Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
ahojte počúvajte kto bol v tom Quo vadis? My tam ideme dnes len potrebujem vedieť ako dlho to bude trvať. Začína to o piatej. Pavianca sa mi zdá že tam bola :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: trvá to asi hodinu, my sme boli iba pol hodinu, lebo žena to robila sama (chlap tam nebol), takže to zbehlo ozaj rýchlo...
Odpovedať
OK ďakujem neviem sa dočkať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uži si to :-D , keď to abslovuješ- budeš v klube - aj uplnenaj ťa pozdraví, keď sa vráti z dovolenky..ktovie, aké tam majú počasie, keď tu je tak zima....
Odpovedať
Profilova fotka
Taaaaaak... Zajtra začíname s dávaním vecí do auta - na sťahovanie... Ako keby nestačilo, tak Karolov synovec má v piatok oslavu menín :-S :-S :-S Karolovi na tom synovcovi moc záleží a aj keď on povedal jeho mame, že nevie či dojde, tak chcem aby sme tam išli ;-) ;-) ;-) Dnes som stihla ísť na kávu a zmrzlinku s mojimi dvoma naj kamoškami :-D :-D :-D (Obe bývajú mimo KE, takže som rada)... Inak dnes to mám "už len 22 dní"...
Odpovedať
cafte :-) tak mam za sebou skusku ucesu - zle, zle, zle!!!!! ale neviem, ci vobec najdem niekoho kto mi urobi uces podla predstav :-S :-(
Odpovedať
najjulinka, radsej to ani nepocitam... inak mame hotove oznamka, uz len dat tlacit :-) potom ked sa stretneme, tak Vam dam :-) lebo nemozem posielat (asi) :-S
Odpovedať
anairda : neboj, urcite budes mat nakoniec prekrasny uces :-) ja budem mat asi dieru medzi zubami, vcera mi trhali... co je horsie ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ivica: fúha a kde ti trhali?, mne dajú vjúly strojček dole to anairda: nechceš kontakt na moju kaderníčku? Aké chceš vlasy? Nič za skúšku nedáš, nie je drahá -češe pekne, ja na jednu skúšku ešte pôjdem.... my máme sv. auto a objednané obrúčky, ale vyberali sme v noci z katalógu, tak som zvedavá, ako to vôbec dopadne...
Odpovedať
pavianca : je to päťka dolu, ked sa jemnejšie usmejem, tak by to nie je veľmi vidno, ale keď rozďavím pusu do véľmi širokého úsmevu, tak to trochu vidieť. zubárka mi núka mostík, ale pred svadbou je to veľmi vysoký výdaj :-| že keď sa to pekne zahojí, tak ešte ráno v deň svadby by sme to stihli namontovať... ale ja neviem, asi to nechám až voľakedy na potom, v deň svadby ešte prežívať také utrpenie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na deň svadby by som to nenechávala, jednak to nebudeš stíhať, jednak ti to znepríjemní deň a nevieš, ako to vyjde..skôr deň-dva pred svadbou......a 5 to je v pohode, to nebude veľmi vidno....
Odpovedať
ivica: no tak v deň svadby by som ti to neradila, moja segra mala ten istý problém, nemala horné 5-ky a nedávno si ich dala zbrusovať na mostík a v oboch sa jej zapálili nervy tak z pôvodných 5 dní (za takú dobu od obrúsenia ich mala mať nasadené) sa to natiahlo na neskutočné 3 týždne. No tak to by som nepriala ani najväčšiemu nepriateľovi, tolko bolesti a trpenia kvôli zubom. pavianca: no tak tá prednáška bola najväčšia blbosť akú som kedy počula a videla. No nikdy viac, ale máme potvrdenie a to je hlavné. Anairda: neboj nájdeš kaderníčku a budeš mať krásny účes ;-) Inak dnes som v robote porozdávala oznámenia a všetci boli natešení, že sa vydávam :-D Ja to mám za 29 dní =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj marti, tak ako stojis s pripravami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: mohli sme zobrať, keď sme tam boli aj pre vás, ale nenapadlo mi to :-S ...už sa nám to všetkým kráti :-p
Odpovedať
pavi, martus, máte pravdu, nechám to na potom. to len zubárka je agilná a tvrdí, že to stihne. aj tak mi hovorila kamoška, že to musí byť úplne zahojené, aby mostík dobre sadol. a za dva týždne, no neviem, neviem... martuška, na akej prednáške si to bola?
Odpovedať
Profilova fotka
anirda, ja si tiez myslim, ze nakoniec to bude super uces a budes spokojna. mne sa to tiez na skuska zda nemastna-neslana, no spolieham sa na to, ze to bude lepsie v den D ;-) Inak je to ta kadernicka, co ju spominas v pripravnom albume? Lebo ja som si ju tiez chcela dohovorit - mala som na nu referencie od inych, no bude odcestovana vraj... ]-( ivica., poznam zubarsky fach a osobne ti tiez neodporucam mostik pred tvojim krasnym dnom. Celkovo vsak, zvaz stav susednych zubov, ci nie su 'prizdrave' na zbrusovanie. Ono sa zubky casom same zasunu do medzierky a nikto si to uz nevsimne. A nakoniec, ako sama pises, to nebude lacny spas pred svadbou :-x martuska, co to bolo stretko? inak, tak o mesiac... x-) - my sa tu uz tak vytesujeme. x-) x-) a zajtra za 28 dni do 28. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oj, pisem ako talian, anairda, ale pochopila si ma snad. Aj sesternici som chcela napisat o dvoch dvojkach s dvojposchodovymi postlelami a napisala som o dvoch dvojposchodovych izbach :-D
Odpovedať
Ten uces bol katastrofa, som sa nechala ukecat v lubo studiu kde som kupila clip in. Majitel ma ukecal,ze jeho kadernicky to vedia najlepsie s tym robit, ale ta praca nebola nic moc. Dala mi tam len asi 1/4 vlasov, tak ale na to som tie pricesky za tie nekrestanske prachy nekupovala aby som ich vo svadobny den mala doma v sacku:-S Bol to taky chlpaty vyces a la 20 rocny chemlon, a kucierky teda tiez dost odflakla... Pruser ale je,ze skusku u peti od mareka kopanicu som nestihla a teraz ma cely salon dovolenku a pred svadbou uz nema ziadny volny termin... takze idem k inej kadernicke,co ma mrzi lebo ta peta je vraj velmi sikovna a ma vkus.
Odpovedať
slonii: no tak prípravy, zatial žiadne, akurát dnes budeme robiť menovky, budúci týždeň ideme niekam po víno, ale to netuším kam, včera sme maťovi konečne kúpili topánky k popolnočnému odevu :-D ja som včera volala krajčírke kedy budem mať popolnočné šaty skrátené a taká som napálená, má tie šaty u seba od 10.05. a stále mi ich nie je schopná dať naspäť, tak ja len dúfam že mi ich nezničila. pavianca: no vidíš, ale to neva, nutné zlo sme prežili a konečne to máme za sebou :-D ivi: to bola prednáška plánované rodičovstvo, billingsova metóda (dúfam že som mu neskomolila meno), keby sa rozprávalo len o tom tak by sa to dalo ešte prežiť, ale keď začala že všetka antikoncepcia je vražda dieťaťa ktak ma tam skoro otočilo. bunny: ani mi nehovor, ja už zase tak stresujem, že nič nemáme, ale maťo si už zvykol, a už len otočí očami že zase stresujem :-D , ale inak sa aj trošku teším, no uvidíme ešte 28 dní. Júúj ja odpadnem :-N anairda, tak to ma mrzí že ti tak vypálil ten účes, ale neboj vetko sa na dobré obráti ;-)
Odpovedať
Tak moje milé júlovky a jeden júloviak :-D je tu 1. júl. No a práve sa začal mesiac našich svadieb. Prajem nám aby sme ho prežili bez stresov a aby sme úsoešne a hlavne šťastne prežili náš deň D. Po tolkom čakaní a príprav je to tu :-N
Odpovedať
pomoooooc!!!! Ešte nieeeeeee!!!! ja som vcera mala rozlucku, bolo to celkom fajn, aj ked nic extra, len prijemny vecer s kamoskami, ale uplne stacilo, kedze som sa za posledne 3-4 mesiace skoro nikam nedostala... Brutalne nestihame... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Včera sme sa presťahovali, ale ja sa mamkinej sukne asi nepustím... Ešte sme spinkali u našich dnes, ale už len ako hostia - na matracoch na zemi :-D :-D :-D Ale chovali sme sa ako domáci :-D :-D :-D Zo sťahovania ma bolí chrbát a nohy... Byt je v hroznom stave, ale prerobíme si ho, tak snáď nejako vydržíme do vtedy :-| :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to all: ja som sa vrátila z Východnej a spím posediačky, už aby bolo po pracovnaj dobe. (Prípravy nič- akurát sme kúpili košíčky pre družičky :-D ..), začínajú júlové svadby, držím palce :-) to martuska: presne tomu sme sa vyhl, povedala niečo o metóde a bolo, nič o antikoncepcii, všetko bolo veľmi menútené, asi záleží, kto to robí....
Odpovedať
pav: hej asi sme natrafili na nejakú oduševnenú osobu, ktorá nič iné nechce počuť ani vidieť, ale neva prežili sme, nemáme žiadne následky :-D tak je to v pohode :-D
Odpovedať
ahojte julovky, uz sa vam to blizi co? ja som si uz stastne vymenila vsetky doklady, zacala sa ucit podpisovat novym menom aj to predstavovanie mi uz ide tak sme spat v staro novych kolajach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ludiaaaaaaaa 5 dnííííííí ja sa zmyšííííííímmmm nestíííííhammmm
Odpovedať
ahoj júnovka ;-) tak to je super že si si stihla v dosť krátkom čase vymeniť všetky doklady. Ja som zvedavá kolko to bude trvať mne, kým všetko vybavím :-o
Odpovedať
za pol dna sme boli hotovi, ale s tym ze msiak si trvaly pobyt isiel zmenit sam predtym nez sme isli k policajtom, takze to netrvalo az tak velmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska - teraz mas vyhodu, ze obciansky, pas a vodicak vybavis na jednom mieste. tak sa to perfektne da vybavit. tieto doklady som vybavila za 15 min. :-D tesne pred koncom uradnych hodin. to boli ine fofri.
Odpovedať
sloni: hej to som nevedela. To je podla obvodov, alebo je celá Bratislava je pod jednou strechou?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?