Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
hehehehehe hned by som sla ale som v praci a drahy ťuká písmenká zase doma... som si vravela ako rofo hovoril, ze na fotenie mozeme vyuzit nase konícky, tak to by nase fotky vyzerali asi tak ze kazdy s notebookom na kolenach a tukaaaaaame...
Odpovedať
Profilova fotka
tak si nepretukajte ukazovaky :-p 8-) ideme si kuknut spravy, pozdravuj baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Včera sme boli zas u skorosvokry... A ja som večer zas nevedela zaspať... :-( ]-( ]-( ]-( Sa jej nepáčilo, že máme sobáš v piatok a nie v sobotu :-. :-. :-. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: dik, je to super, nám by to bodlo, keby sme už mali prerobený byt... to uplnenaj: výborne ste to urobili s tými držiakmi na menovky, krásne......viem, že si už na dovči- strašne nám chýbaš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mi ale uplnenaj naozja chýba, on má zákusky z danely, bral odtiaľ ešte niekto? PLS. potrebujem vedieť, v akých cenových reláciách sa tam pohybujú zákusky :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
pavi, ja som bola tiez v danele, kolace stoja od 7-10 SKK. No a hmotnost je okolo 40 gr., zda sa mi. Ked tam zavolas, tak ti poslu cennik, ale mozno ho mam aj ja. Kuknem sa. Chris, prijemnu dovolu! My sme sa rozhodli pre frankovku od matysaka a biele berieme furmint, kdesi sestra ma odchytenu capovnu ;-) anairda, a inak ked mate to stuplovne, (aj my to mame :-| ), tak aj so sampusom sme to riesili vo vacsich flasiach, ale neviem, co vy chcete mat ako pripitok. Ohladne darov: my mame svoju web stranku a tam mame co potrebujeme aj darcekove listy, alebo ako sato vola, otvorene v predajniach. Zo Slovenska vsak nechceme vlacit ziadne dary a to sme aj vyjadrili v pozvanke (verim ze zjavne :-N ). a najjulinka - ta svokra si uz mohla zvyknut na vas datum teda, ale uz to vydrz, po svadbe uz nebude mat dovod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: dik za predstavu....veľmi si mi pomohla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bunny: Ona je človek, čo sa jej večne niečo nepáči... Takže ak by sme ustúpili z piatku, tak by zas neboli dobré šaty, ak by som si dala šaty aké chce, tak by nebola dobrá oslava na záhrade, ak by sme to dali do reštiky, tak by nebolo dobre, že sa netancuje... A už aj keby sa tancovalo, tak by sme určite zlú hudbu vybrali :-D :-D :-D Proste jej problém, keď sa jej dačo nepáči...
Odpovedať
Profilova fotka
hehe (alebo uff? =-) ), tak nech len ostane pri tom piatku :-D dievcence, viete mi poradit, kde sa daju kupit zive lupienky z kvetov? d.
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny:musíš poprosiť v kvetinárstve, napr. kde ti robia kyticu, nech ti odložia napadané z ruží, iank asi nie, ale napr. v Sterj tržnici mi to pani hocorila, že mi to pribalia ku kvetinám..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som si kúpila oranžové servítky :-D :-D :-D A kúpila som ešte sadu kuchynského všeličoho (hrnce, naberačky...) - proste som bola nakupovať :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hura mam po skuskach :) a bude aj stipko...inak som dnes zistila ze dalsie 2 spoluziacky z vedlajsieho kruzku sa vydavaju :-D som myslela ze ja som taka sialena
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to leishmania: gratulujem :-)
Odpovedať
leishmania:: blahozelam!!! :-) Takze hor sa do priprav, co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Držte palce. Rodíme!!! Prvé mačiatko je čierne... ;-) :-D :-D :-D Príjmame stávky na počet, farbu a pohlavie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeej! aj ja chcem macicku! Cierne su najlepsie, lebo su to vzdy huncuti :-) aj ja som mala ciernu macicku :-) Dobre, takze tipujem, ze bude ich 5, 3 macicky a 2 kocurikovia, este bude jedno cierne a tri budu strakate. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som raz mala macku, ciernu, volala sa sisa, to bola ozaj super macka, vsetko som s nou mohla robit a bola verna jak psik :-D odvtedy uz druhu nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
mne ani rodičia ani frajer zvieratko nedovolia :-| :-S , budú to 4 kocúrikovia a dve mačičky :-D
Odpovedať
moja bola tiez super, volala sa Ťuťulka a vedela aj rozpravat :-) Ale teraz o inom, poradte pls kde dat tlacit oznamka. Zakladom naseho budu farebne fotky, bude obojstranne. Chceme to na tvrdom bielom papieri, lesklom ale nie uplne... Hlavne to potrebujeme rychlo a kvalitne spravit...
Odpovedať
Profilova fotka
Takže máme 3 novorodencov. Jedno je čisto čierne - prvé a ďalšie dve majú troška biele zo spodu ;-) Pohlavie neskôr ;-) :-D :-D :-D Mačka mama nám plne dôveruje a ani ju netankuje, keď jej nejaké dieťa padne, ale počká si kým ho vyložíme k nej na kreslo (už sme prisunuli stoličku ku kreslu, aby nepadali) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anirda: my sme boli v copexe - zobral ma tam uplnenajsamlepší, neviem, či tlačia obojstranne, ale na lesklé papiere áno.... to najjulinka: gratulujem k prírastku v rodine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pripajam sa ku gratulacii k prirastku v rodine :-D S tlacou oznamiek osobne neporadim, mys me si obojstranne tlacili sami. Sestre tlacila svagrina, ale to bolo jednostranne. Ale skus si vyhladat na zozname.sk alebo ak je nejaky lepsi vyhladavac. Aj na tejto stranke pod firmami su tlaciari. Myslim, ze s rychlostou nebude problem, akurat zasvieti tlaciarom $ v ociach. Len si daj pozr na kvalitu, pri tej rychlosti... pavi vdaka za tip, ja mam ale kyticu od agentury :-| , mozno by si aj za lupienky zaziadali ]-( Ma niekto nejako iny navrh, kde sa daju kupit/zohnat kvetne lupienky? Inak vy uz mate aj vytlacene oznamka pav? leishmania, tiez blahozelam ku skuske, uz musis iba ratat dni vsak? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny a anairda: nám vytlačili pozvánky na počkanie a aj orezali- takže super (len ešte nerozdávame, lebo jednak drahý nosí už týždeň obálky z roboty a jednak sme objednali zelené obálky, takže budeme rozdávať tak pol na pol) skús sa opýtať na kvetinovom trhu alebo na tržnici, bunny, či by ti neodložili lupenen ruží.....alebo popros od agentúry, možno to nezaúčtujú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, to pavi, ratam ako jednu moznost - trznicu/trhovisko. Ale skusim este pohladat. Este sa chcem opytat, davate pierko (take s kvetom) okrem zenicha aj svedkovi, prip. rodicom?
Odpovedať
Profilova fotka
iba ženích bude mať u nás z kvetinárstva, ostatní chlapi budú mať hand-made by moja segra, z perličiek a stuhy.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja som tak planovala, nech je zenich odliseny od ostatnych. Ale on aj tak bude ziarit najviac :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviete kde by som mohla zohnat nejaky dobry vyber papierov na oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
skus u tlaciarov oznamiek alebo vizitiek
Odpovedať
Profilova fotka
dik bunny llen neviem kde mam ist aj tak :-D asi sa spytam ocina...on by mohol vediet
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ... tak asi uz len google a telefon do ruky 8-) alebo ocino :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?