Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata snažím sa splynúť s davom a veľmi sa neukazovať 8-) aj keď to moje srdiečko mi to fakt kazí :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, pod pojmom tvoje srdiečko myslíš tvoju milovanú? je taka kočica? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata jj presne tak 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
prečo teda nedáš jej fotku do albumu. alebo spolu. na tejto vás tam veľmi nie je vidno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata v albume predsvadobna cesta v egypte. look at ale rychlo kym si emjee nevsimne a nezmaze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj. emjee je ona? už som vás videla. ste peknučký. :-D
Odpovedať
emjee je admin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata nijéééééé :-D :-D :-D emjee je admin a maže s portálom nesúvisiace fotky :-D btw, ďakujeme za kompliment ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha. já sem blbá. :-D nemáš za čo. čo pravda nie hriech. ja už budem musieť ísť. môj milovaný po mňa zastavil v práci. tak zatiaľ.
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata pa a pozravuj. snáď sí ja tumorow :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, pozdravila som. aj keď nevedel koho, aj on teba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata náájs ;-) a len tak báj d wéj nechcela si si dať nejakú tú lajf fotku do albumu a vystúpiť z anonymity? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uplnenaj, a vieš že chcela, ale nejako sa mi to nedarí. skúšala som poslať z mobilu, ale už od včera mi nedošla. a v compe mám len z tabla. vyzerala by tu dosť divne. skúsim ešte počkať, možno niekde zablúdila. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata budem teda musiet vydrzat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak len drž. :-D zatiaľ budem na tajňaka 8-) veď to nie je zoznamka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata hlavná vec že našu fotku si vidieť chcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale ja som chcela vidieť tvoje srdiečko. ja za to nemôžem, že ste tam obaja. :-D a bola o tom reč, tak čo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata zvedavka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja????????? :-( a prečo? ale čo si? 8-) ja nič, ja muzikant. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata to hovoria všetky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, ako keby ste vy chlapi boli iní. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata ešte to tak, aby sme boli iní :-D iní sú tí čo nemajú radi dievčatá :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-N
Odpovedať
Profilova fotka
ide mi? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, to ti teda ide. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata čo máš nové ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj uplnenaj. nové mám to, že sme si objednali kameramana a ideme cez víkend zaplatiť zálohu za sálu :-D a tiež mám nový problém so zubom. :-( ale už to hádam bude dobré. a ty? pochváľ sa.
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata normálne platíte zálohu za sálu? c c c :-N a co so zúbkom? :-. ja fackticky nič nové. všetko po starom :-) akurát drahá si ide bud. týždeň skúšať šaty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty si zo mňa robíš srandu. :-S normálne ideme. si predstav. ty už máš? ani nie tak so zúbkom. rastie mi osmička a má málo miesta, tak sa mi zapálilo ďasno, a teraz mi to hnisá. :-p ale už je to lepšie. ideš so svojou drahou polovičkou skúšať šaty alebo to nechávaš na ňu a jej kamošky?
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata jasne ze mame. prisli sme tam, a ta mila pani spoznala moje srdiecko tak to slo bez zalohy a so zlavou :-N jaaaaj ked mas malu pusinu tak sa necuduj ze boli ked je plna :-D tie saty necham na jej rozhodnuti. ked bude chciet aby som siel tak pojdem, ked nie tak nie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?