Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
uplnenaj tak tá električka by bola dobrá vec :-D
Odpovedať
hej, vydrazila som ich. Uz mam jedny doma - mam ich v albume, kupila som ich v brne a su mi male - ked som ich videla bola som z nich taka nadsena, ze som ich vyskusala veeelmi zbrklo a az doma som zistila, ze su mi trosku male. Nevydrzala by som v nich cely den, urcite by som po par hodinach skuvinala :-) tak som ich zacala zhanat na nete a podarilo sa, esteze mi kamoska z NY takto pomohla. Inak dosli uz minuly tyzden a esteze som ju poprosila aby ten balik otvorila, lebo boli tam uuuplne ine boty, skoro man porazilo ked som ich uvidela na fotke!!! Taky mejl som napisala predajcovi, ze si ho teda za klobuk nestrcil a hned ich isiel menit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
an: a ako s oblekom? zohnali ste nieco?
Odpovedať
martuska dik o tom som nevedela,tak to budeme musiet vybavit, dufam, ze stihame,budeme mat nato len dva tyzdne. a zenich je nastastie slovak, ale z druheho konca slovenska ako ja, tak vlastne on ani pred svadbou vobec nepojde domov. On myslim tiez potrebuje nejake papiere od ich farara, ci ma sv.prijimanie a tak. To tiez urcite neviem, ale keby, tak by mu tu mama priniesla, ked pride na svadbu.
Odpovedať
to andryy:: vitaj medzi nami :-) to leishmania:: nieee... nikam sme nakoniec nesli - betonovali sme dlazku v predsieni :-S BTW ako ide ucenie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
an: hrozne!!! som na 115 str. z 1400 :D mam co robit
Odpovedať
Profilova fotka
an adi, si este tu?
Odpovedať
andryy, hej ty aj tvoj drahý potrebujete krstné listy, v nich je uvedené aké sviatosti máte. ;-) Počujte akurát som rozposlala mailové oznámenia, dúfam že Vám prídu, ak nie tak napíšte pošlem ešte raz. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som zistil kolko stoji ta elektricka =-) vzhladom na to som sa rozhodol ze je mala :-p :-D :-D
Odpovedať
no prezraď, som zvedavá
Odpovedať
Profilova fotka
6 na hodinu :-p
Odpovedať
ty vole to je sila :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
coooo??? Pocujte, podla mna veci okolo svadby su najlepsi biznis ]-(
Odpovedať
aairda presne, to je biznis :-S
Odpovedať
hej, kebyze mam kapitalik a uz ma nebavi tato dusevna praca a sluzba vlasti, tak otvorim svadobnu agenturu :-D
Odpovedať
presne tak, služne by si si zarobila, žila by si si na velkej nohe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby dajme prachy dokopy a urobme to ;-) ja si beriem na starosti grafiku, tlac a marketing. kto sa prida? 8-)
Odpovedať
ja budem robiť účtovníctvo a dane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
verim tomu ze nakoniec sa dohodneme ;-) ja mozem zabezpecit aj web a reklamu 8-)
Odpovedať
ja som posero, ja na to nemám aby som odišla z roboty kde mám pravidelný príjem, do roboty o ktorej neviem či bude vynášať :-N
Odpovedať
ja budem S E F O V A T !!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
strachopud :-p :-D
Odpovedať
hej hej máš pravdu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anairda figu borovu, ty zabezpecis odbyt na zapade :-D :-D
Odpovedať
ale teraz vazne, fakt by ma takato praca bavila :-) vyberat satocky, pomahat nevestickam zariadovat veci, vymyslat vyzdobu... ale moja praca ma bavii viac, aj ked sem-tam riadne nadavam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu neprovokuj a makkay :-p :-D
Odpovedať
ja neviem či by ma to bavilo, ja vôbec nie som taký kreatívny typ. A tiež ma baví robota čo robím :-)
Odpovedať
martuska, netreba sa bat zmeny... podla mna zmena je zivot, vravi sa, ze clovek pocas prvych desat rokov svojho pracovneho zivota by mal menit pracu najmenej kazde 3 roky...
Odpovedať
hej ja som to tiež počula, len kde ma vezmú keď nemám vysokú školu? ja by som najradšej robila mzdovú účtovníčku odjakživa mám rada peniaze a čísla :-D :-D :-D
Odpovedať
ale, to ani nevrav, ze kde ta vezmu... ked vies uctovat, tak nemozes mat problem! :-) BTW vzdy si mozes urobit vysku dialkovo ;-) ked si hlavicka na cisla, tak Ti ekonomicka nebude robit problem!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?