Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som už písal že sa nedá :-( pafčátko pošli to číslo, v sobotu si cinkneme kvôli tým oznamkám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: to číslo ti napíšem, nestihla som kvôli práci a dik, v tom quo vadis to bolo fakt v pohode, žiadne vymývanie mozgov, stručne informovala a šli sme..... :-) to martuska: tak ja neviem, keď sme len tri.....nech povie anairda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK, still waiting ;-) alebo ako by povedali u nas v ghete v stand by mode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak konecne mame miesto obradu a restauraciu :D mozem pomaly rozmyslat nad tlacou ozamka...budeme to mat v kamile
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem, myslela som, že Kmila býva na rok obsadená....ale vy to máte v nedeľu? dobre som som pozrela?Prečo taký nezvyčajný deň?
Odpovedať
pavianca: tak kašlime na to, necháme to na niekedy inokedy keď nás bude viac. A ja sa aspoň vyspím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK, ja nemám problém sa stretnúť len s dvoma babami, ale ostatní by boli ukrátení :-D
Odpovedať
pavianca: hej, aspoň nám tí druhí nebudú závidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca odpoved je na konci http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
aha, dik :-D
Odpovedať
Pavianca, martuska:: ja rada pridem aj ked budeme len tri :-) povedzte vy ci sa vam chce. Ale urcite by som potom rada dala este nejake to "mega" stretko ako to prve. To leishmania:: takze ste zmenili miesto? Preco?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako? Ale definitívne, lebo už pôjdem z práce, tak aby som vedela.......číslo na martušku tuším nemám.... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anairda: lebo som nevedela kde urobit obrad...devin je sice super. ale bala som sa ze tam bude slnko palit alebo keby prsalo....a tak tu je to predsa lepsie..obrad som chcela vonku...a ked tu uz bude obrad v kamile, tak uz sa nechcem trepat odtial do jelky...
Odpovedať
to je múdre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
an: som rada ze sme este nedavali zalohu v jelke :) by sa to bolo skomplikovalo...akurat predvecrom mi napisali ze ako teda, tak som isla vybavit devin, ale pani matrikarka tam nebola. tak som vyskusala tu kamilu, a vyslo to.
Odpovedať
no tak škoda, že nám to nevyšlo sa stretnúť :-( ale dufam, ze to napravime :-) to Leishmania:: budes tam mat krasnu svadbu!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa máte, my máme polovicu premanželskej prípravy za sebou....inak sme nič nevybavili, akurát sme v TT objednali košele za super cenu.... :-) , aj vestu s karavtou sme našli, ale ešte rozmýšľame....inak drahý už má také brucho, že ledva zapol nohavice zo sv. obleku a vesta, ktorú sme mali pôvodne mu je skoro malá, pritom, keď sme ju kupovali mu bola veľká ]-(
Odpovedať
ahoj pavianca tak my sme cez víkend absolútne nič nevybavili, sme celý víkend boli na seminári a keď sme neboli na seminári tak som sedela u segry, čo ju totálne bolel zub, aj bola na pohotovosti a povedali jej, že je to úplne normálne, že tak bolia obrúsené zuby. Tak som jej robila sestričku z Kramárov :-D tento týždeň ideme vo štvrtok do danely, tak som zvedavá ako pochodíme. No a potom už len vybrať kytičku a kvetinovú výzdobu (ak nejakú budeme mať).
Odpovedať
Profilova fotka
a akú chcete tortu martuška? Ja tiež rozmýšľam nad Danelou, keď v tom Pezinku bolo zavreté..... :-p
Odpovedať
vôbec netuším akú chceme tortu, len by som chcela marcipánovú, tak som zvedavá akú majú ponuku. Veď potom vo štvrtok napíšem :-)
Odpovedať
to Martiska:: my ideme do danely v stredu :-) som zvedava co mi pani vajsabelova povie na nasu predstavu torty... mozno ma posle niekam ze co by sme chceli... to Pav:: ten pezinok to je "efekt"? Maju nejaku stranku? Lebo cez GUGEL som nic nenasla. Nemas na nich aspon cisielko?
Odpovedať
Ozaj, este sa vas chcem popytat kde si vase maminy/svokrusky kupuju outfit na svadbu. Uz som na to aj zalozila temu, nieco mi par nevesticiek poradilo, ale chcem este nejake dalsie tipy... strasne by som chcela pre maminu nieco na sposob ako mam v albume, ale take asi nenajdeme... :-( tak aspon nejaky pekny decentny kostymcek/šaty (nie večerne). Uvazujeme aj nad tym dat nieco sit, ale chceme tomu este dat poriadnu sancu a pobehat obchody. Predsa len kupit nieco by bolo najlahsie :-)
Odpovedať
anairda tak ja vôbec netuším do čoho navlečiem moju maminu. Ja by som chcela aby mala nejaký peknučký kostým. Len neviem kedy ho pôjdeme pozrieť. Baby ja to mám za 46. anairda potom napíš ako bolo v danele.
Odpovedať
Profilova fotka
to naiarda: tému som videla, nič mi nenapadá, v Rakúsku si skúšala? Moja mama je na tom ešte horšie, vo VT nie je šanca niečo normálne kúpiť, asi si dá šiť....v Pezinku som myslela Efekt, číslo pri sebe nemám, tiež som ho len vagooglila, nájdem cez net a pošlem ti.
Odpovedať
Martuska, pocitam, ze ak ty mas za 46, tak ja ma mam za 38, co sa mi vobec ale vobec nepaci... :-S jaaaaaj!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: ja to mam za 25... uff...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute júlovky a júlovci :-D , my júnovky na vás myslíme a držíme vám palce v prípravách. Pomaličky sa vám to blíži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to moncuska: my augustovky sme v duchu s vami júnovky...a aj s vami júlovky...pomaly sa nám to kráti, že? Ja do nastavenia radšej ani nepozerám.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Za všetky júnovky ďakujem ;-) Jojój pavianca, ty máš ešte času a času, čo by som za to dala... Tieto prípravy mi budú vážne chýbať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, pokrocili ste poriadne na tomto fore! Ja som uz nie v BA, pozeram sa na lodky zaliate slnkom a chystam varit ribezlovy lekvar :-p (dostali sme zamrazene ribezle). Baby, mate uz meter, uz sa nam to ozaj blizi x-) Inak ja som bola v Danele asi pred 2 tyzd., p. Vajsabelova je velmi mila. Anairda, Ty si kupovala topanky cez ebay, uz dosli? Co sa tyka siat pre mamu, v BA nie je zly vyber, zavisi od stylu siat a velkosti, vybrat sa iste da. Martuska, pokracujes? Ja fungujem s pripravami teraz uz len online... 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?