Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nazov je India,,,inak co som spominala ze dostanu nove modely 2008 do Nicol, tak nic uz nedostanu, az v oktobri, som tam volala v piatok a maju tam len tri z novej kolekcie,,,takze zostavaju India,,, ale vies ja by som chcela aby nal smoking s bielym sakom,,to sa mi veeelmi paci,,, ten oblek co ste kupili vy je supis,,, ;-)
Odpovedať
medzičasom som si vsimla tvoj albumik, takze uz som videla ake satocky budes mat. Su nadherne. Neviem ci sa mi len mari, ale nemaju nahodou aj bolerko? Ten smoking je super napad, zenich bude fesak :-D len neviem teraz, nechces to checknut s protokolom ci aj zenich moze mat takyto oblek? Na tejto stranke najdes zaklady FORMAL WEAR FOR MEN: http://www.masterhand.com/english/ser... pripada mi ako keby to tam bolo napisane v tom zmysle, ze je to vhodne oblecenie pre hosti, nie pre zenicha... Ale zase na inej podstranke maju toto: http://www.masterhand.com/english/kol... takze asi je to OK... Inak aj ja som zrealizovala taky chaby pokus nadhodit ze ci by nechcel moj drahy smoking a razne ma zrusil, tak som potom uz nezabrdala. Ale francuzku kravatku nakoniec mat bude, pamatas, som sa pred casom rozculovala, ze ju nechce a teraz ked som sa ho pytala, tak ze jasne ze ju bude mat, uz si ani nepamata ze povedal, ze ju nechce :-D Mate uz ten smoking kupeny? Lebo v tom obchode kde sme kupovali obleky my (drahy si rovno kupil 3, je taky nadseny kvalitou), tak by sa tam asi dali objednat si myslim, lebo ta predajna sa na masterhand specializuje a je velmi ochotna, vsetko poradi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha,,,no neviem, ja mam doma kopec tych americkych casakov svadobnych a tam je veru dost zenichov takto oblecenych,,,a pokial viem tak smoking je minimalne na tej istej urovni ako slavnostny oblek,,, aj moj otec od zaciatku tvrdil ze si da na svadbu smoking, ale to tiez este nie je iste,,, no pojdeme pozriet asi do Viedne,,neviem ci u nas zozenieme smoking v takejto kombinacii,,ale skusim sa pozriet aj na tu obchodnu, a kde to je presne?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa smoking strašne páči, ale radšej sme kúpili letný oblek, lebo vobec nemal a do roboty ho vynosí......výzdobu si budeme robit sami, sála by asi urobila lacnejsie, ale mala som inú predstavu. Z agentúry sme ani nerozmýšlali, lebo výzdoba sa na svadbe udrží asi 5 min., kým ludia nezačnú jest, tak sa mi zdá zbytočné vyhodit za to 20 000.....ale obdivujem návleky na stoličky a všetko okolo toho, ale niekde sme museli šetrit.
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: krásny oblek ste kúpili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to kaska: prečo bola tá cukrárka zlá? Od koho budete teraz brať tortu? halóóó, je tu niekto???????????
Odpovedať
halóóó ja som tu, len idem akurát na odebík, tak dobrú chuť prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brú chuť aj tebe :-) , ja pôjdem neskôr :-)
Odpovedať
no už som tu, ďakujem, som bola nakoniec iba v bufete. Tak dnes nebudem mať teplý obedík :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja razím teóriu, že keď utečenec má právo na jendo teplé jedlo denne, tak aj my by sme mali mať :-D
Odpovedať
hi to je pekná teória, no dojdem domov a to teplé jedlo si dám :)
Odpovedať
hmmm... tak to som na tom horsie ako utecenec :-S som ani neranajkovala, ale obedik bol super :-) Ako ste vikendikovali? Ja trosku v praci a trosku doma za compom - robila som zoznam darov, je to na dobrej ceste. S oznamkami sme sa s drahym dohodli tak, ze ak do nedele nebudu hotove, tak vyberiem JA :-) takze uz zacinam vyberat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ďík za opýtanie, tak ja som úplne nevyspatá. V sobotu som sa bola pozrieť na obrade v našom kostole a potom som so segrou behala po nemenovanom nákupnom centre v poetržalke :-D No a v nedelu som bola so psom na kontrole, dostal antibiotiká a potom som poobede spala :-N a večer sme boli v nemenovanom nákupnom centre pri letisku :-D Ozaj baby neviete kde by som mohla zohnať fialové bolerko? včera sme pobehali všetko možné a nič som nenašla :-( A bojím sa že mi bude na svadbe po polnoci zima
Odpovedať
marti blaznis, zima na konci jula, skor si kup nejaku organzu alebo inu lahku latku a usi si siroku stolu ta ti prikryje ramena keby nieco
Odpovedať
Profilova fotka
skúsi si dať ušiť štólu, to by ti malo na stred leta stačiť. Ja som bola cez víkend u segry v Čechách, hrala som sa s krtniatkom, navštívila som tiež jedno nákupné centrum :-D , vázičky nemali, takže som si kúpila šatičky :-D a čo ty adi?
Odpovedať
vidíš to ma nenapadlo, to je dobrý nápad s tou štólou, mne určite bude zima, ja som taká zmrzlina, mne je stále zima ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme som myslela "krstniatko", samozrejme, že segra neporodila "krtka" :-D
Odpovedať
chapem aj ja som bola taka zrmrznuta ale uz nie som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mám veľmi podobné popolnočné ako má nevesta šaty :-) : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ja som bola nachvilku aj v praci a potom som ssa doma jedovala a zatinala zuby, strasne ma to stresuje, ze nemame este tie oznamka a zoznam darov, lebo cela rodina z oboch stran sa na to uz vypytuje. Normalne sa mi aj v praci zle sustredi na robotu a to si moc nemozem dovolit... Ale je to na dobrej ceste - dufam. ZAtial sa mavajte, neskor este nakuknem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ad: nejeduj sa, veď kopec neviest zorganizuje svadbu za 2 týždne, mesiac....ešte je kopec času..... :-)
Odpovedať
pavianca pekné šatočky budeš mať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
Pav:: saty su pekne, jednoduche a vkusne. akej budu farby? Davas ich sit ci si ich kupovala?
Odpovedať
ahojte, včera som konečne bola pre závoj, som si objednala 75 cm, biely so saténovým lemovaním, 19.7 si idem preňho tak som zvedavá ako bude vyzerať. Baby včera som bola úplne mimo, nič sa mi nedarilo, mám pocit že budem najškaredšia nevesta na svete, normálne osm myslela že v júli nebude žiadna svadba :-( KAždým dňom mám pocit že moje šaty sú škaredšie a škaredšie :-( Neviem čo mám robiť :-S
Odpovedať
a ešte, tie hry sú fakt niektoré super, sme sa so segrou na nch nasmiali. A v piatok ideme objednávať zákusky, budúca svokra stresuje že je neskoro, tak aj keď nemáme presný počet hostí musíme ísť vybrať zákusky, už ma tie prípravy nebavia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: no mň švagor fotil s malým a tie fotky, no grc, vyzerám ako cigánka. Tie zo stretka boli fakt výnimka, takže, čo sa týka škaredej nevesty - to určite vediem. Ty budeš určite pekná. to anairda: už ich mám, sú biele, šila ich jedna návrhárka z KE, požičala mi ich segra :-) , o polonoci budem belšia ako na obrade. :-D
Odpovedať
to martuska:: nevymyslaj s tymi satami! ;-) po tom co som si objednala tie moje som tiez zacala vymyslat, ale potom som si povedala, ze s tym musim prestat, ze urcite budu super. A presne tak aj Ty urob! Ked uz raz mas vybrate a kupene saty, tak uz nad tym netreba spekulovat... Ved su krasne, nadherne Ti sedia. Si krasna baba aj bez make upu, a este ked budes namalovana a ucesana - tvoj drahy urcite bude mat co robit aby tam nestal s otvorenymi ustami ked ta uvidi. Uvidis ;-)
Odpovedať
Pav, cenu o skaredu nevestu? :-D Taka medzi nami nebude! ;-) Inak biele popolnocne - to sa mi velmi lubi, aj ja som chcela... ale potom kedze si ich davam sit, tak som si povedala, ze najlepsie budu take co potom este vyuzijem, tak mam bezovo-zlate.
Odpovedať
Profilova fotka
no s vaužitím sú trošku problémy, keďže sestra na plesy nechodí (ja áno), takže ich požičiava na svadby :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?