Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby julovky ... ja sa mam fajn :-) a viacmenej sa nestresujem kedze ma v aprili este cakaju dost narocne skusky takze tie su prvorade ... na druhej strane aspon mi zo svadby nesibne :-D mam zatial termin v kostole a miestnost ... vsetko ostatne idem vybavovat az v maji .... no este saty si idem skusat teraz v sobotu
Odpovedať
Martuska, ty si teda dobre ranne vtaca! :-) Ja ledva vstavam o 7:00! Pre mna je dnes super den, ozval sa nam fotograf, ze ti co ho mali rezervovaneho mu odriekli termin a este sa mi podarilo si rezervovat saty! Som si vravela, ze kazdy tyzden treba poriesit jednu vec, tak tento tyzden som si uz nadbehla aj za buduci :-D
Odpovedať
Ahojte babky, anairda super gratulujem, teškám sa že si si napokom vybrala. Máš ich aj v albumíku? Ak nie nehodíš ich tam? Som na ne strašne zvedavá. :-) skybaby: tak to by som nezvládla, nemáš nervy? Čo ak už náhodou bude všetko obsadené?
Odpovedať
Profilova fotka
nervy mam akurat z tych skusok ;-) ale je pravda ze nejake veci som delegovala na maminu - zakusky a hudbu, sestra mi prave hlada kadernicku a vizazistku :-) treba teda spravnu organizaciu
Odpovedať
Tak to držím päste abyskúšky dopadli na výbornú. :-D To máš fajn, že máš také organizátorky. Moja segra je viac v rakúdku ako doma, tak mi moc nepomáha a mama sa nám do toho nechce montovať, vraj je to naša svadba tak sa máme starať. Ale zase na druhej strane mi zohnala kontakt na jedného cukrára, tak uvidím ako to dopadne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska urcite to dopadne dobre myslim cela svadba, ja si planujem si to strasne uzit, proste to bude zurka v krasnych princeznovskych satach :-)
Odpovedať
Hej hej aj ja si to užijem budem prvý a posledný krát celú noc tancovať a užívať si to. určite si to všetky v ten svoj deň užijeme. A už máš predstavu akú chceš šatočky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som asi velmi neromanticka ale v sobotu idem do jedneho salonu a dufam ze tam mi nieco padne do oka a to si vyberiem ... podla mna su vsetky tie saty skoro rovnake ... najskor budu korzetove (aj ked kolegyna povedala ze budem mat v nich tucne ruky - blbost) a nechcem ich prilis prezdobene, takze sa necham prekvapit co bude v sobotu :-) ty uz saty mas?
Odpovedať
Hej mám šatočky, keď som rozmýšlala aké šaty vlastne chcem, tak som nechcela dvojdielne a chcela som okolo krku, lebo som mala dojem že v korzetových mám moc nízko prsia (až na bruchu :-D ), ale nikde nemali šaty okolo krku, tak som si začínala skúšať aj korzetové, ale museli to byť celé šaty. A nakoniec v salóne Nicole som našla korzetové, úplne jednoduché a veľmi sa mi páčia. Tak uvidíme či si budem prsia vláčiť na bruchu :-N
Odpovedať
Skybaby, mne sa uplne zmenil vkus, najprv som chcela uzke cipkovane saty ako mam v albume a nakoniec po skusaniach kadecoho mozneho som sa rozhodla pre octubre. Clovek ma rozne predstavy a nakoniec ich musi prisposobit moznostiam a tomu co sa mu hodi :-S ... Ale to skusanie je supis, ked sa prvy krat uvidis v satoch (to je jedno v akych), bude to uplny sok, aspon ja som ho mala... :-D
Odpovedať
anairda: a ja som si myelela že som blázon, aj mňa pochytil šok, že kto sa to z toho zrkadla na mňa pozerá :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vlastne mala dvoje saty na sebe na tom svadobnom veltrhu v inchebe a mas uplnu pravdu, som sa citila ako z inej planety, uplne haluzny pocit 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anairda - co mas v albume tak su celkom pekne 3, 4 a 6. moj frajer by strasne chcel aby som mala uzke, lenze nemam na to postavu a podla mna su take menej svadobne ... nie je to ten rozpravkovo princeznovsky pocit ;-)
Odpovedať
Skybaby, moj priatel zahlasil, ze jemu by sa pacilo nieco jednoduche, najlepsie kostym :-D hahaha to povie mne ktora dodnes najradsej nosi ruzovu a keby som mohla tak nosim flitrovane veci aj do roboty :-D no neviem co povie ked ma uvidi vo svadobny den v mojich satoch :-D Podla mna uzke saty su prave tak svadobne ako saty so sirokou suknou. Ved tu na stranke mas kopec neviest v uzkych satoch a vyzerali bohovsky Moj nazor na to ake chcem mat saty sa stale menil, raz som chcela siroku suknu, potom nieco uzke, atd. .. po pol roku obzerania siat na nete som si konecne vytvorila nejaku predstavu ake by si chcela mat saty, isla som s nou do salonu a tam potom nastala realita... :-D v nicole ma uplne spucovali, ze som v ten den uz 3. utla nevesta co chce uzke saty, ktore najlepie vyniknu na vyssich kockach. Najprv som sa vzburila a trvala na tom, ze vyskusam aj uzke cipkovane saty, potom som skusila aj krinolinove a az ked som dosla domov a pozerala som si fotky, musela som uznat ze tety mali pravdu :-)
Odpovedať
anairda: jéééj ty máš skoro taký istý zásnubný prstienok ako ja, len ja mám žlté zlato, ale tá hlavička je úplne rovnaká. ;-)
Odpovedať
hej, ja som si ten tvoj u teba v albume vsimla :-) su velmi podobné. Ale myslim, ze ty mas vacsi kamienok :-)
Odpovedať
Ahojte júlovky, konečne som prišla z robotky. Taká som dnes zničená, idem kuknúť kamoškinu stužkovú a potom sa sem vrátim, zatial sa majte pekne. :-)
Odpovedať
Ahojte júlovky tak musím sa pochváliť konečne som si kpila popolnočné šatočky. Sú dokonalé. Ešte ich musím dať skrátiť a zúžiť a normálne budem hviezda. Skoromanžel stratil reč keď ma v nich videl. A to je pre mňa najkrajší pocit, že sa mu v nich páčim. Tak sa teškám :-) :-) :-D
Odpovedať
Martuška, waaauuu, tak Ti šaty sú fakt super! Sexi ;-) Takze priatel Ta v nich videl? A videl Ta aj vo svadobnych?
Odpovedať
Ahoj. Ďakujem. Hej videl, chcela som aby mi ich schválil. Nie vo svadobných ma uvidí až v deň svadby. Nechcem aby ma videl vo svadobných. Ja som poverčivá a nechcem riskovať :-D
Odpovedať
Preto sa pýtam, lebo viem, že ich máš doma kúpené... Mať ich doma tak ich aspoň 1x týždenne skúšam a to by bolo riziko :-D Ja tiež nechcem aby ma vo svadobných videl, preto ani nechcem dať fotos sem na stránku, aby ich nevykňúral. A okrem šiat ako pokračuješ s prípravami? Ja začínam uvažovať nad tým, že asi naverbujem nejakú svadobku, hlavne čo sa týka výzdoby sály, kostola a zabezpečenia ďalších pár sprievodných vecí. Obávam sa, že inak to asi nebudem stíhať... A začínam zháňať topánky, čo bude asi ešte väčší problém ako šaty...:-S
Odpovedať
ahojky martuska, tie popolnocne saty su uzasne, prekrasna farba hodi sa ti strasne strasne moc inac podobny strih mam aj ja, ale inu farbu taku maslovo zlatu :-)
Odpovedať
Hej mám ich v maminej skrini a tam ma tak nelákajú ako keby boli v mojej. A môjho drahého táto stránka nezaújma takže to je super že ich neuvidí. No pokračujeme tak, že sme si objednali oznamka a teraz už len čakáme kedy nám dajú vedieť že sú vytlaené a môžme si ísť pre ne. objednali sme si aj výzdobu miestnosti, lebo sa mi velmi páčia stoličky s návlekmi a mašlami tak to som povedala že musíme mať. A to je asi všetko. Ešte musíme ísť objednať zákusky a tortu, ale to má asi ešte čas. Topánky mi ani nespomínaj, dnes som pobehala všetky predajne s topánkami čo boli otvorené a žiadne ktoré by sa mi hodili k popolnočným som nezohnala, tak neviem čo budem robiť. A ty ako pokračuješ s prípravami?
Odpovedať
To ste dobri!!! My máme zatiaľ len sálu na hostinu, moje šaty a fotografa... Takže nič moc :-S Paradnu vyzdobu saly chcem mať aj ja, navleky zapožičaju v hoteli, ale ostatna vyzdobu čo tak mali nafotenu ako to robia sa mi moc nelubila hoci nebola zla... Ale fakt si neviem predstaviť ako budem kvoli stuham na navleky (lebo nechcem biele ako maju v hoteli), kadejakym mištičkam a ozdobam obehavat 1000 obchodov, na to fakt žiaľ namám čas... :-| Takže asi svadobka bude musieť byť, nech sa môžeme sustrediť na tie veci, ktore chceme poriešiť vo vlastnej režii.
Odpovedať
ahoj Leni ďakujem pekne. Hej tak pošli foto nech vidím aj tvoje šatočky. keď som tie šatočky zbadala tak som sa do nich zamilovala, tak som neodolala a kúpila ich. :-N
Odpovedať
Hej my sme si chceli výzdobu spraviť sami, ale potom som si povedala,že nebudem sa stresovať keď budem aj tak dosť nervózna v ten deň a ešte by som mala ísť zdobiť sálu. A nechcem otravovať sestru s mamou, nech si náš svadobný deň užijú aj oni.
Odpovedať
nemam fotecku, zatial som ich neodfotila, musim ich dat tiez upravit ale cakala som dokym si kupim topanky, a konecne po dlhom hladani som si ich vcera kupila, baby to bol des hladat strieborne sandalky s nie moc vysokym podpatkom, ale mam ich tak som nadsena ale hladala som ich asi tak od vianoc, tymto sme zavrsili vybavu nevesty a zenicha a uz iba vyriesit alkohol, zakusky a menu a potom uz len cakat a tesit sa :-D
Odpovedať
supiš teším sa že si zohnala topánočky. Aj ja som dnes zháňala strieborné topánočky, lebo fialové asi ťažko zoženiem a tiež chcem na nízkom opätku, lebo svadobné mám 10 cm opätok a nikde som nič nezohnala. Minúlý rok bolo strieborných topánok strašne veľa a teraz keď ich potrebujem tak som nikde nevidela. Ešte zbehnem do mesta a hádam sa namňa usmeje šťastie a nejaké kúpim.
Odpovedať
Tak to máš super Leni že už máš komplet výbavu ja stále nemám závoj a ani predstavu aký chcem a 22.3 idem na skúšku ku kaderníčke tak neviem čo jej tam prinesiem. A drahý nemá košelu svadobnú ani poplonočnú :-(
Odpovedať
ja som si davala sit zavoj special pre mna, lebo ani jeden sa mi nepacil, a presne som vedela aky chcem, davala som si ho sit v salone el, strasne boli zlati tam, v stredu si mam ist pon, podla mna kadernicek bude stacit ked jej povies ci ho chces zvrchu alebo zospodu a nacom bude prichyteny ci na hrebienku alebo nie, kam ides na skusku, ku akej kadernicke?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?