Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
dík baby ste zlaté, len mám pocit že som si ich strašne skoro kúpila, som mohla počkať, teraz je fakt super výber, no ale čo už. pav: blázniš, veď budeš krásna, máš nádherné vlasy, a vôbec nevyzeráš ako cigánka, ma nehnevaj ]-( anairda ty si vymýšlala? Veď máš krásnučké šatky, keby som nemala tie svoje tak hneď chcem tvoje. Ináč som ešte zabudla, dnes idem so segrou do kvetinárstva, tak som zvedavá čo kukneme, vraj v tom jednom majú fialové ruže,t ak ideme okuknúť, som zvedavá
Odpovedať
no vidis mastuska, aj ja som vymyslala.... to nie je o tom, ze by nase saty neboli pekne, to je proste o tom, ze clovek si neda pokoj a vymysla a vymysla :-D no dobre, padam a vrham sa na pracu, poobede Vas pridem pozriet ;-)
Odpovedať
no tak ja svoje popolnočné neviem či niekde využijem, neviem či sa na ples hodia šaty, ktoré majú odhalený chrbát :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: jasné, že hodia, ja iné pomaly ani nemám :-D dnes sa už na plesy nosí všeličo, nehodilo by sa len v tom prípade, keby si šla na ples k anglickej kráľovnej, a to asi nepôjdeš.... :-D alebo áno? ;-)
Odpovedať
no tak to teda nehrozí aby som išla na ples do anglicka, ja nechodím ani na normálne plesy, ale keď budem chcieť využiť šaty tak asi začnem chodiť :-)
Odpovedať
počujte, už dlho tu nebol uplnenaj, kde sa len túla?
Odpovedať
tak sme sa vrátili z kvetinárstva a som nasrdená, žiadne kvetinárstvo tam nie je, medzičasom sa presťahovalo a vôbec netuším kam, tak neviem nakoniec akú budem mať kyticu a odkial ]-( Bola som ešte v salóne Nicole a objednla som sa na predsvadobné skúšanie, tak 9.7 ich tam nechám a prídem si pre šatky až pred svadbou. Aspoň jedna radosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska dakujem, tebe jedinej som chybal ;-) si jedina kamoska nie ako tie ostatne samolube ktore sa tvaria ze im nechybam :-p :-D :-D inak sledujem ze zacinate mat z toho pekne vertry 8-) ako ste na tom s prasulami? my sme to cez vikend pocitali a ked sme to vsetko podciarkli skoro som sa posadil =-) este ze som sedel :-N tam tisicka, tam dve, tam desat a do orecha bum nakoniec ajajaaaj ]-(
Odpovedať
no ahoj stratený, hej len mne si chýbal :-D No jasné my sme už minuli 55 tísíc a nikde nevidím výsledok, tak sa to stratí a to ešte nemáme zaplatenú hostinu, mňa z toho trafí šlak :-D ale hádam niečo vyzbierame na svadbe, nie žeby som na to čakala, ale mohlo by sa niečo :-D Akurát dnes ma skoro svokra skoro vytočila ako vývrtku, vymýšla ako hodinársky učeň, niekedy chcdem aby bolo už po svadbe, nech mám od všetkého pokoj :-N ale ešte to tých mojich 53 dní vydržím. Ty kokos už len 53 dní :-o
Odpovedať
Profilova fotka
vsimol som si ze len tebe chybam ;-) cim ta svokra vytocila? ved pis, sa ti ulavi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nemachruj ze len 53 dni. my to mame za 45 =-)
Odpovedať
ja to radsej nepocitam.... teda som si vedoma tych poloziek ale nejdem to scitavat dokopy lebo by ma porazilo... :-S to uplnenaj:: welcome back :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anairda ze welcome back.. co sme v ziline? :-D urob nam radost, spocitaj to niech nie sme sami koho obuchalo o zem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
čau adi, pozerala si si mail?
Odpovedať
ale zase sa rozčúlim, dúfam že to ten môj nebude čítať. Neviem či si pamätáš, hovorila som na stretku, že priatelova rodina odmieta ísť na hostinu, lebo "oni sa nebudú trepať do rače", no a cez víkend svokruša volala, že niekto zohnal nejaké velké auto a že či by sme ich nešli pozvať, lenže my sme sa už zariadili tak ako keby nešli. No a dnes som zistila, že to, že ostatná rodina nepôjde bol nápad mojej svokry. a ešte stresuje, že na objednanie zákuskov je už neskoro, len ja stále neviem kam máme ísť tie posr.... zákusky objednať, no horor ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak čo hovoríte na ten svadobný odvoz čo mám v albume? ;-)
Odpovedať
no tak to je super odvoz, len či tá cena je tiež taká super ako pri električke. Ani teplo by svadobčanom nebolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska no hold, nechaj to na draheho vysvetlit ze uz ste sa zariadili inak. ak to budes riesit ty budes zla. to budes sice aj tak ale takto menej ;-) co nejdes tie zakusky objednat na trnavku do D?
Odpovedať
Profilova fotka
martuska no toto je len za 5 :-N
Odpovedať
ha tak to som na tom lepšie aky vy 45 kový. Mne potom ostane na stresy 7 dní a vám jak bude dobre, no tak na tom nie som lepšie. ej dúfam že jej to vysvetlí, som zvedavá, nebudem s do toho miešať, nech nespozná svokra moju pravú tvár :-D na trnávku do D? čo je D. No tak to je lepšie že "len" 5 :-D
Odpovedať
anairda: si ešte v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: aj mne si chýbal.....inak mám šikovnú sestru, poslala som jej nejaké oznamká, ktoré som našla dnes na nete a ona mi obratom poslala návrh oznamka, pošlem ti ho zajtra a povieš mi, kde by mi také spravili? Dik, inak som prešla som od mašličkových dizajnov k jednoduchým.... :-D , ten odvoz je super aj to zrealizujete? :-D to martuska: svokra a svadba- niečo mi hovor.... :-) idem spočítať, čo sme už zaplatili, aká to je suma.....
Odpovedať
jéj katka aj ty si tu super :)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute všetcia!!!!!!!! ako? určite ste neni v práci ako ja, že?
Odpovedať
hm tak to teda nie sme. Ale ako ti bude dobre keď zajtra nebudeš musieť ísť do práce, teda robíš zajtra? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
martuska no to mi fakt bude, keď si sem zas o 8:00 sadnem..... ale snáď to prežijem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
chuďa radka, mne zasa šéf povedal, že dovolenka v lete nebude, jedine, že začiatkom júla, ale nepôjdem predsa na svadobnú pred..... my sme dali zatiaľ dokopy 30 000 (zatiaľ väčšinou oblečenie, 2 zálohy, niečo málo na výzdobu a 10 000 záloha za sálu).....
Odpovedať
Profilova fotka
martuska www.danela.sk a rychlo kukni kym to nezmazu ;-) pavianca neveriiim 8-) no tak posli a nieco vymyslime ;-) este neviem ci nam na ten odvoz zvysi :-N inak cital som to tu a vrak aspirujes na najkrajsiu nevestu s najkrajsimi fotkami 8-) inak baby co s tym piatkovym stretkom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme zatial tak 40 ale ta cifra co nas cakaaaa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca no to je od neho fakt "skvelé", že ti neumožní svadobnú cestu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?