Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
anairda, hej presne tak ceny budú stúpať. Veď uvidíme, teraz je najdôležitejšie, aby svadba dopadla čo najlepšie a potom sa začneme obzerať aj po bytíku. Hádam niečo nájdeme.
Odpovedať
ale hlavne ze mate :-) ten nas tiez nie je idealny budeme musiet don este vela don investovat ale som zan vdacna... aj dnes som sa so svokrou rozpravala, ze vlastne bol 3 roky ten nas bytik prazdny ked sa oni odstahovali, ze aj mala ponuky aby ho predala, ale odolala, ze stale ho setrila pre svoje deti a super urobila :-)
Odpovedať
Tak to je supeer anairda, akoby vedela že za chvílu sa doň nasťahujete vy :-D a kolko izbové bytíky máte? Pavianca čo to znamená dosť malý?
Odpovedať
Profilova fotka
no ale my potrebujeme pri super šetrnej variante preinvestovať asi milión, tak neviem, či nie je lepšie kúpiť nový :-| :-D
Odpovedať
to pav:: a kolko izbovy je? panelak? preco tak vela musite investovat? to martuska:: mame povodne 4 izbovy, ale strasne male izby, tak jedna je preburana a ide krizom cez cely byt - je to super. Ale tie ostatne dve - fakt miniizbicky - v spalni mame akurat postel a skrinu a ani nocne stoliky sa nam tam nezmestia - a ja si tak rada okolo seba odkladam veci! :-D ]-( a este nechapem ako mohli urobit pre 4 izbovy byt taku malu kuchynu - linka ma dlzku 2 metre (v tom uz je aj sporak aj drez...) tžkaze budeme musiet burat balkon, ktorych mame mimochodom dost - po celej dlzke bytu po oboch stranach - ako som to pocitala, tak cca 24 m2... fakt nechapem ako taky byt mohli navrhnut :-S inak je to uz 30 rocny panelak, ale na velmi kludnom mieste, tak aspon to je fajn :-)
Odpovedať
to akože myslýš tie balkóny že majú takú rozlohu? Nie izby, že? Môj otec má v Dúbravke 2 izbový bytík a ten má 52 m2, ale nemá balkón, my sme aj tak rozmýšlali že jemu kúpime jednoizbák a my s Maťkom pôjdeme do jeho. Neviem neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda, byt je z 50. rokov a treba spraviť kompletnú rekonštrukciu-elektrinu, vodoinštaláciu a mám to naprojektované tak, že by sme mali aj búrať priečky....takže dosť len na stavebné práce a okrem toho vaňa, linka, vstavané skrine, nábytok...........................atď :-|
Odpovedať
pavianca a aký je velký?
Odpovedať
Profilova fotka
60 m2
Odpovedať
ale to nie je až tak málo. ALebo je?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ale je to málo, keby sme chceli rodinu :-)
Odpovedať
a kedy ju plánujete? My až za pár rokov =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to pav:: hmm, jasne, starsi byt to uz potrebuje... ale ked to dobre priestorovo vyriesite, tak aj 2 deticky sa Vam tam zmestia :-) to martuska:: hej, balkony su cca 24 m2 - po celej dlzke bytu po oboch stranach domu. Je to super na odkladanie haraburd :-D inak byt nie je az taky velky, ani neviem kolko ma - takych 70-80 asi...
Odpovedať
a vy anairda kedy plánujete potomstvo?
Odpovedať
tak ja som od vas o par rockov starsia :-) takze tak rok po svadbe uz na tom budeme pracovat, ale ak by sa podarilo skorej, budeme sa tesit :-) kludne by som mala aj hned :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my až po rokoch...ale nechceme ten byt predať, takže tak :-)
Odpovedať
anairda tak to hej, ja by som tak do tridsiatky chcela mať aspoň jedno, ale chcela by som dve deti, lebo keď mi umreme tak aby neboli na tomto svete samé. :-N
Odpovedať
martus:: tie saty su velmi pekne, skoda, ze ich nevidime cele... Maju vlecku?
Odpovedať
fuj to čo som napísala že mi oprava "my umreme"
Odpovedať
hi ďakujem, nemajú velikánsku vlečku, ale nie sú ani rovno strihané, taká mini vlečka, nechcela som šaty s vlečkou, mne sa to osobne nepáči. Vidíš ja vôbec nemám fotku v celých šatách, iba tú jednu čo som sa fotila v salóne nicole, ale to iba spredu.
Odpovedať
inak ja by som chcela 3 deturence :-) to mi uz pripada taka riadna rodina :-D ale to by sme urcite museli poriesit ine byvanie... to martus:: nebojis sa, ze tu tvoj drahy najde tvoje fotky v satach?
Odpovedať
tak to už je velká rodinka :-) nebojím sa lebo teraz už spí, ho unavilo pozývanie na svadbu :-D a ešte dnes ju vymažem, nech máte prekvapko ako budem vyzerať v deň D. Skôr sa bojím že tie fotky nájde v dokumentoch, jedine že ich napálim na CDčko a vymažem, lae to sa mi vôbec nechce robiť a myslím si že keby ich uvidel tak bude držať jazyk za zubami a prizná sa mi až po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
no ste sa pekne bezo mna rozkecali ]-( potvorky :-p aďa a nie si poyashená? ;-)
Odpovedať
to uplnenaj:: hej, niekedy, tak ako vacsina :-)
Odpovedať
Ahojte kolegynky a kolega :-D ako planujete zrealizovat hadzanie kyticky a podvazku? TEda hlavne ta kyticka ma zaujima, lebo neviem, ci chcem aby mi tam moj zenich stahoval podvazok... :-| Kedy budete hadzat kyticku? A budete hadzat svoju svadobnu kyticku alebo jej kopiu? Alebo dokonca len jednu kvetinku? Lebo mne je luto tu moju kyticku hadzat, chcem v nej mat aj nejake ozdobky a ak bude z kvietkov, ktore sa daju vysusit, tak by som si ju aj nechala... takze ju nechcem polamat... HMMMM???
Odpovedať
Profilova fotka
ja nebudem mat podvazok, ani svoju kyticku nikomu nedam hehe...
Odpovedať
ved to, ze ju nechcem nikomu dat! :-D
Odpovedať
ale chcem hadzat, mam kopec este nevydatych kamosiek, bola by to fun ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm aj ja by som chcelahodit...mozno potom kupit navyze nejaku kyticku lacnejsiu na ten ucel :)
Odpovedať
no, presne nad tym rozmyslam... nejaku mensiu (a lacnejsiu :-D ) kopiu mojej kyticky a tu hodit... som zvedava ako to poriesia ostatne nevesticky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?