Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Martuška - dobrééé oznamko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mať svadobnú agentúru- o tom som vždy snívala, mať dom, v ktorom bude všetko a nemusíš behať 100 miest-kvetiny, auto, šaty.....ja by som v tom podniku prispela organizovaním a kreatívnosťou, už som organizovala plesy, akcie-zvádla by som hádam aj svadby :-D to uplnenaj: krásne šatky máte v albume, to predávate? to martuska: nie vždy máš všetko v krstnom liste- v mojom to chýbalo, tak mám osobitne krstný aj birmovný list :-) , behačky naviac, lebo prvýkrát ma farár odbil, že to bude v krstnom, 1x, čo som narazila na neochotného farára, potom to vybavovala mamina, lebo sme už neboli na východe
Odpovedať
tak je to jasne! zalozime svadobku! ;-) :-D jaaaaj, pocujte, co budeme robit po svadbe??? To aby som si fakt cim skor zariadila dalsie hobby... take male vrestiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ideš presedlať na koníka? to kaska: prečo je tá cukrárka zlá?
Odpovedať
no, koníka tak zbezne sem tam checknem ale samozrejme ze to nie je take "obsession" ako svadba... to ešte len pride :-D inak vcera som bola nakuknut do toho obchodu s oblekami v tej pasazi na obchodnej, a bola som veeelmi milo prekvapena :-) fantasticke materialy, dobre strihy, a super ceny vf porovnani s liconou alebo wilvorstom... Hlavne sa mi lubim ze su to tensie latky ako ta licona v nicole, lebo v tom by moj zenich v tych julovych horucavach trpel... Pojdeme poskusat a uvidime ci nieco sadne. Tebe sa tam nic nepacilo? Ci su moc drahi?
Odpovedať
Profilova fotka
vesty mali pekné, ale nie až tak, aby som za ne dala cez 2000, ale ešte uvidím, mali tam kvalitné veci :-)
Odpovedať
no, je to dost... ale v tom je aj kravatka, nie? Ozaj to stretko 8.6. stale plati? Ak hej, tak nepovies kockam-augustovkam? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
áno je, stretko zatiaľ platí, poviem aj kočkám, my prídeme neskôr, máme prípravu vtedy..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kokso! to stretko je uz bud. tyzdnen? =-) a kde sa teraz stretneme a kam pojdeme? 8-)
Odpovedať
no ty si organizator - tak musis vymysliet ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
máš to v IP ;-)
Odpovedať
caute kocky prepacte, ze som sa vcera odmlcala, ale viete materske povinnosti. inak dakujem za rady
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
andryy to neva, dieta ma byt priorita ;-)
Odpovedať
tak teda budete mat stretko. a to ste vsetky z blavy?
Odpovedať
Profilova fotka
andryy jj, silné jadro je z blavy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som z BA, ale asi mi to toho 8.6. nevyjde,,,ved uvidime,,,
Odpovedať
Ahojte, tak konečne som tu, včera som mala velmi dlhý a namáhavý deň. Ráno som bola s maminou u zubárky, potom šup so psom na operáciu, tam sme tvrdli 3 hodiny, potom kým sme s ním prišli domov, no hrúza. No a potom som išla so segrou do salónu, že si idem už konečne vybrať nejaký závoj, a salón sa akurát sťahoval do nových priestorov, tak som nič nevybavila :-( A ja som sa už tešila, že budem mať závoj :-S No a nakoniec sme išli do kostola, tam sme čakali na dekana asi 45 minút, no a potom šup na bažanta, no ludia poviem Vám tam bolo neuveriteľne veľa ľudí.
Odpovedať
toho bazanta bolo dobre pocut az hore na dlhe diely :-D nam sa dnes zadarilo, konecne mame oblek - kraaaaaasny, tmavohnedy s ciernymi pruzkami, tenucky material a nadherne sa leskne... kupili sme ho v super obchode v pasazi na obchodnej, ta pani tam ma vynikajuce obleky nemeckej znacky MASTERHAND - podla mna su este lepsie ako licona alebo wilvorst a stoja max do 12 tis.
Odpovedať
jaaaj, a este som zabudla, dali sme tam usit kosele na mieru - s monogramom :-) A tiez smee kupili svadbone pohare, pre istotu 3 :-D - v obchode so sklom na laurinskej. Rovno sme tam spisali zoznam darov - maju tam taku sluzbu - odporucam ;-) takze cast zoznamu mame v suchu (co sa tyka jedalenskeho servisu a poharov...)
Odpovedať
No tak to ste toho toho vela stihli. Super, teším sa :-) Ja idem akurát kuknúť jednu svadbu, v tom našom kostole, tak som zvedavá ako to prebieha. vy budete amť cirkevný sobáš? Alebo na devíne sa robí iba civilný?
Odpovedať
budeme mat cirkevny - v kostole na panenskej. Na devine bude iba hostina.
Odpovedať
jáj, ja som bola celý čas v tom, že máte aj obrad na devíne. A v ktorom kostole na panenkej? Ako sa volá?
Odpovedať
velky kostol - tak sa vola
Odpovedať
počuj vráť tam tie hry, nech mám inšpiráciu ;-)
Odpovedať
prepac, som nachvilu tu prvu stranku musela vymazat, lebo som odsekla cislo strany, tak aby to bolo poriadne som to supla odznovu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, ja som bola dnes nasrdená, chcela som v Čechách kúpiř vázičky na svadobnú výzdobu v IKEA, lebo na SVK ich už nieto a už ich nemali ani v Čechách, vrrrrrr, ale zas budeme mat lacnejšie kvety asi a segra si zobrala na starost veškerú výzdobu, pierka, atď, tak som rada :-)
Odpovedať
a ake su to vazicky? Inde sa nedaju zohnat?
Odpovedať
cize si vyzdobu robite sami? Ak hej, tak to mate super, lebo dost usetrite. V pondelok nam ma kocka z agentury poslat canovu kalkulaciu, tak dufam, ze neodpadnem ked to uvidim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
veru agentury su drahsie o dost,,,aj ja som si vyzdobu objednala u dvoch agentur (z obidvoch sme vyberali to najkrajsie)- budeme mat smotanovo taku matno zlatu vyzdobu, aj nam to cele vyzdobia oni, a je to palka,,,ale pre nas velka palka bude kvetinova vyzdoba,,lebo chceme skoro na vyzdobu zive kytice a kvety,, ja zasa chcem aby moj drahy mal na svadbe smoking,,ja viem ze u nas to nie je velmi zvykom, ale straaaasne sa mi to paci, k tym mojim satam by sa hodil uplne supis,,,uz som draheho nalomila,,,tak hadam mi to prejde,,
Odpovedať
wow, kaska s tymcsmokingom to bude super! Ake mas saty? Si na stretku spominala nazov modelu, ale som zabudla...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?