Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
počúvajte teraz som to rátala a nakoniec som sa dopracovala k tomu, že sme minuly rovných 71736 korún :-o a stihli sme našetriť 18800,-- Takže skoro ma otočilo, a to ešte nemáme hostinu, katastrofa :-( a ja že sa v pohode zmestíme do stotisíc, teda som naivka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: ide o to, čo v tom máte.....nás najväčšie výdavky čakajú v auguste, 20 000 šlo ne oblečenie a drobnosti, ani neviem, kde sa to podelo, ale je pravda, že okrem mojich šiat tieto veci využijeme aj po svadbe....
Odpovedať
ja neviem kam tie peniaze idú, ale máme v tom oblečenie, zálohu na reštauráciu, fotografa, DJa, oznamka, obrúčky a svadobné pierka, ty kokos to je sila. No a neviem čo z toho po svadbe využijem, asi iba popolnočné šaty a topánky. Nevadí veď vydávam sa len raz.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš, my v tom nemáme až toľko vecí, využiješ predsa aj obrúčky... :-), my sme zálohovali iba DJ, takže v sume 30 000 máme len 2 zálohy....tiež neviem, kde sa to podelo, keďže okrem topánok, ktoré sme museli kúpiť, aké sme našli, lebo sme už ani nedúfali, že nejaké poriadne nájdeme sme celkom šetrili, myslím tým, že tu obrúsky stofka, sviečky stofka, krížik-stofky....žiadne tisícky a kde to je?????? :-D
Odpovedať
ako som uz pisala, my to ani nepocitame, ale rozmyslam, ze to urobim... MOzno si uvedomim, ze sme za to mohli mat prerobenu kuchynu :-S a prestanem rozhadzovat. U nas su najvacsia polozka (zrejme po hostine) su tie moje saty... ale snad sa mi ta investicia aspon z vacsej casti vrati. Inak obrucky ja ani nechapem ako sucast nakladov svadby... je to uplne ina polozka ako vsetky ostatne. Tam budem este tvrdo bojovat s drahym aby sme nesetrili... dufam, ze mi to prejde, buduci tyzden by sme mali ist za sperkarom a vybrat ze ktore teda chceme. Pav, vy ich uz mate?
Odpovedať
ahojte, my sme hned od zaciatku zacali zapisovat do zositka kazdy vydavok, ktory sa tyka svadby. aby sme potom mali predstavu, ze kolko cela ta sranda stala. ja som proste taka puntickarka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: nie, ale vyberieme si také, ktoré sa zmestia vrámci svadobného daru, takže nás nebudú stáť nič, popr. málo, takže obrúčka z čistých diamantov bez zlata hoc len polky prsta sa škrtla, museli by sme doplatiť polovicu tvojich šiat:)))
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: stavili sme na klasiku: biele/zlte zlato... su nadherne,a vyslo nas to na 8700 Sk takze:da sa aj za rozumnu cenu, nemusi to byt za 15000, teda ak niekto nema prehnane naroky... ...ale ak na to clovek ma, nech investuje hoci aj 30000
Odpovedať
ivica: aj ja som si každú kravinku zapísala, aby som vedela kam sme dali peniažky, yogi1234: naše obrúčky stáli 7800, a sme s nimi spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež zapisujem každú stužku.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby nezapisujte tolko, bude vas bolet ruka :-p :-D to anairda: kde ste kupovali ten oblek? pojdem tam kuknut. hod mi do IP. diiiiik ;-)
Odpovedať
uplnenaj:: JUVGADIT :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
čafte, ako stretko? Pošlite cze IP miesto stretnutia tretieho druhu :-)
Odpovedať
no haló, tak čo bude s tým stretkom??? kam pôjdeme? Ja do mesta skoro vôbec nechodím, tak neviem kde je dobre. Kde ste všetci =-) ?
Odpovedať
v praaaaaciiiiiii!!!! KATASTROFA! :-( tiez sa hlasim na stretko, ale nemam cas ani rozmyslat ze kam ist, takze sa plne prisposobim :-) kdekolvek sa s vami budem citit super! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nejdem ja som na tom uplne katastrofalne s pripravou na skusku...sa mi snivalo tuto noc, ze som nemala kadernika a vybavovala som ho v den svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak martuska co si pisala ze si si myslela ze ta svadba vyjde do 100000, ja som myslela zedo 50000 :-D a to nas 55000 vyjde len hostina a obrad...no mala som velmi skreslene predstavy o sumach... :-D
Odpovedať
my sme dnes boli na stretku s riaditelom hotela, povedali sme svoje predstavy, ma poslat kalkulaciu, tak som zvedava... urcite budeme pekne okresavat :-D Som trosku sklamana z agentury na vyzdobum, babenka z agentury nam mala poslat kalkulaciu ale nic neposlala, tak kasleme na nu a skusime inu agenturu...
Odpovedať
No počujte, tak to stretko, ak sa nejak dohodneme, tak prídem iba na skok, ja som úplne zabudla že cez víkend mám seminár a skúšky, a zajtra musím byť už o ôsmej v telocvični a budem tam celý deň až do 20.00 a aj v nedelu od siedmej do dvanástej. A nemôžem tam ísť nevyspatá :-S Ma to mrzí, ale ako pozerám na tú našu iniciatívu, tak to stretko nevyzerá nejak ružovo :-(
Odpovedať
MArtuska, ved nebud pesimista ;-) ked mame chut sa stretnut, tak sa dohodneme aj za hodku. Jaaaaj, co vsetko sa za hodku da stihnut :-) KEby som mala cas, tak sa podujem na organizaciu stretka, zial nestiham ani ist na obedik takze nebudem mat priestor chekovat pravidelne mejlik :-( podla mna hlavne je cas a miesto kde sa stretneme, to kam si pojdeme sadnut uz vymyslime potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, ja navrhujem stretko o 18.30 a miesto cez IP, môžme to, čo navrhovala uplnenaj minule, nech je teraz chlapina spokojný alebo hocičo okrem Lúčnice (inak, chystám sa na nich napísať sťažnosť, ale ešte som sa k tomu nedostala), na to stretko dojdite aspon na chvilinku :-) to all: ja som tiež chcela amlú svadbu do 100 000 a odrazu toľko bude stáť len hostina :-( to uplnenaj: boli sme včera v Quo vadis a trvalo to len pol hodku, keby si sa toľko nepýtal, aj ty si to mohol mať rýchlo za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca neryp s tym quo vadis, ja som sa nic nepytal :-p :-D inak ja sa urcite nezucastnim na stretku :-( mame nejaku smotanovsku akciu v markize :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: ty snob, ty si to zorganizoval a teraz dáš prednosť "celebritám"! Keby si nás tam dostal dovnútra, mohli by sme mať stretko aj s občerstvením :-D to all: tak kto vlastne môže? Ak nikto, ja sa sama so sebou nemusím stretávať....nepreložíme to???????
Odpovedať
Profilova fotka
pavča a ked to vybavim pridete do fajnu? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som myslela ako žart, ale ja som toho schopná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak nemam na teba cislo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pošlem ti cez IP, ale nie kvôli tomu stretku, ale kvôli tým oznámeniam,čo som ti poslala na e-mail...čítal si to?
Odpovedať
ja určite chcem dojst na stretko, len neviem, ci sa mi podari na 18.30 alebo tak na 19:00. (som myslela, ze dobehnem za vami zase). Ale mozno aj tych 18:30 stiham. Pav, ale ked sa mame stretavat len my dve, tak to asi radsej presunme. Ved my mozeme skocit aj na obedik - niekedy buduci tyzden, hm? Takze ak fakt to vacsine nevychadza dnes dojst, presunme to na buduci (alebo nanabuduci) tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: anairda: z agustoviek sa mi tiež nikto nenahlásil, že by mohol, tak ja to vidím tiež na ten obed....takže pre poriadok- nikto viac okrem mňa a anirdy nemôže???????
Odpovedať
no tak ja velmi rada prídem, ale nebudem do rána, tak do 22.00 max 22,30. Tak sa stretnime :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?