ze DJ by si odkrutil tie 3-4 hodky, ale zaplatili by sme samozrejme celu noc...) Zenska z agetury (inak vychytenej, povazuju za za velkych profikov) suhlasila s tym, ze nam ten termin podrzi s tym, ze ked by sa jej niekto dalsi ozval, tak mi zavola a my sa definitivne rozhodneme. Dnes som jej volala ze teda sa mi mojho draheho podarilo spracovat a ze kedy sa mozeme stretnut a dohodnut veci a ona mi povedala, ze zial uz na ten termin maju inu svadbu. Bola som velmi sklamana... a hnevam sa, aj na seba, ale aj na nich...
Odpovedať
fú Adrianka tak to je teda nefér, ako to budete teraz riešiť? Skúsite zohnať iného DJja? ALebo bude hrať celú noc drahého kamoš?
Odpovedať
no este neviem... skusim niekoho pohladat... mame jedine stastie, ze svadba je v piatok, tak snad este niekoho najdeme... najviac ma na tej zenskej nastvalo, ze sa to snazila otocit a hovorila ako som ju ja poskodila... pritom suhlasila s takym postupom, ze nam to nezavazne rezervuje a v pripade potreby sa ozve. hovorila, ze mi telefonovala ze som nedvihala a potom som mala vypnute. Ale ja vzdy volam na zmeskane hovory, a ked som vypnuta tak mi pride sms so zameskanymi hovormi, takze klamala... a ohanala sa v telefone, ze aka su oni seriozna firma... no comment... Vam bude hrat kto?
Odpovedať
ozaj a kde si bola na skuske? v auparku ci na dostojevskeho? lebo aj ja som dnes bola na dostojevskeho.
Odpovedať
Profilova fotka
aďa to je pekne po ze vam zrusili toho DJ-a :-( my sme sa prave vratili z metra. boli sme dokupovat nejake vino, sampus a tvrde. zas dalsich 10 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: Ďakujem za svadobné oznamko - včera došlo... No máte ho úplne iné ako ostatní, takže super... Ja nemám rada také "klasické"... Aj Karolovi som ukázala oznamko... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: keď pôjdeme na obed (napíš kedy), môžeš mi dať oznamko, nemusíš posielať poštou, už sa teším, súbor ešte zisťujem, sorry, že to trvá, ale len včera večer sme sa vrátili z domu, boli sme tam od stredy....vyzerá to tak, že aj na moju svadbu bude kpa ľudí preč :-( , žiaľ prázdniny, dovolenky, festivaly... to uplnenaj: nabudúce aby sme sa dohodli cez IP :-D ...ale nie, radi uvidíme aj ostatných že? to all: 5 dní je človek mimo a potom zistí, že probudlo asi 100 albumov na stránke :-D , už som to vzdala pozrieť ich všetky... musím ale pochváliť moju segru- aké fantastické ozdoby mi pripravila na steny do sály, skoro som padla na zadok, super, niečo sme ešte podokončovali, už aj ozdoba na auto je skoro hotová....už aj pierka začína robiť, urobila mi aj skúšku účesu (lepšie ako od kaderníčky- musím vám povedať...)...také ozdoby na stenu som tu na MS ešte nevidela, a to ju nechcem prechváliť..... :-) :-D
Odpovedať
baby, poradte DJ-ja. Koho mate Vy, alebo koho ste na svadbe v BA zazili a bol dobry? Hlavne aby nehral hudbu typu spominany senzus...
Odpovedať
anairda, ja mozem nasho len odporucit - Vinco Kosnac - nehral ani jeden senzus a vsetci sme sa fakt super bavili. nemam tu vo W nanho kontakt ale vytelefonuj si ho cez http://www.vasaparty.sk/ inak, viem si predstavit, ako ta v tomto vasa agentura nastvala....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?