Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze pojdem jak kotula v super star a budem si pospevovat wáááááááj em si ej, wááááj em si ej ej :-D :-D a potom vypadnem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak by v tesnom závese išiel indián, rocker a pievali by ste spolu, tak by to bolo asi lepšie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kde by som ich zobral? :-N indiána ešte stiahnem z VV ale rocker? jááááááj šak metal linda celebritno kempová :-D :-D :-D
Odpovedať
anairda prajem šťastnú cestu, a skorý návrat medzi nás :-D
Odpovedať
Profilova fotka
až teraz som si všimla všetky príspevky- predtým sa mi nezobrazili....šťastnú cestu anairda a neboj s tou kravavtou s ato vyrieši.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ( a chalan) zo stretka, čo som vám hovorila o tých extravagantných šatách, ste sa pýtali, či si ich niekto požičia...tak tu sú :-D : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... v skutočnosti sú ale oveľa extravagantnejšie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to su tie co tak strngocu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halóó, dnes tu nik nie je? :-(
Odpovedať
no haló teraz sme prišli od farára, tak zápisnica je podpísaná, ešte ísť podísať vyhlásenie, že svoje deti budeme vychovávať v kresťanskom duvhu a svadba sa môže začať :-D
Odpovedať
ahojte, aj ja som tu ale pracujem tak moc sa nezapajam :-)
Odpovedať
ty si ešte v robote? Máte nejaké termíny že tam musíš byt tak dlho, alebo to si stále tak v robote?
Odpovedať
som doma ale pracujem, ale to neva lebo chlapi i tak kukaju futbal
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha a ja som sa už zlakla že si v práci. Takže si nosíš prácu aj domov? A čo čechúň? Už ste si to vydiskutovali?
Odpovedať
cehun je kapitola sama o sebe, neuvidim ho snad najblizsie dva tri tyzdne, snad ma dovtedy prejde chut ho prizabit ;-)
Odpovedať
ok ja na dnes končím už ani nevidím ťo píšem :-D tak prajem dobrú noc. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska to ste museli podpísať vyhlásenie, že svoje deti budete vychovávať v kresťanskom duchu? my sme to len sľúbili ;-) babulina bodaj by si sa zapájala keď vykecávaš s júnovkami a na nás kašleš :-p
Odpovedať
uplnenaj hej ja to musím podpísať lebo nemám 1. sväté. Bez toho nás vraj nezosobášia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
martuska san má tiež 1. sväté aj birmovku a nemuseli sme podpísať ;-) aj tak si ale myslím že sľub je viac ako podpis 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to kaska: presne, to sú tie "strngotavé" :-D to martuska: ten môj si radšej všetko urobila a hádam to bude v pohode to uplnenaj: nejdeme do toho UPC, tak nás teraz čakjú stretká na fare, Quo vadis....už sa "teším" :-)
Odpovedať
quo vadis je super, si to uzite :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cítim tu vo vzduchu škodoradosť ;-)
Odpovedať
uplnenaj: no môj Maťko nemá birmovku, tak neviem či ti nemá súvis s tým, hej presne sľub je viac ako podpis. pavianca: keby sa to vyžadovalo tak nemám problém s tým že by som si mala dorobiť sviatosti. S radosťou si ich dorobím. Kedy idete do Quo vadis? My tam ideme 28.6. Bolo by super keby sme sa tam stretli ;-)
Odpovedať
neeeeeeeee to je iba spolucitenie, my to mame uz vdakbohu za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to babulina: som si robila srandu :-) to martuska: nám dali iba jedne termín do mesiaca a ten prvý bol tuším 7.6., tak sme sa tam chystali.....tak neviem, ja by som šla aj 28. ale neviem, či je to to isté....ale mne to vo štvrtok vyhovuje viac, nakoľko v pondelok mám kurz, tanečnú a vo štvrtok iba tanečnú...
Odpovedať
quo vadis robi pripravi iba vo stvrtok, tak si to pre istotu checknite aby ste sa tam neprehnali zbytocne, odporucam prijst o trosku skorej aby ste si uchmatli dobre miesto ;-)
Odpovedať
nám farár hovoril, že sa to robí iba prvý a posledný štvrtok v mesiaci. A nám rovno povedal že toho 28. tak dáme na jeho radu a pôjdeme v tedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj nežiarli, veď babulina patrí medzi nás, ale my vám ju občas požičiame :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca prečo cítiš vo vzduchu škodoradosť? to quo vadis si naozaj užijete :-D :-D moncuska ja vám dám že požičiate :-p to bude ešte tvrdý boj 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj-ahoj no my s tym nerobime nejake velke pripravy a navyse som pn bez vychadzok takze je vsetko v maminych rukach... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dzidzuska ved nikto to tu neberie nejako vazne ;-) a co ti je ze si PN? :-( snad nic vazne len chripka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?