Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
inak akurat riesim, ze so s ubytovanim par hosti... urcite nechcem v hoteli hradna brana, lebo izba pre 2 stoji po zlave 4000, takze ubytovat 15 hosti by bolo riadne mastne... takze rozmyslame nad niecim v blizkosti devina, alebo aj inde, ale cenovo rozumnejsieho... nenapada Vas nieco ze kde zacat?
Odpovedať
Pav, to bola sranda jak sme sa dnes stretli, co? :-D inak aj my sme cakali 1/2 hodiny... ale super, sme velmi spokojni, je to o dost rozdiel oproti danele, kde apni vajsabelova sice bola mila ale v podstate vacsinou vravela co sa preco neda... V efekte na vsetko povedali, ze to vedia spravit. juuuuj, tesiiim sa na tu torticku!!!
Odpovedať
no čo baby idete? Dajte vedieť, ja nemám vaše čísla, aby som vám napísala sms-ku
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: sorry my sme nestihli, mali sme náuku, kaderníčku, teraz odišiel stavbár a bežíme na oslavu.... to anairda: sme sa načakali :-D , akú tortu ste si nakoniec dali? My sme chceli perličkovú, ale nakoniec asi bude bielo-zelená s ľaliami, nech to ladí všetko so všetkým......k vizážistke ti nápíšem dojmy cez IP, dryhý je sympaťák
Odpovedať
No ahojte, tak obrad bol úplne úžasný, lenka bola nádherná, úplná nevesta. No a Michal bol úplne krásny. Velý čas sa usmievali držali sa za ruky, no úplná krása. Aj ja chcem taký dokonalý obrad. Dúfam že im vyjde hostina na tisíc %.
Odpovedať
To je super! jaaaj, to je haluuuuz, ze za par tyzdnov uz budeme vydate, co? :-D :-) zvlastny pocit... som zvedava co budem prezovat den-dva pred svadbou...
Odpovedať
júúj ani mi nehovor, po dnešnom zážitku sa neviem dočkať svojho svadobného dňa. Fú za chvílu to je tu, už len jeden júnový dátum a nastupujeme my. To je sila :-o
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, že to babuline vyšlo....nám vybuchla cukrárka ]-(
Odpovedať
nam sa dnes podarilo skoro sfinalizovat zoznam darov, tak sme pokrocili, aj oznamko uz v podstate mame, teda jeho obsah, musime to pozajtra zaslat grafikovi do jedneho nemenovaneho casaku, nech nam to spravi. Dufam, ze to bude vediet urobit rychlo :-) pocuvajte, ako to chcete robit so svadobnymi darmi? To ich hostia dotrepu na hostinu???
Odpovedať
Profilova fotka
no my nechceme dary, ale kartičky nemáme- takže asi nejaké napriek tomu dostaneme.... :-D
Odpovedať
nerozumiem.... aké karticky? cize ste avizovali, ze chcete korunky?
Odpovedať
Profilova fotka
myslím kartičku "nechceme sv.dary", ale vytlačneé o nemáme, neavizovali sme to zataiľ nijak, myslela som, že to zariadia svokrovci, ale keď nemienia ani osobne pozvánky, tak pochybujem.... :-( , vy budete rozposielať alebo rozdávať osobne????, lebo mne sa zdalo neosobné a neekonomické- rozposielať ich v rámci BA =-) , dosť ma tým dnes šokovali
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tu najblkizsiu rodinu asu obeháme, ale kedze s casom je to dost bieda, tak budeme rozposielat. V podstate ale mamina rodinu obtelefonovala a dnes/zajtra vecer ich chcem obvolat ja, ze oznamka budu uz v dohladnom case a predsa aby som moju cast rodiny takto "osobne" pozvala - hlavne tych co su mimo BA a co si musia brat dovolenku... cize ked mate take karticky, ze nechcete dary tak automaticky by vam mali davat korunky, co? To je fajn, my (ja) :-D sme zase uroili uuuplne presny zoznam veci co chceme (presne znacka, model, kde sa to da zohnat, alebo link na net) a je to vlastne ako keby sme dostali korunky za ktore si tieto veci kupime, ale budeme mat zaroven pamiatku kto nam co podaroval...
Odpovedať
Profilova fotka
no my karičky práveže nemáme, nevedela som, či to nebude svokrovcom vadiť..... :-| ale chcela by som radšej peniaze, lebo chceme prerobiť byt a okrem toho, v byte po starej mame je harabúr tak akurát dosť, ďalšie lapače prachu nepotrebujeme...... :-(
Odpovedať
no ale urcite sa najdu veci, ktore by sa Vam zisli... my tiez nechceme lapace prachu, tka dufame, ze to ludia pochopia ze nech sa riadia zoznamom, samozrejme zároven tma mame napisane, ze ak niekto vie ze nas potesi nieco co v zozname nie je uvedene, tak nech sa realizuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my v prvom rade potrebujeme posteľ, gauč, vaňu, kachličky, plábajúce podlahy :-D , a to si do zoznamu nedám....
Odpovedať
hmmm, no ale to potom musite jednoznacne povedat, ze chcete korunky, lebo ludia vam donesu blbosti... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak ]-( , z mojej strany vedia, ale s drahého strany nie........ale blbostiam sa asi aj tak nevyhneme, lebo takí, čo nejdú na hostinu aj tak môžu niečo doniesť :-|
Odpovedať
no to ale zrejme nebudu velke veci, ale drobnosti... tak nech drahy obvola rodinu (ved rodicia nemusia vediet), moze to spravit akoze im oznamuje nieco ohladne harmonogramu, alebo zistuje ci pridu... a oni sa urcite budu pytat alebo nech aj sam povie...
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidíme, musíme to s koordinovať s jeho rodičmi, či kartičky alebo ústne, ale nech sa to povie.... :-)
Odpovedať
Pav, poslala som Ti mejlik s vies cim:-) a Vy ostatni, co budete mat dary, ako to planujete zorganizovat? Kedy VAm ich hostia daju?
Odpovedať
Profilova fotka
anairda my sme vsetkych "podstatnych" informovali ze ziadne dary ale chechtaky tak uvidime. babatkova rodina nam chce dat kameru tak to bude asi jediny vacsi dar. ostatne, kamosi a kamosky nech riesia podla uvazenia ;-) inak ako si dopadla s vinom?
Odpovedať
zatial sme to vino nezhanali. Ale aj tiez pojdeme pozriet do matysaka, uvidime, okostujeme ako bude chutit, ale tiez by sme chceli v takej cene ako si ty pisal. To vino mikulov sa kde da zohnat? to je ceske vino, co? Na nete som nasla ich stranku ale ziadne info o tom kde ho kupit... Inak prajem Vam krasnu dovolenku, pekne si to uzite a oddychnite. JE to super napad, budete pred svadbou kludni, sice trosku stresom tesne pred sa clovek asi nevyhne, ale to uz patri k tom :-D Ja som tiez nieco take chcela zrealizovat, teda hlavne vziat maminu s bratom niekam k moru ako podakovanie za odterajsiu starostlivost. Ak by drahy chcel, tak som si vravela, ze nech sa prida... Ale zial to vobec nevyslo kvoli mojej praci...
Odpovedať
Profilova fotka
no jo adi, mas toho vela. nam to nastastie vyslo tak ze si mozeme odskocit na dovolenku, aspon budeme opaleni pekne 8-) vino mikulov predavaju aj v tescu alebo v metre ;-) kup si flasu, ochutna a uvidis :-) a kam idete pozriet matysaka? vedla mäsiarstva na bottovej, teda chalupkovej je ich vinoteka :-)
Odpovedať
asi skocime priamo do hotela matysak... ale predtym asi fakt by bolo dobre urobit nejaku kostovacku :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lepsie to budes mat na chalupkovej, teda blizsie k praci 8-) prstene uz mate? ako s oznamkami? ostavate pri tom co si mi minule ukazala? ;-)
Odpovedať
obrucky este nemame, zajtra mame ist pozriet graficky navrh a kalkulaciu. Drahy suhlasil aby na mojej boli "sutre" dookola, ale budu malinke. S oznamkami sme na tom tak, ze mam hotovy navrh obsahu, zajtra to odpalim na jedneho chalana co robi grafika v nemenovanom bulvarnom denniku a on nam to spravi.... Som dost zvedava, lebo nie sim si moc ista ci to bol dobry napad, ale uz nam nic nezostava... no co, mladi sa pobavia na tom a starsi budu krutit hlavou... :-D :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze ten napad s oznamkom je super. aj drahej sa to pacilo. nedaj si a chod do toho ;-) potom daj vediet co stali obrucky a grafiku hod sem, ale az ked sa vratime 8-) porad co mame ist robit? uz sme zbaleni a v telke nic nie je. a do mesta sa nam nechce.. kokooos :-N
Odpovedať
chodte na pivko! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nechce sa nam ist do mesta.. maximalna lenivost :-D podte s nami 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?