Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
radka: fúha tak to ma mrzí, že aj zajtra tam budeš, ale čo už človek je dnes rád že robí. uplnenaj: hej tú firmu mám v halve celý čas, asi nakoniec pôjdeme tam. Vôbec neviem aké výhodné cukrárne ešte existujú, len viem že v D majú špciálne auto, ktoré tortičku dovezie na to správne miesto :-D nás ešte čaká zaplatiť výzdoba a potom už len hostina v reštike a to bude všetko, len sa desím tej celkovej ceny, kedže nealko si musíme brať od nich, a v lete bude spotreba nealka strašná tak skrachujeme :-S no to stretko, pokial nepôjdeme so svokrou vyberať zákusky tak som volná, ale nejak to zkamuflujem aby sme nešli tento piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska my iez nakoniec berieme tam. zakusky su mňam a totra tiez. a navyse nam spravia specialitnú 8-) to stretko by sme mali nejako zkonsolidovat nech je sranda ako minule :-D
Odpovedať
ja nepocitam radsej ani dni do svadby ani naklady na svadbu :-D radka, mas IP :-) uplnenaj:: to s tou zilinou som nepochopila... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda no nic, ze na slovensku po slovensky ;-) zilina=slotovo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kto ide kukat kriminalku? 8-)
Odpovedať
no tak keď to hovoríš ty tak tam zobereme aj my :-D ešte sa chcem opýtať, treba sa tam objednať? A dávajú aj ochutnávky? A majú aj torty oblievané marcipánom? Lebo ja inú nechcem :-D hej mohli by sme to stretko skutočniť :-D
Odpovedať
ja idem kukať do ríše snov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to radka: bude veľký tender, tak preto to all: stretko super...vyberte niečo, my prídeme asi neskôr....
Odpovedať
pavianca: kto my?
Odpovedať
Profilova fotka
martuska bude najlepsie ked sa objednas. zakusky super, torta tiez ;-) inak ten marcipan je K2 ale to ti ta pani vysvetli ;-) zajtra by sme mohli zosuladit to stretko. a uz kukaaaam 8-)
Odpovedať
ok zajtra tam zavolám a objednáme sa, aj so svokrou :-S Ok idem do hajan, prajem pekný zvyšok dňa a zajtra sa dohodneme na stretku pááá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: možno dotiahnem aj drahého, ale nesľubujem...inak vraj je dobrá cukráreň vraj aj nejaké učilište Dúbravka
Odpovedať
Článok sa načítava...
uplnenaj:: takze nakoniec vam tortu robi predsa len danela? Ci ta trnavka? myslis ze danela by vedela toto urobit? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tiez som za stretko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked dokazu vyrobit toto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... dokazu aj tu tvoju 8-)
Odpovedať
a co ze ste sa nakoniec rozhodli pre danelu?
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec spravia co chceme tak nebudeme vymyslat ;-)
Odpovedať
To je super :-) radka, sme sa vystriedali :-) ja som vynimocne doma uz od 7 mej. Som mala jedno stretko v meste a chcela som sa vratit do prace, ale uz som nevladala :-S musim ist dnes skorej spat, lebo uz padam na hu... len neviem, ci zaspim, lebo nasa sekretarka mi o tretej uvarila taku supu kavu, ze az :-D dufam, ze tu nebudem do 3 rano pobehovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale sme sa tu pekne zišli, cez týždeň večer na net vôbec nechodím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ved to neprehanajte s tou pracou! a obcovat kedy chcete ked ste do noci v praci a potom unavene? :-N pavča ved preto sme tu, aby sme ta zastihli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: no až po svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca jak po svadbe? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nebol si na prednáške? Až po svadbe ;-) !
Odpovedať
Profilova fotka
vtedy som asi chybal :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mal by si ísť s nami a doučiť sa! :-)
Odpovedať
ahoj ukecane julovky a tiez poloukecany juloviak ;-) , tak mame za sebou druhu hodinu do tanca, do svadby dame este jednu a budeme strasni machri, zlatusikovia asi na stretko nepridem nieco mi do toho prislo ale mozno neskor sa mi mozno podari dobehnut ale neslubujem majte sa krasne, a uzivajte pripravy a pavianca ma pravdu uplnenaj az po svadbe neda sa nic s tym robit :-D
Odpovedať
Dobré ráno mládež, ako sa máte? pavianca: tak kedy idete do toho quo vadis-u?
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: zajtra sa chystáme :-)
Odpovedať
pavianca: tak to je škoda, my ideme toho 28.6., ale aspoň to budete mať skorej za sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, chceme čím skôr :-)
Odpovedať
uplnenaj: nevieš či robia aj hranaté torty? Majú velký výber?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?